Şimdi Ara

2.2.1 versiyonu icin yellow snow var mı yoksa güvenilir turbosim nerden bulabilirim:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Vodafone'dan sözleşmeli i phone aldım.Ancak turkcell le kulanmam gerekiyor.
    Genel olarak forumlardan okuduğum kadarıyla versiyonu 2.2.1 olduğu için yellowsn0wla sim mi unlock edemiyormuşum.İlk sorum bu doğrumudur.

İkincisi yazılımla unlock edemediğim telefonu turbo sim stormla açabilirmişim.Ancak turbosimle de evden çıkınca veya il dışında çıkınca problemler yaşanıyormuşŞebeke çekmiyormuş falan.Sağlam bir turbosimi nerden bulabilirim.Kadıköy de veya doğubankta en son sürüme sahip var mıdır? Tavsiylerinize şiddetle ihtiyacım var :D

• Yok mu fikri olan :D
  • ßir kac yerde Unlock yellowsn0w[] çıktı diye söyletiler vardı ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem..TuRBoSim hiç güven olmaz ßence kullanlar var.. sorunsuz cıkan oluyor ama çogu kişi şikayetçi...

BU ARADA TURKCELL KULLANMAN GEREKİYOR VE O KADAR PARAYI VODAFONE VERİYORSUN:) HELAL OLSUN YANİ:)
  • Vodafone'u arayıp sim kilidini açtırabiliyorsun sanırım.
  • Arkadaslar bugün tekrar aradım ya bana kıllar açmıyorlar :D ya da açmıyorlar :D Şimdik siz arayınca imei nosunu soruyorlar veya kayıtlı telefon numarsını soruyor.Oradan da söz olup olmadığını görüyorlar.
    İphone servis die bi yerle görüştüm kendileri yazılımsal olarak garanti kapsamından çıkarmadan telefonu açabileceklerini söylediler Daha önce deneyen var mı acep :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: packboy

Arkadaslar bugün tekrar aradım ya bana kıllar açmıyorlar :D ya da açmıyorlar :D Şimdik siz arayınca imei nosunu soruyorlar veya kayıtlı telefon numarsını soruyor.Oradan da söz olup olmadığını görüyorlar.
    İphone servis die bi yerle görüştüm kendileri yazılımsal olarak garanti kapsamından çıkarmadan telefonu açabileceklerini söylediler Daha önce deneyen var mı acep :D

Neresiymiş orası?
  • http://iphoneservis.com/ diye teknik destek veren bi yermis bugün bi konuscam
  • quote:

Orjinalden alıntı: packboy

http://iphoneservis.com/ diye teknik destek veren bi yermis bugün bi konuscam

2.2 unlock için 100 lira istemişlerdi benden zamanında
  • Fiyat aynı :D ama 2.2 unlock için geçerli. 2.2.1 için destek veremiyorlarmış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.