Şimdi Ara

1660 ti ryzen 3600 ile darboğaz yapar mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkür ederim dostum bundan sonrada bir monitör bakmak lazım 144hz olanlar 1000 lira en ucuzu pahalı işler yahu
  • monitör konusunda o kadar çok rakip, öne çıkan donanımlar, nokta atışı işte bunu al diyebilceğimiz ürünler çok olmadığı için monitör konusunda KULLANDIĞIM TECRÜBE ETTİĞİM MONİTÖRÜ TAVSİYE EDEBİLİRİM.

Ben hiç aklımda yokken ama sonrasında iyikide iyikide almışım dediğim Msi monitör aldım monitör pazarında yeni daha 1.5 senelik falan 2 senelik, ön yargılıydım falan ama anakartlarında ve ekran kartlarında olduğu gibi monitördede noktayı koymuşlar. 2018 in en çabuk ve en çok büyüyen firması oldu monitörde msi

Msi Mag241c. Va panel, curved, çerçevesi falan mükemmel, ayarları gayet yeterli içinden çıkan kablolar vs kaliteli, ölü pixel falanda çıkmadı bende. Mis gibi monitör. Arkadan görüntüsü muazzam

Ben vatandan internet indirimiyle 1600 e aldım kuruşu kuruşuna hak ettiğini düşünüyorum. Tek eksisi yukarı aşağı sağa sola hareketi yok çıkan aparat sabit tutuyor monitörü. Sadece aşağı yukarı eğme var. Ama sorun değil masam ve sandalyem monitörü tam görceğim şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.