Şimdi Ara

1800 tl kadar paraya en ıyı laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLA 1800 TL KADAR PARAM VAR YENI BI LAPTOP ALMAYI DUSUNOYRUM MALESEF ESKI LAPTOPUM BUGUN ITIBARIYLE EMEKLI OLDU

ALACAGIM LAPTOPLA OYUN DA OYNAMAYI DUSUNUYORUM

PC OZELLEKLERI HAKKINDA COK BILGIM YOK AMA KULLANISLI COK ARIZA CIKARMIYACAK OYUN OYNAMAYA UYGUN MODEL TAVSIYELERINIZI BEKLIYORUMM

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TYESEEKURLER

• http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=26941

Bundan daha iyisini bulman imkansız. Marka olarak da diyecek birşey yok. Vaio..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=26941

Bundan daha iyisini bulman imkansız. Marka olarak da diyecek birşey yok. Vaio..
    hakıkaten ıyı sonye dıcek yok ama bu pc yı sadedce istanbul bilisim as de buldum 1819 tl cıvarı sony shoplarda 2020tl

ıstanbul bılısımden alınan mallar hakkında ıyı seyler duymadım istanbulbılısımde kendı garantısını verıyor bıde kafama takılan bı mevzuda bu aradakı fark neden bukadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: collindark

hakıkaten ıyı sonye dıcek yok ama bu pc yı sadedce istanbul bilisim as de buldum 1819 tl cıvarı sony shoplarda 2020tl

ıstanbul bılısımden alınan mallar hakkında ıyı seyler duymadım istanbulbılısımde kendı garantısını verıyor bıde kafama takılan bı mevzuda bu aradakı fark neden bukadar

Alıntıları Göster
    Toshiba A500-1F4 öneririm.Şu anda vatanda kampanyası var.fiyatı 1816
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Sony'e göre bir artısı yok. Ve berbat bir servisi var..
  • quote:

quote:

+1

Toshiba dan uzak durmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onno92

quote:

quote:

+1

Toshiba dan uzak durmanı öneririm.

Alıntıları Göster
    http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=43733

bence bu. vatanbilgisayara yeni gelmiş ya da ben yeni gördüm. usb 3.0 derstekli ekran kartı hd 5730. bence güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: benxlegend

bence bu. vatanbilgisayara yeni gelmiş ya da ben yeni gördüm. usb 3.0 derstekli ekran kartı hd 5730. bence güzel

Alıntıları Göster
    Lg nin 9550 işlemcili r 500 tarzı serilerine bak ayrıca lg nin i7 platformlu güzel laptopları var ısınma fan sorunları pek olmuyor ve estetik açıdan iyi cihazlar.Lg lere bakmanı tavsiye ederim.

• senin bütcen genişmiş benim bütcem seninki kadar olsaydı toshibadan şaşmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: myoceans

senin bütcen genişmiş benim bütcem seninki kadar olsaydı toshibadan şaşmazdım
    bende 3 yıldır hp kullanıyorum çok alıştım diğer laptoplar garip geliyor bana
    vatanda world kartın yoksa 40 tl fazla para veriyorsun, bu ne saçmalık böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dereckfun -- 2 Nisan 2010; 9:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dereckfun

bende 3 yıldır hp kullanıyorum çok alıştım diğer laptoplar garip geliyor bana
    vatanda world kartın yoksa 40 tl fazla para veriyorsun, bu ne saçmalık böyle?

Alıntıları Göster
    fiyat aralığın baya güzel,oyunlar için bende bu aşşağıdaki ürünü önerebilirim bileşenler olarak güzel ,işmeci hızı ve cachesi bakımından seni tatmin edicektir tavsiye ederim kolay gelsin...

http://www.pcdepo.com/asp/product/58647/ACER-AS5739G-964G32MN-C2D-T9600-4GB-320GB-W7-15-6

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga145

fiyat aralığın baya güzel,oyunlar için bende bu aşşağıdaki ürünü önerebilirim bileşenler olarak güzel ,işmeci hızı ve cachesi bakımından seni tatmin edicektir tavsiye ederim kolay gelsin...

http://www.pcdepo.com/asp/product/58647/ACER-AS5739G-964G32MN-C2D-T9600-4GB-320GB-W7-15-6

Alıntıları Göster
    Almaman gereken genel markalar hp fan sorunu ve gürültüsü meşhurdur asuslar da malzeme olarak kaliteli değildir.Lg dell sonylere bak alırken i5 işlemci ayarında ddr3 ram kullanan bir model al ekran kartı da en kötü 130 m tarzı 128 bit destekli olsun ekran kartı bilgileri için üretici nvidia ve ati nin sitelerinden bilgi alabilirsin.Nvidiada daha yüksek rakam daha iyi ekran kartı demek olmuyor almadan siteden bakmalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: nighteen

Almaman gereken genel markalar hp fan sorunu ve gürültüsü meşhurdur asuslar da malzeme olarak kaliteli değildir.Lg dell sonylere bak alırken i5 işlemci ayarında ddr3 ram kullanan bir model al ekran kartı da en kötü 130 m tarzı 128 bit destekli olsun ekran kartı bilgileri için üretici nvidia ve ati nin sitelerinden bilgi alabilirsin.Nvidiada daha yüksek rakam daha iyi ekran kartı demek olmuyor almadan siteden bakmalısın.

Alıntıları Göster
    tesekkur ederım nighteen arkadasım haklısın ekran kartı benım ıcın onemlı i5 isletım sıtemı olan bısı bakıyorum suana kadar gelen en ıyı tavsıye sony vaio 1819 tl ye uzerınde daha ıyı bı ekran kartı olanını gormedım butcem sınırında sony nın malzemerıde gayet ıyı 2 haftada daha bakıcam olmazsa sony vaıo yoyu alıcam

sizce bu pc nasıl

SONY VAIO VPCEB1S1E/BJ, Core i5-430M, 4GB, 500 GB, HD5650, 15.5inç, W7 Premium

kafama baya yattı fıkırlerınızı beklıyorum fiyatı 1819 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: benxlegend

Alıntıları Göster

1819 tl ye bu pc varken alamak aptallık olur asusu

• quote:

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin model yukarıda benim önerdiğim Vaio. Bu paraya daha iyisini bulamazsın..
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sony' nin bahsedilen modelini inceledim. Kasa olarak Samsung R modellerinden farkı yok. Adi işçilik heryerinden akıyor.
  • 5650+i5

bu cihazi da degerlendir bence dostum, donanim olrak gercekten iyi, f/p orani olarak hic bi si solenmez, ki fiyatinin gecen hafta 1390 lara dusup smdi tekrardan 1428 olmasi disinda [ki 40 lira fark] bi eksisi yok.. sadece vatandan gidip hemn yarin alamassin[ Topkapı, Elmadağ, Antalya, Kayseri, subelerine gitme imkanin warsa alabilirsin taniki :)] ama 3 gun icinde snn icin getirirler:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesaus

5650+i5

bu cihazi da degerlendir bence dostum, donanim olrak gercekten iyi, f/p orani olarak hic bi si solenmez, ki fiyatinin gecen hafta 1390 lara dusup smdi tekrardan 1428 olmasi disinda [ki 40 lira fark] bi eksisi yok.. sadece vatandan gidip hemn yarin alamassin[ Topkapı, Elmadağ, Antalya, Kayseri, subelerine gitme imkanin warsa alabilirsin taniki :)] ama 3 gun icinde snn icin getirirler:)
    Toshiba A500-138
    T6500 Core2Duo 2.1GHz 16'' 4096MB 400GB ekodepo'da fiyatı 1.860 TL bence şu an bu üründen daha uygun fiyatlı ben göremedim.

http://www.ekodepo.com/index.php?do=catalog/product&pid=109283

bakmanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet124

Toshiba A500-138
    T6500 Core2Duo 2.1GHz 16'' 4096MB 400GB ekodepo'da fiyatı 1.860 TL bence şu an bu üründen daha uygun fiyatlı ben göremedim.

http://www.ekodepo.com/index.php?do=catalog/product&pid=109283

bakmanı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    hocam ben 2005 yılından beri bu foruma üyetim..son zamanlarda şunu gördüm ve öğrendimki bu forumda ürün seçimi konusunda yardım istemek artık pek akıl karı iş değil. herkes iyi niyetli olarak yardım etmek istiyor ancak görüldüğü üzere hiç kimse orta yolu bulup da bu fiyata bu iyidir diyemiyor. herkes kendine göre iyi olan markayı kafasında belirleyip o markaya yönelik tavsiyede bulunuyor. tabi aradan gayet mantıklı, marka bağımlısı olmayan, fiyat/performans, servis, kullanıcı profili vs gibi kriterleri dikkate alan çıkıyor.
    neyse sonuç olarak benim şahsi kanaatim notebook seçiminde gerçek kullanıcı yorumlarını takip etmek, yerli yabancı notebook test sitelerini incelemek, google dan ilgilendiğiniz notebookları aratıp tüm yorumları ince ince didiklemek gerekiyor..
    yoksa 1000 liram var ne alayım tarzı istekler herkesi yoruyor ve zaman kaybından başka da bir işe yaramıyor...
    bunları da kimseyi eleştirmek ve kırmak için söylemiyorum...vaktim vardı, bir nebze olsun kişisel gözlemimi aktarmak istedim...
    saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

hocam ben 2005 yılından beri bu foruma üyetim..son zamanlarda şunu gördüm ve öğrendimki bu forumda ürün seçimi konusunda yardım istemek artık pek akıl karı iş değil. herkes iyi niyetli olarak yardım etmek istiyor ancak görüldüğü üzere hiç kimse orta yolu bulup da bu fiyata bu iyidir diyemiyor. herkes kendine göre iyi olan markayı kafasında belirleyip o markaya yönelik tavsiyede bulunuyor. tabi aradan gayet mantıklı, marka bağımlısı olmayan, fiyat/performans, servis, kullanıcı profili vs gibi kriterleri dikkate alan çıkıyor.
    neyse sonuç olarak benim şahsi kanaatim notebook seçiminde gerçek kullanıcı yorumlarını takip etmek, yerli yabancı notebook test sitelerini incelemek, google dan ilgilendiğiniz notebookları aratıp tüm yorumları ince ince didiklemek gerekiyor..
    yoksa 1000 liram var ne alayım tarzı istekler herkesi yoruyor ve zaman kaybından başka da bir işe yaramıyor...
    bunları da kimseyi eleştirmek ve kırmak için söylemiyorum...vaktim vardı, bir nebze olsun kişisel gözlemimi aktarmak istedim...
    saygılar...

Alıntıları Göster
    teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.