Şimdi Ara

1500 tl ye notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok fazla seçenek olduğundan bütçe kısıtlı en fazla 1500 tl ye bir notebook arıyorum. amd ekran kartı ve i5 4200m işlemcili olursa iyi olur amd tercih etmemin sebebi 128 bit ekran kartı olabilir 64 bit tercihim değil.

• doların düşmesini beklemelisin kardeşim o zaman 1500 tl ye istediğin özellikte alabilirsin ve laptop alırkan free bir laptop alırsan 200 dolar civarı fiyat düşer
  • bir başlıkda ben açmayayım :]

bende 1500 tl maksimumda notebook arıyorum. elimde ssd diskim var, onuda dvd roam yuvasına takmayı düşünüyorum...

her zaman bu bilgisayar işinde bir fiyat-performans ürünü vardır. seyyar makinalara çok hakim değilim, ama çok meraklı ve hakim olanlarda vardır. 1500 tl civarı en iyi fiyat/performans makinası hangisidir? 2. elde 1500 tl civarına satılan bir üründe olabilir.
  • Byp_ali B kullanıcısına yanıt
    İyi niyetiniz için teşekkürler.
    Konu bu değil lakin ben kapalıçarşıda esnafım.. Ülkenin ayarıyla bu kadar oynarsan yabancı sermaye kaçar, borsan 60bine demir atar, dolar da düşmez.. geçmiş olsun... Ancak sabit kur geçici bir çare olabilir. Oda bu fiyattan sabitlenir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 27 Ocak 2014; 14:25:50 >
  • Bütçenizi biraz aşıyor ama bu modeli inceleyebilirsiniz.

http://www.notebookadresi.com/asus_x550vc-xo095h_laptop?keyword=xo095
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.