Şimdi Ara

2.790 Tl fatura olabilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynen, bende de 444 lira olarak gozukuyor guncel fatura. Bariz sistem hatasi var.
  • sistemde hata var hemen hemen herkes de bu sorun var ingilizanahtarında bir arkadaşın ki 18.900tl
  • ücretli 1 dk bile konuşmuyorum. guncel her zaman 0.00 tl :)
  • arkadaşlar aynı hata bendede oldu bir hafta önce baktıgımda faturam 20 tl görünüyordu dün gece baktıgımda fatura 749 lira görünüyor 1gb lık internet paketim var daha 870 mb kullanımın oldugu görünyor kampuscellim 30 dakika hala bedavam oldugunu gösteriyor ve avea hattım var turkcell olmuyanları zaten ordan arıyorum telefonum ıphone app strodan bişiler indirdigim oluyor ama bu aya kadar hep internet kotamdan yiyordu müşteri temsilcisi faturamın 25 . de kesildigini o zamna kadar bişi yapamıcagını söledi.diğer forumlar ve bizim forumlara baktıgımız vakit bu hatayı bu ay çok tekrarladıkları görülüyor Turkcell ii ama bu yaptıkları büyük bir terbiyesizlik sizce ne yapmam gerekiyor ?

• Benimde 4.982 TL olmuş internet paketim var bende hem cepten hem bilgisayarda hemde usb de heryerde sim kartımı kullanıyorum, istediğim yerde kullanırım sonuçta 4 GB a 39 TL veriyoruz ve bu konuyu teknoloji uzmanlarına sorduğumda sim kartı heryerde kullanabilirsiniz paketinizden düşer denmişti bu faturalanadırmada yada güncel tutarda bir hata var kesinlikle. Zaten milletwww.sikayetvar.com'a döşemiş şikayetleri herkez şikayetçi
  • sanırım sistemleri çöktü şuan gb internet paketine sahip herkes bu konuda şikayetçi en iyi yoluda buldular faturanızın kesilmesini bekleyin die mail yagmuruna tutalım ya böle terbiyesizlik olmaz !!!!
  • Şikayet var'a mesaj attıktan sonra bugün turkcell aradı ve dediği yine aynı şey, teknik bir sorunun bilincindeyiz ama neden kaynaklandığını bilmiyoruz fatura kesim tarihinden sonra eğer hala bu meblağı görürseniz lütfen bizimle bağlantıya geçin.

Turkcell gibi bir firmanın dediğine bakın sorunu bulamıyoruz ve sizin yani müşterimizin bunu takip edip eğer düzelmemişse bizi aramanız lazım sonra bir çaresine bakmaya çalışırız. Bu boyuttaki bir firmanın acizliğine bakın.

Basit bir soru sordum, sizin faturaları kontrol eden otomatik bir mekanızmanız yokmu yani hayatında 140 TL den fazla ödememiş bir adamın fatura 2-3 günde 1000 TL'nin üstüne çıkıyorsa hatta 4700 TL oluyorsa bunun uyarısını yapan, burada büyük ihtimalle bir sorun var kontrol edin diyen bir programınız yokmu ??? YOK NE YAZİKKİ BEYEFENDİ yada var ama işimize gelmediği için kullanmıyoruz.

İşin garibi ben bunları aradıktan sonra faturam yine yerinde saymaya başladı, eminin sizinde böyle olmuştur...

Şurada birisi olsada bu durumu güzel bir haber yapsa ve bütün Türkiyeye duyursada insanların gözü açılsa eminim çaktırmadan yüzlerce binlerce kişi bu tip aksaklıklar yüzünden yüzlerce lira kaybediyor. Birde evine bu meblağda bir fatura gelecek kişileri düşünün insan kalp krizinden gider valla...

• banada olmustu duzelttiler rahat olun
  • Hocam sana tam olarak nasıl olmuştu?
  • Başlığı okuyunca içimden "turkcell ise olur" demiştim, hakikaten öyleymiş... Ben bu yanlış faturalar yüzünden 10 senelik hattımı kapattırdım, bıkmıştım çünkü her ay itiraz etmekten. Ama rahat ol, biraz ugraşırsın ama turkcell ikna oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Turkcell'den yeni hizmet AdrenalinCell .

Turkcell faturansini ay icinde sorgulayan ilk 1500 kisiye ucretsiz adrenalin banyosu.

• benim faturam bu gün kesiliyor bakalım yarın gidip sabahtan çökücem kafalarına o kadar faturayı vermeye hiç niyetim yok bi mallık yaptılar şimdi de düzeltmeye zaman arıyolar fatura kesim tarihini bekleyin diyorlar bakalım bekliyoruz geri adım atmak zorundalar çünkü madur kişi sayısı 1 yada 2 değil nerdeyse gb lık paketi olan herkes
  • bende kontorlü hattımı kamu heryöne 1500 tarifesiyle faturalıya çevirttim çevirtmemin ertesi gününde yani daha hat faturalı olalı 6 saat olmuşkenhiç bir konuşma ya da msj ya da data transferi olmadan, güncel borç olarak 1150 tl gözüküyordu herkes gibi fatura kesim tarihini beklememi söylüyorlar bende ısrarla hergün aramaya devam ediyorum
  • arkadaşlar ben şimdi aradım tekrar faturam kesildi 749 lira görünüyodu güncelde şimdi 64 liraya döndü adam gibi adam 64 dedi ama yarın yinede bi turkcelle uğrucam ne oluyo diye
  • 1680 lira olan güncel sorgulama faturası faturam kesildiğinde düzelmiş 140 lira olarak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.