Şimdi Ara

19 Mart 2008 N73 Piyasası !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Ben n73 aLmayı Düşünüyorum 2 Aydır İnternetten Fiyat Takibi Yapıyorum. ! akakce.com ' da ßir ara 520 ytL ' ye Düşmüştü Fakat DoLarmı Euro' mu yüqseLdi biLmiyorum Şuan 570 ytL
    Telefon Bayi fiYatLarını ve piyasa FiyatLarını yazarsanız çok seVinirim
    Bu Cumartesi Ankara'dan aLmayı Düşünüyorum !
    Tavsie EdebiLeceginiz Adres Warsa Yazın Lütfen sayqıLar. !

• Nokia 6500 Slide al arkadaşım cok daha memnun kalırsın
  • evet n73 çok karizma amaönermem çok yavaş ama gende seviyorum ben onu
  • Y0k Abi :) n73 HastaSıyım ßen ßir Fiyat söyLeyen oLursa çhok mutLu oLurum Forum'un Bu Kısmında qezen kuLLanıcı Sayısı Biraz az :P
  • altivi.com a bi bak dostum %25 indirim var

http://www.altivi.com/shop/Product.aspx?pid=6729&cid=173

tek çekim ve havale 494 lira

ME side paralel 491 lira

http://www.altivi.com/shop/Product.aspx?pid=6941&cid=173

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedimi kestim -- 21 Mart 2008; 2:59:19 >

• Seviyorsan al N73 pişman olmazsın...
  • n73 karızma kım ne derse desın tatmın edıcı bı cıhaz fıyatıda ıyı bence al kacırma yenı cıkan cıhazlar tam bır takoz havasında abarttılar artık buyuk cıhaz almayın arkadaslar cabuk sogursunuz
  • aLtiviti.com ' daki kampanya sadece haFtasonLarı içndi ayrıca bakTım stock 'ta kaLmamış :(
  • Altivide zaten stokta bişey bulunmaz.
  • n73de o kadar küçük bi cihaz değil ama, bende zamanında ççok aradım uygun fiyatlı ama elime alıp biraz baktım bana büyük geldi özellikle yaz aylarında cepta taşınması zor olur onun. kışın sorun değil polis telsizini bile taşırım ama yazın benim için büyük sorun olur diye almadım.

izmirde fiyat olarak şuan 530-550 arası

quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

n73 karızma kım ne derse desın tatmın edıcı bı cıhaz fıyatıda ıyı bence al kacırma yenı cıkan cıhazlar tam bır takoz havasında abarttılar artık buyuk cıhaz almayın arkadaslar cabuk sogursunuz
  • 2 el piyasası 400 civarı değil mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.