Şimdi Ara

17' LCD TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Philips 17" 170C6FS modeli ile NEC 17" LCD72VM modeli arasinda kaldim. Sizce hangisi? veya daha iyi bir tavsiyesi olan?

Simdiden saolun!

• bence Inca marka monitöre bi bak gayet gusel bi monitör markaya aldanıpda dandik sanma al sana linkde verim bi bak fiyatıda uygun TIKLA
  • ''170X6FB LCD 17 PHILIPS'' monitörü sana öneririm.Ben almayı düşünüyorum ve sana da öneriyim dedim.Hem yeni bir ürün hem de özellikleri çok iyi.Eğer hoşuna giderse bunu al derim.Ölü pixellerle de başın ağırmaz böylece.Ayrıca forumda küçük bir arama yaparsan bu monitörü kullananların ne kadar memnun olduklarını göreceksin.
  • bununla ilgili sayısız topic var arkadaşım bir arama yaptırsan bulacaksın

imzaya bak gör başka bir model ve marka aramana gerek yok ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi €sc@p€ -- 8 Kasım 2005, 15:32:51 >
  • samsung 910N yi şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar 19" metroda 550 Ytl ve 10 taksit yapıyorlar
    tek eksisi tepki süresi 25 ms olması diğer özellikleri mükemmel bu fiyata kaçmaz
  • ya samsung alınırmı valla şiddetle tavsiye etmem samsung almanı ne alırsan al ama samsung alma dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: holocoust

ya samsung alınırmı valla şiddetle tavsiye etmem samsung almanı ne alırsan al ama samsung alma dostum

benim bilmediğim birşey varsa samsung hakkında söylersen sevinirim
    1 ay önce aldım ve çokda memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedo2007

quote:

Orjinalden alıntı: holocoust

ya samsung alınırmı valla şiddetle tavsiye etmem samsung almanı ne alırsan al ama samsung alma dostum

benim bilmediğim birşey varsa samsung hakkında söylersen sevinirim
    1 ay önce aldım ve çokda memnunum

valla sadece pc sektöründe iyi değil onu sölim sana
  • Samsung dünyadaki 1 numaralı LCD üreticisidir. (Her anlamda satış, kalite vs.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Logic_Man

Samsung dünyadaki 1 numaralı LCD üreticisidir. (Her anlamda satış, kalite vs.)

hee umarım öledir sen bilirsin dostum benden demesi
  • Sony HS73L 17" TFT LCD Monitör
    HARIKA

AMA IKISINDEN BIRI DIYORSAN
    Philips 17" 170C6FS DAHA IYI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunshin -- 8 Kasım 2005, 17:56:07 >
  • arkadaslar cok cok saolun! NEC LCD72VM yi aldim, cunku bana gore uygun bi fiyata buldum!
    yalniz videolardaki(avi, wmv vs.) karelenmeler onceki CRT monitorume gore daha belirgin/hissedilir sizce bu mormal mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.