Şimdi Ara

18 Kasım'a kadar PSN sömürüsü SPLINTER CELL-WARHAMMER-TOMB RAİDER[SON 2 GÜN] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun çözüldüyse herkeste burdaysa alalım ozaman
  • grup 2 ye yazabilirsiniz beni de
  • Sorun henüz çözülmedi.Çözülünce bilgilendirileceksiniz.Gruplarda giren-çıkan güncellenmesi yapıldı.4. grup için hesap bilgileri gönderildi
  • Arkadaşlar paraları yatıranlar lütfen bana pm ile isimleri bildirsinler
  • hesap nosunu pm atarmısın
  • Hızlı iletişim için bana msnden ulaşabilirsiniz
    psnkardesim@hotmail.com
  • hocam nedir gelişmeler
  • grup1'in akibeti ne oldu?
    psn serverlarının yarın 18.00'de bakıma gireceği söyleniyor..
    sonrası muamma..
    ben de akşam ps3 başındayım..
    hemen çözersek iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenn

grup1'in akibeti ne oldu?
    psn serverlarının yarın 18.00'de bakıma gireceği söyleniyor..
    sonrası muamma..
    ben de akşam ps3 başındayım..
    hemen çözersek iyi olur..

msne ekledim ama ordada cevap alamadım
  • Kusura bakmayın markete gittimHer zaman olduğu gibi 8-9 arası psnye girip halledeceğim işallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 16 Kasım 2011; 19:07:39 >
  • Beyler user sayısı artarsa sıkıntı yaşayacak var mı?Çünkü brotherhood alımında sorun çıktı bildiğiniz gibi eğer yine alamazsam brotherhoodu ayrı hesaptan alıcam başka yapacak birşey yok
  • benim için user sayısı açısından problem yok
  • bende de yok
  • Ne yazıkki brotherhoodda sorun çıktı.Psn bilgilerini dağıtmaya başladı msırayla şuan snake_unreal işlemi gerçekleştiriyor
  • grup 2'nin akıbeti nedir?
  • arkadaşlar nightfoxun brotherhoodu alamaması ihtimaline karşı oyunu alabilecek başka birisi varmı?
  • Merak etmeyin diğer gruplar halledilir şuan grup 1deki AC brother için savaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 16 Kasım 2011; 23:36:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightFox007

Merak etmeyin diğer gruplar halledilir şuan grup 1deki AC brother için savaşıyorum

hocam bu gece halletsek zira yarın herkes ya işinde gücünde olacak benim gibi yada okulda... yarın 4 gibi psnde bakıma giricek malum ,haberlerini bekliyoruz
  • Dostlar kredi kartı olan varmı acaba sanırım benim kartımda bir sorun oluştu alamıyorum oyunları
  • Kafayı yemek üzereyim kaçkere denedim ,yeni hesaplar açtım hep aynı hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 17 Kasım 2011; 0:07:19 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.