Şimdi Ara

18 Kasım'a kadar PSN sömürüsü SPLINTER CELL-WARHAMMER-TOMB RAİDER[SON 2 GÜN] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum oyunları indirmek için tek yer store değil.

Account Information‎-->Transaction Management-->download list'e girerek indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightFox007

Dostum oyunları indirmek için tek yer store değil.

Account Information‎-->Transaction Management-->download list'e girerek indirebilirsin

hocam ne oldu simdi ? grup 2 ve 4 un oyunlari alinamadi galiba
  • Arkadaslar suana kadar aktive etmediyseniz hesaplari bundan sonrada edemeyeceksiniz cok buyuk ihtimalle gecmis olsun hepinize.
  • Oyunları ,kartımda veya psnde oluşan problem nedeniyle alamadım.Biraz bekleyelim (1-2 gün kadar) ne olacak görelim.Ben bu arada yeni sanal kart tanımlar veya oyunları alacak birini(zenn olabilir) bulurum.Alamazsak paralar hesabınıza eft yapılacak tabiki
  • kismet degilmis ne yapalim bakim bitince tekrar deneriz olmassa evli evime koylu koyune :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

Arkadaslar suana kadar aktive etmediyseniz hesaplari bundan sonrada edemeyeceksiniz cok buyuk ihtimalle gecmis olsun hepinize.

Verdiğiniz bilgi için kaynak gösterebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

quote:

Arkadaslar suana kadar aktive etmediyseniz hesaplari bundan sonrada edemeyeceksiniz cok buyuk ihtimalle gecmis olsun hepinize.

hocam kendim boyle bir mantik yuruttum. yoksa bu psn sinirlamasinin hic bir anlami kalmaz onceden kurulmus olan sabit kardeslikler surekli yeni oyun alirlar.

he bakimdan sonra bir sekilde aktif edilebilir o da su oyunu bir kisi satin almistir limit 2 aktif ps3 sayisina dustugu icin sadece bir kisi daha katilabilir o ortak aldigi 4 kisinin icinden.

eger bu sekilde olmazsa sony sacmalamis olur, limit dusurmenin anlami kalmaz.

• quote:

hocam kendim boyle bir mantik yuruttum. yoksa bu psn sinirlamasinin hic bir anlami kalmaz onceden kurulmus olan sabit kardeslikler surekli yeni oyun alirlar.

he bakimdan sonra bir sekilde aktif edilebilir o da su oyunu bir kisi satin almistir limit 2 aktif ps3 sayisina dustugu icin sadece bir kisi daha katilabilir o ortak aldigi 4 kisinin icinden.

Tartışmanın anlamı yok bekleyip göreceğiz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

quote:

Açıklama için teşekkür ederim.

Resmi bir kaynak olup olmaması diğer arkadaşlar bakımından da önem arzettiği için, o noktanın aydınlatılması önemliydi.

• Arkadaşlar ancak geçebildim bilgisayar başına,psn bakımdaymış grup 2 için son durum nedir, yattımı kardeşlik?
  • brotherhood iniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: snake_unreal

brotherhood iniyor

hayirli olsun sanirim grup 2 ve 4 un isi yalan oldu alacak arkadas son durum hakkinda bilgi verirse iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebixa

quote:

brotherhood iniyor

hayirli olsun sanirim grup 2 ve 4 un isi yalan oldu alacak arkadas son durum hakkinda bilgi verirse iyi olur

Ben nightFox007 arkadaşımızla grup2 için irtibata geçtim. Kendisi kartında veya psn storede oluşan bir hata nedeniyle oyunları alamadığını, paraları geri iade edeceğini yazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasocu

quote:

Orijinalden alıntı: Ebixa

quote:

brotherhood iniyor

Ben nightFox007 arkadaşımızla grup2 için irtibata geçtim. Kendisi kartında veya psn storede oluşan bir hata nedeniyle oyunları alamadığını, paraları geri iade edeceğini yazdı.

tamam dostum bilgilendirme için teşekkür ederim

• Aşağıdaki arkadaşlar bana pm ile eft açıklamalarındaki isimlerini bildirsinler.En kısa zamanda para iadelerini yapacağım

Paraları iade edilecekler

Dodem: 44 TL
    Ebixa: 44 TL
    Thiol: 8 TL
    hdmaniac: 36 TL
    sky_walker: 8 TL
    tasocu: 36 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 19 Kasım 2011; 1:54:55 >
  • Aşağıdaki arkadaşlar hala eft açıklamalarındaki isimlerini bildirmediler.Lütfen en kısa zamanda pm ile bildirinki göndereyim paraları.Zamanım olmadığı için ayrı ayrı uğraşamıyorum.8 TL eft yapanlar , isterseniz bir yere bağışta bulunabilirim adınıza sonuçta 8 tl , eft falan uğraşmayayım nedersiniz?

Thiol: 8 TL
    hdmaniac: 36 TL
    sky_walker: 8 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 21 Kasım 2011; 20:00:38 >
  • Dodem ve Ebixa arkadaşlarımıza para iadesi yapılmıştır.tasocu arkadaşımızdan gerekli bilgi bekleniyor
  • tasocu arkadaşımıza para iadesi yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightFox007

tasocu arkadaşımıza para iadesi yapıldı

Dostum takdir ettim seni, insanlara paralarını geri vermek için onlar seni değil sen onları sıkıştırıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.