Şimdi Ara

1920x1080 ekrana oturmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hali hazırdaki ekran kartımın bozulmasıyla ve yeni kart alamamam dolayısıyla idareten elimde bulunan ati hd4350 model kartı bilgisayarıma taktım. Fakat bir türlü 1920x1080 çözünürlüğü monitöre oturtamıyorum sürekli yanlarda boşluk kalıyor. Sırf bunu çözebilmek için format attım fakat sorun devam ediyor. Asıl sorun bilgisayar ekran kartını görüyor fakat catalyst control de ekran kartı gözükmediğinden ayar yapılmıyor. Bunun nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

1920x1080 ekrana oturmuyor

• Hangi sürücüyü kurdunuz? Catalyst 13.4 beta olanı mı?
  • Ekrana sığdır seçeneği olması lazım.
  • ViperSRT kullanıcısına yanıt

15.7.1 sürümünü kurdum hocam. İnternetten baktığımda ekran kartının windows 10 sürücüsü yok. sorun bununla alakalı galiba.

Ekrana sığdır seçenegide yok ekran kartını görmediğinden herhangi bir ayar yeri gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralsado

15.7.1 sürümünü kurdum hocam. İnternetten baktığımda ekran kartının windows 10 sürücüsü yok. sorun bununla alakalı galiba.

Ekrana sığdır seçenegide yok ekran kartını görmediğinden herhangi bir ayar yeri gözükmüyor.

15.7.1 ile HD 4350'nin uyumluluğu yok. HD 4350 için windows 8 sürücüleri olan 13.1 Whql veya 13.4 Beta yı kurmanız lazım.

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/ati-radeon-hd-4000-series/ati-radeon-hd-4350

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.