Şimdi Ara

1500 tl civarı klima tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar, 1200 btu inverter klima almak istiyorum. bütçe 1500 tl civarı. ne önerirsiniz? alarko flair 12 düşünüyorum. başka ne olabilir bu civarlara???

• Eğer bütcenizi 100 lira daha arttırabilirseniz size kesinlikle Arçelik 12062 modelini tavsiye ederim geçen sene almıştık ve canavar gibi %50 enerji tasarrufu
  • Takipteyim
  • ZİBRO S 6534 almış bulunmaktayım. (1550 tl) dün montajı yapıldı. canavar gibi. oldukça sessiz. olumsuz bi özellik görürsem buradan paylaşırım. çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninca

ZİBRO S 6534 almış bulunmaktayım. (1550 tl) dün montajı yapıldı. canavar gibi. oldukça sessiz. olumsuz bi özellik görürsem buradan paylaşırım. çok teşekkürler...

ev kaç m2? hangi yone bakıyor?
  • salon yaklaşık 30 m2. güneye bakıyor. bol camlı ve fazla güneş alıyor...
  • quote:

salon yaklaşık 30 m2. güneye bakıyor. bol camlı ve fazla güneş alıyor...

tabii sogutma performansı daha tam belli degildir? .. havalar boyle gidince zaten klima topigi de yavaslıyor
  • quote:

salon yaklaşık 30 m2. güneye bakıyor. bol camlı ve fazla güneş alıyor...

o klimayı size satan adam klimacı değilmiş en az 18lik olmalıydı. üstünüze alınmayın mbirol için söylenmiştir. ben desem 30 m2 12lik yeter ban kızarda onun için yazdım.

siz güle güle kullanın klimanız hayırlı olsun. yeterde artar bile mbiroldanmı aldınız yoksa:))
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.