Şimdi Ara

2. KÜPE GÖREVİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilmeyenler için söliim şu an 2. küpe bugda olduğu için gözükmüyo fakat biz o küpei alabiliyoruz tyonlardaki farmera gidin tıklayın görevi on yapın 80 tane tyon kesin ve 2. küpeyi alın.çoğunuz biliyodur ama bilmeyenler için söledim.
    yararlı olduysam ne mutlu

• quote:

Orjinalden alıntı: _ManiaC_

Arkadaşlar bilmeyenler için söliim şu an 2. küpe bugda olduğu için gözükmüyo fakat biz o küpei alabiliyoruz tyonlardaki farmera gidin tıklayın görevi on yapın 80 tane tyon kesin ve 2. küpeyi alın.çoğunuz biliyodur ama bilmeyenler için söledim.

Peki Kardeş Bugda Olduğu İçin Göremiyorus Eğer Küpeyi GÖremedimiz Halde Taksak Statları ETKİLER mi ?
  • küpe görünüyor . tyon farmdaki npcde On yazıyor sadece onu demek istemiş . tıklayıp görevi alabilirsiniz . de küpe fazla işe yaramaz .
  • eet 4 dex verio yüzük daha güsel 5 dex bonus ve küpeden daha çok hp verio şahsen +6 lar yerine onu giyiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ManiaC_

Arkadaşlar bilmeyenler için söliim şu an 2. küpe bugda olduğu için gözükmüyo fakat biz o küpei alabiliyoruz tyonlardaki farmera gidin tıklayın görevi on yapın 80 tane tyon kesin ve 2. küpeyi alın.çoğunuz biliyodur ama bilmeyenler için söledim.

Kardes ben bunu biliyorum ama bilmeyenlere yararlı olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.