Şimdi Ara

18 Kasım'a kadar PSN sömürüsü SPLINTER CELL-WARHAMMER-TOMB RAİDER[SON 2 GÜN] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok mu fifa 12 alan ...
  • ne durumdayız varmı gelişme
  • nightfox tan haber bekliyorum ancak ısrarla haber vermesini söylememe rağmen hiç bişey söylemedi daha
  • maça dalmıştır sanırım :) gelir birazdan
  • Grup 2'de Splinter Cell çıkarılırsa 2 kişi katılabiliriz.
  • Tom raider ve splint cell aynı pakette olursa katılmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperakg

Tom raider ve splint cell aynı pakette olursa katılmak isterim

Cevabınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HystriaL

Grup 2'de Splinter Cell çıkarılırsa 2 kişi katılabiliriz.

2.Kiside benim splinter celli cikarip yanina gow collection 2 veya from dust ida ekleyebiliriz her ikisini eklemeyede raziyiz ikimiz.
  • arkadaş şuan bizim oyunları almakla meşgul
  • Brotherhoodu alamıyorum.Bir hata veriyor.Kaç kere denedim olmadıSOn kez deneyeceğim olmazsa şimdilik if2 ve ac 2yi indirir sonra brotherı indiririz
  • quote:

2.Kiside benim splinter celli cikarip yanina gow collection 2 veya from dust ida ekleyebiliriz her ikisini eklemeyede raziyiz ikimiz.

Dostum gruplarımız belli.Ayrıyetten size özel grup açamam veya gruplardaki oyunları değiştiremem.İsterseniz sizi 4. ve 2. gruplara yazayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightFox007

quote:

Dostum gruplarımız belli.Ayrıyetten size özel grup açamam veya gruplardaki oyunları değiştiremem.İsterseniz sizi 4. ve 2. gruplara yazayım

Splinter Cell Trilogy bende var arkadaş da istemiyor şansımızı deniyelim dedik :D
  • İsterseniz tomb raider grubuna girebilirsiniz size uygun
  • quote:

İsterseniz tomb raider grubuna girebilirsiniz size uygun

Uygun olması için oyunu istememiz lazım hocam değil mi ama

edit:ben splinter celli de alırım o sorun değilde arkadaşla beraber girelim diye uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca Brasi -- 16 Kasım 2011; 0:40:00 >
  • Bence 2nizde gelin alalım oyunları direk.Üzülürsünüz sonra alsaydık diye 3üde güzel oyunlar bizzat kendim araştırdım.
  • quote:

Bence 2nizde gelin alalım oyunları direk.Üzülürsünüz sonra alsaydık diye 3üde güzel oyunlar bizzat kendim araştırdım.

Hocam arkadaşta varmış splinter cell yoksa girerdik.Dİğerleride oynadığımız oyunlar zaten.
  • hocam 2. ve 4. gruba yazabilirsin beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miroğlu. -- 16 Kasım 2011; 9:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasocu

quote:

Grup 2'ye ve grup 1'e[yedek olarak] girdin hayırlı olsun

Eyvallah.

Yeni bir kardeşliğe katıldığım için gruptan ayrılmak durumundayım. Zamanınızı aldım kusuruma bakmayın.
  • grup1'de AC Brotherhood sorunu çözüldü mü ve eksik ödeme kaldı mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.