Şimdi Ara

19 PHİLİPS 190X6FB ALDIM HARİKAAA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MONİTÖRÜ 2 GÜN ÖNCE TEKNOSADAN ALDIM İNANILMAZ ANALOG KABLOYLA TAKILIYORUM BUNA RAĞMEN MUHTEŞEM EKRAN KARTIM 7800 GT TÜM OYUNLARI OBLİVİON HARİÇ 1280 1024 AF AÇIK OYNUYORUM AMA DVI KABLO ŞARTTTT

• hayırlı olsun. dvi kablo ile daha net görüntü alırsın. bi tane al.
    bu arada kaça aldın teknosa'dan. teknosa'da pahalı diye biliyorum bu monitör'ü
  • quote:

Orijinalden alıntı: 312 .

hayırlı olsun. dvi kablo ile daha net görüntü alırsın. bi tane al.
    bu arada kaça aldın teknosa'dan. teknosa'da pahalı diye biliyorum bu monitör'ü
    PAHALI HAKKATEN 699 YTL PEŞİN PEŞİN ÖDEMEYE İNDİRM YAPMAMALARI ÇOK ENTERESAN ARKADAŞLAR SİZE ENTERASAN BİRŞEY SÖYLEYEYİM BİZ VATANDA TEKNOSADA GOLDTAKİ BÜTÜN ÇALIŞANLARDAN DAHA FAZLA DONANIMDAN ANLIYORUZ HERİFLER HİÇ BİŞEY BİLMİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukoer78

PAHALI HAKKATEN 699 YTL PEŞİN PEŞİN ÖDEMEYE İNDİRM YAPMAMALARI ÇOK ENTERESAN ARKADAŞLAR SİZE ENTERASAN BİRŞEY SÖYLEYEYİM BİZ VATANDA TEKNOSADA GOLDTAKİ BÜTÜN ÇALIŞANLARDAN DAHA FAZLA DONANIMDAN ANLIYORUZ HERİFLER HİÇ BİŞEY BİLMİYOR

Alıntıları Göster
    http://www.kocpa.com/asp/show_stock.asp?product=CE141PHI17

koçpa'da 644 YTL
    Ben teknosa'dan bi şey almam. keşke araştırsaydın 50 lira az para değil çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 312 .

http://www.kocpa.com/asp/show_stock.asp?product=CE141PHI17

koçpa'da 644 YTL
    Ben teknosa'dan bi şey almam. keşke araştırsaydın 50 lira az para değil çünkü

Alıntıları Göster
    ben gecen hafta sonu kadıköyden 630 ytl ye aldım.ilk gördüğümde monitör biraz itici gelmişti ama yanılmışım deli bi alet.ölü pixel garantiside extrası tavsiye ederim lcd düşünenlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: madwick

ben gecen hafta sonu kadıköyden 630 ytl ye aldım.ilk gördüğümde monitör biraz itici gelmişti ama yanılmışım deli bi alet.ölü pixel garantiside extrası tavsiye ederim lcd düşünenlere.

Alıntıları Göster
    lightframe var mı bunda.

Açıklama: LightFrame? Digital Reality

yazmışlar. neden ? koyuyorlar yanına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

lightframe var mı bunda.

Açıklama: LightFrame? Digital Reality

yazmışlar. neden ? koyuyorlar yanına.

Alıntıları Göster
    beyler hoparlörü nasıl. iyi yüksek ses kaliteli ses geliyor mu. bende alcam 19" lcd bayadır araştırıyorum. ne dersnizi alayım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslisemih

beyler hoparlörü nasıl. iyi yüksek ses kaliteli ses geliyor mu. bende alcam 19" lcd bayadır araştırıyorum. ne dersnizi alayım mı

Alıntıları Göster
    Teknosada elektronik ürünler çoğu yere göre biraz pahalı ama 15 gün içerisinde koşulsuz iade etme imkanı tanıyorlar. Bilmediğiniz ve alırken tereddüte düşeceğiniz ürünleri buradan alarak beğenmezseniz başınız ağrımadan iade edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YellowBase

Teknosada elektronik ürünler çoğu yere göre biraz pahalı ama 15 gün içerisinde koşulsuz iade etme imkanı tanıyorlar. Bilmediğiniz ve alırken tereddüte düşeceğiniz ürünleri buradan alarak beğenmezseniz başınız ağrımadan iade edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    bi dönem efsane olmuş monitör almışsın işte hayırlı olsun şimdi widescreenler(bende widwscreenciyim bu arada) revaçta olsada PHILIPS bu ürününün eline bi çok firmanın ürünü su dökemez hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: etez

bi dönem efsane olmuş monitör almışsın işte hayırlı olsun şimdi widescreenler(bende widwscreenciyim bu arada) revaçta olsada PHILIPS bu ürününün eline bi çok firmanın ürünü su dökemez hayırlı uğurlu olsun

Alıntıları Göster
    çok iyi bir tercih yapmışsın...bende 17" ini kullanıyorum çok çok memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savage

çok iyi bir tercih yapmışsın...bende 17" ini kullanıyorum çok çok memnunum...

Alıntıları Göster
    Son zamanlarda en çok tercih edilen monitorlerden biridir 190X6FB.Hayırlı olsun.Herhangi bir sorun ile karşılaştın mı?

Ayrıca Teknosa garanti veriyor mu ayrıca?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gslisemih

+up
  • quote:

quote:

+up

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

+up

yüksek ses sana göre yüksektr bana değildir hiç yoktan iidir diim ses kalitesi philips sonuçta kalitesi ortanın üstü

• Arkadaşların dediği gibi keşke teknosa dan almasaydın.Diğer yerlerde hem ucuz hemde çoğu yer nakit paraya %5 indirim yapıyor ama olan olmuş Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

Arkadaşların dediği gibi keşke teknosa dan almasaydın.Diğer yerlerde hem ucuz hemde çoğu yer nakit paraya %5 indirim yapıyor ama olan olmuş Hayırlı olsun
    Ben olsam aynı paraya samsung un 20' lik monitörünü alırdım. Ama almışsın artık.
    Senin aldığın monitörde güzel hayırlı olsun
  • hayırlı olsun kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GregoR_MendeL

hayırlı olsun kardeş
    sağolun arkadaşlar yalnız şöyle bir olay var internete girdiğim zaman ekranın üst köşesinde parazit gibi yeşil renkte bi şeyler çıkıyor dikkatli bakıldığı zaman excel tablosu gibi oyunlar ve filmlerde bir sorun yok harika bunlar ölü pixel olamaz ölü pixel testi yaptım masaüstünü her renkte denedim bunlardan eser yok dvı kablo aldım ama bu sorun hala var
  • quote:

Orijinalden alıntı: GregoR_MendeL

hayırlı olsun kardeş
    Ewet Arkadaşlar Bende Yaklaşık 1,5 Aydır Mönitor araştırıyorum. Vatan-tekosa-Gold Hepsini gördüm inceledim ama coğu showroomda mönitörlerin ayarlarını iyi yapılmadığı için+en iyi performans çözünürlülüğünü ayarlamadıkları için ve swicleri arızalı olduğu için mönitörleri çokta iyi karşılaştıramadım açıkçası. Birde Müşteri temsilcisi arkadaşlar bu konularada çok iyi değiller. En iyisi bu forum :)

Ama Araştırmalarım sonucunda bana en uygun mönitörün 190x6fb olduğuna karar verim. Benim tek canımı sıkan olay mönitörde hoparlör olması. biraz kaba gösteriyor bence birazda gereksiz yani.

aynı kalitede bu monitörün hoparlörsüz modeli yokmu?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

sayın arkadaşım;
    monitörümüzdeki hoparlör ofis kullanızısı iseniz sizi tatmin edebilecek düzeydedir.
    aslında bu hoparlörün amacı ofis uygulamalarında hoparlörü ortadan kaldırarak bir + avantaj sağlamaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: iboruc

quote:

sayın arkadaşım;
    monitörümüzdeki hoparlör ofis kullanızısı iseniz sizi tatmin edebilecek düzeydedir.
    aslında bu hoparlörün amacı ofis uygulamalarında hoparlörü ortadan kaldırarak bir + avantaj sağlamaktadır.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: iboruc

quote:

sayın arkadaşım;

+1
    Ayrıca evde TV kartı çıkışını monitörün hoparlörlerine verince de TV tadı veriyor az buçuk. Ancak hoparlörler 10 W olmalarına rağmen oldukça zayıf ve kalitesiz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.