Şimdi Ara

2.790 Tl fatura olabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce güncel kullanım bedelim 58 tl idi. Kontratlı E63 paketimde var. İnterrnetin aşılması gibi birşey söz konusu değil aşsam bile 1gb 51 tl gibi bir rakam yapıyor. Yurtdışı konuşmamda yok. Hiç mesajda atmadım. Paketlerede üye değilim. Ama bugün sorgulattığımda 2.790 tl güncel kullanıım bedeli çıkıyor. Turkcell i aradım onlarda fatura kesilmeden bakamıyorlarmış. kontratımı iptal etseler bile 58*18=1044 yapıyor yani o da mümkün değil. Ve benim bu faturayı ödemem hiç mümkün değil. Ne olursunuz yardım edinr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyesilyurt -- 23 Ekim 2009; 11:29:26 >

• bir hata vardır panik yapmana gerek yok forumda da bir çok kişi yaşamıştı bu sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bir hata vardır panik yapmana gerek yok forumda da bir çok kişi yaşamıştı bu sorunu
    Turkcell'den yeni hizmet AdrenalinCell .

Turkcell faturansini ay icinde sorgulayan ilk 1500 kisiye ucretsiz adrenalin banyosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bendede aynı şekilde, alopaket dakikalarım bitmedi 4gb internetin yarısından fazlası duruyor online işlem merkezinden baktıgımda 550 lira gibi bir rakam gozukuyor daha oncede benzeri bir durum olmustu fatura kesilmeden düzeltilmişti panik yapmaya gerek yok bence bu arada AdrenalinCell güzel olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatyesilyurt
    2 gün önce güncel kullanım bedelim 58 tl idi. Kontratlı E63 paketimde var. İnterrnetin aşılması gibi birşey söz konusu değil aşsam bile 1gb 51 tl gibi bir rakam yapıyor. Yurtdışı konuşmamda yok. Hiç mesajda atmadım. Paketlerede üye değilim. Ama bugün sorgulattığımda 2.790 tl güncel kullanıım bedeli çıkıyor. Turkcell i aradım onlarda fatura kesilmeden bakamıyorlarmış. kontratımı iptal etseler bile 58*18=1044 yapıyor yani o da mümkün değil. Ve benim bu faturayı ödemem hiç mümkün değil. Ne olursunuz yardım edin.

O telefonla verilen internet hizmeti sadece telefonda kullanmak için diye biliyorum. Sanki telefonu modem olarak bilgisayara bağlarsanız standart internet tarifesi ile ucretlendirilirsiniz şeklinde bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım interneti bilgisayarda değil de sadece telefonda kullanmışsindir..

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

2 gün önce güncel kullanım bedelim 58 tl idi. Kontratlı E63 paketimde var. İnterrnetin aşılması gibi birşey söz konusu değil aşsam bile 1gb 51 tl gibi bir rakam yapıyor. Yurtdışı konuşmamda yok. Hiç mesajda atmadım. Paketlerede üye değilim. Ama bugün sorgulattığımda 2.790 tl güncel kullanıım bedeli çıkıyor. Turkcell i aradım onlarda fatura kesilmeden bakamıyorlarmış. kontratımı iptal etseler bile 58*18=1044 yapıyor yani o da mümkün değil. Ve benim bu faturayı ödemem hiç mümkün değil. Ne olursunuz yardım edin.

O telefonla verilen internet hizmeti sadece telefonda kullanmak için diye biliyorum. Sanki telefonu modem olarak bilgisayara bağlarsanız standart internet tarifesi ile ucretlendirilirsiniz şeklinde bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım interneti bilgisayarda değil de sadece telefonda kullanmışsindir..

Ancak yinede belli limit var bildiğim kadarı ile. Maksimum 200 tl deniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

quote:

Ancak yinede belli limit var bildiğim kadarı ile. Maksimum 200 tl deniyordu

Alıntıları Göster
    3 aydır bilgisayara bağlayarak kullanıyorum ,ve limtimi aşmadığım için faturam hep normal geliyordu. Benimde bildiğim kadarıyla belli bir limit sonrasına izin verilmiyor. Yada uyarı gibi. Eğer hepsini benden tahsil etmek istiyorlarsa bile 10 gb kullansam da o kadar yapmıyor. Umarım bu yanlışlık düzeltilir düzeltilmezse hakkımı arayabileceğim bir yer varmıdır

• quote:

3 aydır bilgisayara bağlayarak kullanıyorum ,ve limtimi aşmadığım için faturam hep normal geliyordu. Benimde bildiğim kadarıyla belli bir limit sonrasına izin verilmiyor. Yada uyarı gibi. Eğer hepsini benden tahsil etmek istiyorlarsa bile 10 gb kullansam da o kadar yapmıyor. Umarım bu yanlışlık düzeltilir düzeltilmezse hakkımı arayabileceğim bir yer varmıdır

Alıntıları Göster
    Yazık Vallaha Yazık..

Ben olsam ödemem O parayı.
  • quote:

Yazık Vallaha Yazık..

Ben olsam ödemem O parayı.

Alıntıları Göster
    zaten fatura da düzeltilmezse ödeme gibi bir durumum yok. Biraz zor alırlar
  • quote:

şu an hata yapıldığı çok açık bir çok kimsenin başınada geldi ama fatura kesim tarihine kadar düzeltilmiştir sorun yok.telaş yapmanıza gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

şu an hata yapıldığı çok açık bir çok kimsenin başınada geldi ama fatura kesim tarihine kadar düzeltilmiştir sorun yok.telaş yapmanıza gerek yok.

Alıntıları Göster
    O 2 tl dir... noktadan sonrası küsüratıdır... büyük ihtimalle...

• quote:

quote:

Telefonu bilgisayara modem olarak tanittiginizda hatta tanimli datadan gider, extra ücret yok.

• Hocam çok güldüm ya, Allah iyiliğini versin

quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Turkcell faturansini ay icinde sorgulayan ilk 1500 kisiye ucretsiz adrenalin banyosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkmen

Hocam çok güldüm ya, Allah iyiliğini versin

quote:

Arkadaş çözmüş olayı.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaş çözmüş olayı.

Alıntıları Göster
    aynı olay bu gün benim başıma geldi 17 ekim itibari ile yaptığım sorgu neticesinde 40 tl olan faturam bugün itibari ile 1650 tl ye çıkmış iphone 3gs kontratlı telefon kullanıyorum ayrıca internet paketim var 1 gb lık internet sorgulaması yaptım acaba geçtikmi diye henüz 350 mb kullanılmamış veri var turkcelli aradım 25 ekimde faturanız kesilecek ondan sonra arayın diyorlar arayacağız bakalım inşallah düzeltirlerde bende aramak zorunda kalmam yoksa çok kötü konuşacağım normalde 110 120 tl gelen faturam birden bire bu kadar artması büyük ihtimalle bir yanlışlık olduğunu gösteriyor ama gelde bunu turkcelle anlat Allah yardımcımız olsun hepimizinde nedir bu turkcellden çektiğimiz bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: fndacil

aynı olay bu gün benim başıma geldi 17 ekim itibari ile yaptığım sorgu neticesinde 40 tl olan faturam bugün itibari ile 1650 tl ye çıkmış iphone 3gs kontratlı telefon kullanıyorum ayrıca internet paketim var 1 gb lık internet sorgulaması yaptım acaba geçtikmi diye henüz 350 mb kullanılmamış veri var turkcelli aradım 25 ekimde faturanız kesilecek ondan sonra arayın diyorlar arayacağız bakalım inşallah düzeltirlerde bende aramak zorunda kalmam yoksa çok kötü konuşacağım normalde 110 120 tl gelen faturam birden bire bu kadar artması büyük ihtimalle bir yanlışlık olduğunu gösteriyor ama gelde bunu turkcelle anlat Allah yardımcımız olsun hepimizinde nedir bu turkcellden çektiğimiz bilmiyorum...

evet işte durum bu. iki gün önce 58 bugün 2.790.90 tl . Kontratlı olmasaydım direkt operatör değişikliğine giderdim ama imf gibi bağımlıyız kendilerine.

• quote:

quote:

Amin!
  • quote:

quote:

quote:

Amin!

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Aynı şey şu anda benim başımda, 4 gün önce baktığımda 7-8 TL ekstra ücretim vardı benimde Iphone paketim mevcut ve yüzlerce dakika konuşma hakkım duruyor ayrıca internet paketimden de ancak yarısını harcamışım. hayatımda 140 TL nin üzerinde fatura ödemedim ve şu andaki güncel fatura tutarım 4700 TL. Çağrı merkezini iki kere aradım hep aynı laflar ancak fatura kesildikten sonra işlem yapılabilirmiş, yani ben tüketici olarak bana servisi veren kurumdan şu anda bu meblağın neden oluştuğunu öğrenemiyorum.
    Şu güne kadar turkcell gözümde iyi bir yerlerdeydi fakat bugün elimde olsa ve kontratla bunlara bağlanmamış olsam hemen hattımı kapattırırdım.
    Umarım bu hatayı bir an önce düzeltirler imajları altüst oldu gerçekten...

Bu arada şikayet var'a sizde yazın bence bu firmanın ne mal olduğu ortaya çıksın zaten biri yazmış bile 9000'in üzerindeymiş onun faturasıda.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris6

Merhaba arkadaşlar,
    Aynı şey şu anda benim başımda, 4 gün önce baktığımda 7-8 TL ekstra ücretim vardı benimde Iphone paketim mevcut ve yüzlerce dakika konuşma hakkım duruyor ayrıca internet paketimden de ancak yarısını harcamışım. hayatımda 140 TL nin üzerinde fatura ödemedim ve şu andaki güncel fatura tutarım 4700 TL. Çağrı merkezini iki kere aradım hep aynı laflar ancak fatura kesildikten sonra işlem yapılabilirmiş, yani ben tüketici olarak bana servisi veren kurumdan şu anda bu meblağın neden oluştuğunu öğrenemiyorum.
    Şu güne kadar turkcell gözümde iyi bir yerlerdeydi fakat bugün elimde olsa ve kontratla bunlara bağlanmamış olsam hemen hattımı kapattırırdım.
    Umarım bu hatayı bir an önce düzeltirler imajları altüst oldu gerçekten...

Bu arada şikayet var'a sizde yazın bence bu firmanın ne mal olduğu ortaya çıksın zaten biri yazmış bile 9000'in üzerindeymiş onun faturasıda.

Alıntıları Göster
    Haha trkcll çıldırdı Düzeltilir yanlışlık varsa.Düzeltilmezse trkcll in imajı da bir daha düzelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Haha trkcll çıldırdı Düzeltilir yanlışlık varsa.Düzeltilmezse trkcll in imajı da bir daha düzelmez

Alıntıları Göster
    bende de alo paketimde daha 214 dk olmasına rağmen (240 dk paketim var) internet kullanımım 3 aylık 140 mb olmasına rağmen (100 mb aylık paket) şu anda güncelim 309 TL . Bu fatura bana gelsin 30.000 liralık tazminat davasını dayamazsam neyim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.