Şimdi Ara

2.0.2 için simport varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.0.2 kullanıyorum backup ları kaydedince sorun veriyor.Onun için karttaki verileri numaraları telefona aktarmam lazım sizce hangi program uygun olur.

• cihazdan

settings/ mail contacts.../ import sim card olması lasım şu anda cihaz yanımda diil o yüzden bakamıorum tam adına...ordan yapabilirsin simport a falan gerek yok ;);)
  • 2.0.2 İle gelen İmport Sim ile bunlara gerek kalmadı artık setting içinde arkadasın dedıgı gibi yaparsan rehbere atıcaktır sımde ne var ne yok
  • Ya hani sana ben ne diyeyim ya Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin Allah tuttuğunu altın tutamadıklarını bakır gümüş vs etsin.Gecenin bu saatinde bana yaptığın bu yardım varya ilac gibi oldu çok sol çok teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: vizrt

Ya hani sana ben ne diyeyim ya Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin Allah tuttuğunu altın tutamadıklarını bakır gümüş vs etsin.Gecenin bu saatinde bana yaptığın bu yardım varya ilac gibi oldu çok sol çok teşekkür ederim

Gecmıs olsun güle güle kullan kolay gelsın arkadasım
  • güle güle kullan... ilk defa birisine yardımcı oluyorum...ben mi geliştim sen mi düştün
  • hocam benimde 2.0.2 ama settings/mail.../ acinca importsim cikmiyo bende niyeki acep?
    pardon hocam yawww simkarti takip deneyince cikti kusura bakma saolasin varolasin.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar67 -- 23 Eylül 2008; 3:58:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.