Şimdi Ara

19 Bin'e hangi araba....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar 14-15 den 19 a kadar çıktım, kaç gündür hem forumu hemde çeşitli siteleri araştırıyorum ama bi türlü karar veremedim.Aslında Honda civic-jazz yada Golf düşünüyorum ama arabaların modeli düşük ve kilometre baya bi fazla.Fiat'a bakınca punto fena değil gene corsa da aynı şekilde fiyatı yüksek ve kilometre yüksek.Bineceğim aracı en az 5 sene kullanıcam, şehir dışına fazla çıkmicam, sadece işe gidip gelicem yani şehir içi kullanıcam.Yardımlarınızı bekliyorum.

• bence hyundai getzi de bi düşünün , veya ford fiesta
  • honda iyi seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

bence hyundai getzi de bi düşünün , veya ford fiesta

Yani bakmıyo değilim ama Getz den ziyade fiesta daha düzgün duruyor.
  • ekonomi yönünden jazz benzinli olarak çoz az yakıyor ve sorunsuz araçlar temiz bulabilirsen kaçırma derim günde ortalama 50km ve üzeri yapıyorsan punto dizel veya corsa1,3 dizel
    tercih edilebilecek benzer arçlardır.
    ınternette çok tok satıcı var bu yuzden fiyatlar yuksek gıdebılırsen acık oto pazarlarına bak derım
  • Getz öneririm eğer performans merakınız varsa 1.5 dizel
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

honda iyi seçim olur.

Valla Hondadan gözümü alamıyorum, ammavelakin arabaların modeli yüksek ve km de haliyle yukarıda, 5 yıl sonra elden rahat çıkarabilicemmi, ölmez de yaşarsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: USR.

ekonomi yönünden jazz benzinli olarak çoz az yakıyor ve sorunsuz araçlar temiz bulabilirsen kaçırma derim günde ortalama 50km ve üzeri yapıyorsan punto dizel veya corsa1,3 dizel
    tercih edilebilecek benzer arçlardır.
    ınternette çok tok satıcı var bu yuzden fiyatlar yuksek gıdebılırsen acık oto pazarlarına bak derım

Hocam hondadan sonra jazz a da bakıyorum ama dediğin gibi satıcı tok istiyoda istiyo Ostime hafta sonu bi göz atıcam, günlük ortalama 15 km yol yapıcam taş çatlasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Getz öneririm eğer performans merakınız varsa 1.5 dizel

Performansa ihtiyacım yok, aile arabası olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.