Şimdi Ara

19v 6.3a devre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba elektronik ustalarım bana 12 v arac akusunde 19v 6.3a guc saglıayacak devre lazım calsıtırlan alet laptop yardımlarınız bekliyorum tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laptop54 -- 27 Ekim 2009; 2:36:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kenakord08

Aşağıda şemasını vereceğim devrelerden birini yaparsanız işiniz görülmüş olacaktır... Kolay gelsin..

19v 6.3a devre

19v 6.3a devre

hocam resimlerdeki devreler ve dahi lm2577 nin kendisi 6 amper veremez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaycı -- 27 Ekim 2009; 9:22:17 >

• ilgi için tşkler ama 6.3 amper vermesi gerkiyor yani laptopbun pilin sarj etmesi için
  • Arabada veya aküden Laptop şarjı için 12v>220V AC inverter tavsiye edilir orijinal şarl adaptörünü arabada kullanırsın

Nette Çok uygun fiyatlı inverterler var onlardan birini almak en uygun çözümdür

Ha 12v den 19v veren çeşitli devreler üzerinde çalışmalar yapmak istiyorum dersen yap ama laptop şarjı için kullanma laptopu mefta edebilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: laptop54

ilgi için tşkler ama 6.3 amper vermesi gerkiyor yani laptopbun pilin sarj etmesi için
  • tşkler o benimde aklıma geldi ama ben aracta 220 istemiyorum secim arabalrında kullanmsıtk onalrdan hep sıkıntı
  • cok tesekkur ederim bunu hemen yapıcam yanlız bobini sarmak ta sıkıntı yasıcam devre bilgim var en azıdnan neyse bi elektronikciden yardım alırım
  • cok hazıra kacacak ama baskı devre seması varmı acaba minmum boyulu birde buna sigorta filan sogutu gerekirmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.