Şimdi Ara

1745 ile gelen sorun :/ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Qu4k3r

quote:

Orijinalden alıntı: Léthe

quote:

Orijinalden alıntı: Qu4k3r

quote:

Orijinalden alıntı: nuclear_bomb

1.Knight Online Klasörünün içindeki apr dosyasını belgelerime atın...!!!
    2.option a gelin ve 1740 yapın zipi 1742 e kadar atsın sonrada (X) Cıkış yapın
    3.yine optiona gelin ve 1745 yapın ondan sonrada launcherden oyuna girin

Bu sekilde Third Party Tools hatasi vermiyor mu ?

Evet veriyor... Çözümünü bilen varmı?

Yeni Patch bekliceksiniz..

Başka çaremiz yok. Bir şeyi düzelticekler birşeyi bozuyorlar. Carnac-E 1 de npc yoktu düzeltildi ama. APR hatası item silinme falan geldi bi işi düzgün yapamayacaklarmı acaba? Patch bu salıya kadar gelir değilmi ?

• uyuyodum kusura bakmayın bende third pt. tools alıyorum malasef
    dün arkadaşın hf si ile denedim girdi mecburen hf alıcaz plat boşa gidiyo yoksa :S
    ama sanırım başka arkadaşlardada var aynı problem çözümü bilen arkadaşlar yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ef54n3

ya arkadasım bnde de sole bır hata war .. oyuna gırıorum ıd pass yazıorum karakter ekrana gelıyor secıorum olece kalıyor :S bır dakıka sora felan reset atıyor pc ? sorunu bılen warmı
    pc daha yenı 3-4 gun once format atıldı .. ondan once de wardı bu sorun vırus wardır dıe format attırdım .. ama tekrar dewam edıyor .

walla aynı sorun aynen bendede vardı ama ben format attırdım düzeldi şuan no problem...
  • bende de vardı bi aralar herşeyi denedim olmadı. En sonunda vista yükledim, sorun kalktı
  • format atınca kalkıo üste yazmış olmam lasım ama cok dosya var su an format atamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuclear_bomb

format atınca kalkıo üste yazmış olmam lasım ama cok dosya var su an format atamam

Formatla değil virüs programlarıyla alakalı.
  • bana ilk oldugunda pc de sadece driverlar vede ko vardı onla alakası yok client le alakalı
  • hala lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.