Şimdi Ara

2.5 İNC HDD GORME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BENIM NOTEBOOK HDD ARIZALANDI NE OLDUYSA BILMIYORUM AMA HDD GORMUYOO
    MASA USTU PC BAGLADIM YONETIMSEL ARACLARDAN DEPOLAMA AYARLARINA GIRINCE ORADA GOZUKUYOR AMA FORMAT ATMAK ICIN ONU BAGLADIM PC HDD GORMEDI BIOS DA GORMUYOO AMA HDD SAGLAM SADECE GORME SORUNU VAR ONU NASIL YAPABILIRIM YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKURLER.

• leptopun markası nedir ve hangi bios'u kullanıyor.??yazmadığın için net bişey diyemicem.ama masaüstü görüyorsa büyük ihtimal sağlamdır...leptopa tekrar tanıtman için biosundan gerekli yere girip etkinleştirmen gerekir.bu arada xp vistamı kullanıyorsun..??
  • laptop biosuna girdigin zaman cd-rom master ayarda mi ona bir bakar misin?
    bu ara disk sata mi ide mi?
  • hdd sata ve wın 7 kullanıyorum. ama ben bunu harıcı olarak kullnıcaktım yenı 500 hdd aldım ve onu taktım laptopa 160 bosata kaldı bende hdd dısk yapıcaktım ama gormuyoo makıne..
  • diskin dosya formatı bozulmuş gibi.. disk yönetimine gir yeni disk üstüne sağ tık yeni bölüm yarat deyip sonra biçimlendir..olmazsa çeşitli fdisk metodalrı var onla dene .veya hiren boot cddin içindede var onlardan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.