Şimdi Ara

19 PHİLİPS 190X6FB ALDIM HARİKAAA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel seçim piyasanın en baba monitörü tebrikler ama aldığın yer sakat umarım başın ağrımaz teknosadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Tuncay

Ewet Arkadaşlar Bende Yaklaşık 1,5 Aydır Mönitor araştırıyorum. Vatan-tekosa-Gold Hepsini gördüm inceledim ama coğu showroomda mönitörlerin ayarlarını iyi yapılmadığı için+en iyi performans çözünürlülüğünü ayarlamadıkları için ve swicleri arızalı olduğu için mönitörleri çokta iyi karşılaştıramadım açıkçası. Birde Müşteri temsilcisi arkadaşlar bu konularada çok iyi değiller. En iyisi bu forum :)

Ama Araştırmalarım sonucunda bana en uygun mönitörün 190x6fb olduğuna karar verim. Benim tek canımı sıkan olay mönitörde hoparlör olması. biraz kaba gösteriyor bence birazda gereksiz yani.

aynı kalitede bu monitörün hoparlörsüz modeli yokmu?

bende seninle aynı düşüncedeydim ve sırf buradaki yorumlara güvenerek yaklaşık 2-3 hafta önce gittim teknosadan aldım 190x6 yı ve çok memnunum. almadan önce hoparlörlerin kötü durucağını bende düşünüyordum ama kafama takmıyorudm fakat monitör gelince hiç gözüme bile takılmadı. zaten ben müzik setini bağladığımdan monitörün hoparlörünü kullanmıyorum ona rağmen siyah olduğu için hoparlörlerin varlığı bile belli olmuyor eğer alırsan sende görüceksin.
    şimdiden hayırlı olsun

• teknosa önemli değil ki arkadaşım müzik seti almadım sonuçta benim muhatabım philips o yüzden bu modeli aldım
  • merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim foruma yeni üye oldum umarım mesajlarımla foruma destek sağlayabilir ve yardım alabilirim.Bu başlık altına ilk mesajımı yazıyorum çünkü aklıma takılan bir şey var.
    Yaklaşık bir ay önce 190x6 aldım ancak ev taşımaktan ve şehirlerarası yolculuk yapmaktan dolayı monitörü 2 gündür kullanma şansım oldu.Monitörün renklerine diyecek hiç bir şey yok ancak birşey kafama takıldı. Dvi kablo ile bağlı olmasına rağmen videolarda ve fotoğraflarda benim eski emektar monitör daha kaliteli bir görüntü sağlıyordu sanki. Rahatsız edici boyutlarda değil ancak bu kadar para sayıp böyle bir monitör alınca ister istemez biraz moralim bozuldu. Size sorum, bu sorun ekran kartımdan kaynaklı olabilir mi? ati radeon 9200 128 mb ekran kartı kullanıyorum. Ya da sorun başka ne olabilir? Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yukoer78

sağolun arkadaşlar yalnız şöyle bir olay var internete girdiğim zaman ekranın üst köşesinde parazit gibi yeşil renkte bi şeyler çıkıyor dikkatli bakıldığı zaman excel tablosu gibi oyunlar ve filmlerde bir sorun yok harika bunlar ölü pixel olamaz ölü pixel testi yaptım masaüstünü her renkte denedim bunlardan eser yok dvı kablo aldım ama bu sorun hala var

Ben de alacam da şu soruna ne diosunuz ögreneym dedim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bonehead

merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim foruma yeni üye oldum umarım mesajlarımla foruma destek sağlayabilir ve yardım alabilirim.Bu başlık altına ilk mesajımı yazıyorum çünkü aklıma takılan bir şey var.
    Yaklaşık bir ay önce 190x6 aldım ancak ev taşımaktan ve şehirlerarası yolculuk yapmaktan dolayı monitörü 2 gündür kullanma şansım oldu.Monitörün renklerine diyecek hiç bir şey yok ancak birşey kafama takıldı. Dvi kablo ile bağlı olmasına rağmen videolarda ve fotoğraflarda benim eski emektar monitör daha kaliteli bir görüntü sağlıyordu sanki. Rahatsız edici boyutlarda değil ancak bu kadar para sayıp böyle bir monitör alınca ister istemez biraz moralim bozuldu. Size sorum, bu sorun ekran kartımdan kaynaklı olabilir mi? ati radeon 9200 128 mb ekran kartı kullanıyorum. Ya da sorun başka ne olabilir? Şimdiden teşekkürler..

video yu crt lerde daha güzel izliyeblrsn fakat oyun ve fotolarda LCD nin üstüne yoktur (bende de x serisi philips var )

• quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

quote:

Orjinalden alıntı: Bonehead

merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim foruma yeni üye oldum umarım mesajlarımla foruma destek sağlayabilir ve yardım alabilirim.Bu başlık altına ilk mesajımı yazıyorum çünkü aklıma takılan bir şey var.

video yu crt lerde daha güzel izliyeblrsn fakat oyun ve fotolarda LCD nin üstüne yoktur (bende de x serisi philips var )

Evet bunu biliyorum ancak, benim sözettiğim sanki monitörde ya da ekran kartında bir sorun varmış gibi. Çünkü fotoğraflar da crt'de daha netti. Oyunlar için söyleyecek bir şeyim yok zaten.

• Bence Şu an ıcın alınıbılecek en iyi lcd mönitör
  • Güle güle kullan
  • güle güle kullan arkadaşım ben 190c aldım buda güsel ama benim bunu aldığım zaman pek anlamıodum ilk beğendiğim modeli aldım keşke şimdi 190x i alsaydım diorum hayırlı olsun sadece dvı yüzünden bile tercih edilir benim monitörde dvı yok keşke almadan önce araştırsaydım
  • x serisi dışında sıfır piksel garantiside yok keşke c yerine x alsaydın
  • pc yi aldığım zaman pek anlamıodum açıkçası bilseydim onu alırdım hatta bunu şööle güsel bi paraya satsam hala düşünüom ama neeerdee bendeki şimdi çook düşüğe gider ama olsun bundan şikayetçi deilim sağlık olsun pc yi alırken hata yaptım 2-3 konu var bi taneside şu işlemci şunun 661 olanları varmış 65 nm yani az ısınıo ama onuda bilmediğim içintuttum bunu aldım şimdide nası soğutucam die kıvranıom
  • Walla arkadaşım çok güzel b itercih yapmışsın aynısından bende var süepr bişey bu b ikere görünüşü süper bişi zaten performans desen zaten mükemmel
  • 19" philipste en iyi monitör hangisi??
  • 190X6FB
  • bugün bişe aklıma takıldı..190x6'da içlerinde 10tane monitör fln gördüm mağazada samsungların görüntüleri çok canlıydı 190x6 ve 17''lik olanı 170x6 idi sanırım..samsunglar sony philips neova 1tane daha vardı marka işte tüm bunlara nazaran bayaa canlı görüntü veriyordu..

bu arada şunuda sölemek istiyorum sony bravia 42''lik bi tv vardı 3.500ytl fiyatında böle bişey olamaz yaa samsung philips beko pionner flnda vardı ama sonyninki harikaydıı gerçekten..Yer : belikdüzü migros en alt kat
  • X MODELI HARICINDE PHILIPSIN PERFECT PANEL YER ALAN 0 OLU PIXELLI MODELLERI VARDIR BUNLAR P SERISI YANI PROFESSIONEL SERISIDIR.
    + OLARAK 2006 YILININ SONUNA GELDIGIMIZDE ORTADA YANI YENI BIR MODEL ALSAYDIN DIYECEGIM
    +OLARAK SIYAH GORUNTUDE RESIMDE DEGIL HAREKETLI FILMIN SIYAH GORUNTUSUNDE EKRANDA BIR YERE ODAKLAN VE MONITORUN KARINCALADIGINIDA GORECEKSIN.
    + OLARAK 15 GUN DEGISTIRME HAKKIN HER YERDE GECERLIDIR.(HERSEYI TAM OLMAK KOSULU SATILABILIRLIGI BOZULMADIGI TAKDIRDE)

IYI GUNLERDE KULLANMAN DILEGIYLE
  • Hayırlı olsun..Bende Yakın Zamanda Almayı Düşünüyorum.
  • Hayırlı olsun arkadaşım, ben de biraz sabredebilsem 19" alacaktım.. Neyse 17" de güzel
  • herhalde bende kampanya yaptım 640 ytl üstelik stoklar azaldı arttırsakmı diye düşünüyoruz
    panel harika perfect pane dokunmatik kapatıp açma tuşu gizli tuşlar speaker ergonomişik görünüm ........
    .....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.