Şimdi Ara

2 Mbit + Emule = Hangi modem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: okunsal

dicey_celo, bunda nasıl kötülük olmaz? Kendi kullanımı için tahsis edilen bağlantıyı satıyor. Bir kere bu yasal değil.

Bu gibi durumları her zaman toplum çıkarını gözeterek düşünmekde fayda vardır. Şöyle ki; adsl gibi hizmetlerde hizmet alan müşteri sayısı arttıkça maliyet düşeceği için bu hizmet daha az ücretle müşteriye sunulabilir. Yani burda kaybeden biziz, toplum...

tercüman olduğun için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

quote:

Orjinalden alıntı: okunsal

dicey_celo, bunda nasıl kötülük olmaz? Kendi kullanımı için tahsis edilen bağlantıyı satıyor. Bir kere bu yasal değil.

Bu gibi durumları her zaman toplum çıkarını gözeterek düşünmekde fayda vardır. Şöyle ki; adsl gibi hizmetlerde hizmet alan müşteri sayısı arttıkça maliyet düşeceği için bu hizmet daha az ücretle müşteriye sunulabilir. Yani burda kaybeden biziz, toplum...

tercüman olduğun için teşekkürler...

hani kapak olsun değimi varya galiba kapak oldu hakkını vermek lazım güzel açıklama. peki adsl bilmem kaç milyon kullanıcıya ulaştı para gani ama niye hala hizmet yok.

• O tabi afedersiniz ama telekomun söyleyemeyeceğim bir özelliğinden kaynaklanıyor. :) Ancak bakın adsl de nerelerden nere geldi. hatırlayın birkaç yıl önceki fiyatları bunda müşteri sayısının artmasının çok ekisi var tabi.
  • bu nasıl beleşe verme ! pek anlamadım.? komşulardan 15 er ytl alıyor diyosun.. bu durumda kendisinin cebinden 1ytl dahi çıkmıyor. ayrıca modemi de komşularına aldırmış.
    quote:

Orjinalden alıntı: dicey_celo

quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

ben yeterince dostçu olduğuma inanıyorum. şikayet etmedim, ama etmek isteyenin de önünü tıkamadım. her zaman her şeyi merak ederim, bunun da bir yolu var mı diye merak ettim. gerekirse kullanabilmem için bir kriter daha ekledim kendime. isteyen de faydalanabilir. sırf cat5 kablosu görünüyor diye evlerine araştırmaya gidilen arkadaşlarımız günahkar, 2 mbit bağlantıyı kullanacaklar da masum. rasyonaliteden bahsediyor arkadaşımız. biraz da sen rasyonel ol. dostane düşünüyor olsaydınız imkan dahilinde telekoma yapılan tüder etkinliğine siz de katılırdınız. beni banlayacağınıza günlerdir, haftalardır hatta aylardır banladığımız türk telekomu banlayın.

2 mbit bağlantısı olup da ona buna dağıtan telekom personelini, normal müşterisi bağlantısını paylaşıyor diye elinden alan telekomu ve personelini şiddetle kınıyorum.

dostum ben telekom dan yana değilim bende istemezmiyim 2mbit lik bağlantıya 30 ytl vermeyi japonyadaki gibi bağlantı kurmayı ben çok mu menunum her ay 49 ytl boşu boşuna bir film indiriyim desem en az 1-2 gün bekle bende siterim 2-3 saate bir film indirmek intenette adam gibi dolaşmak benim ban lamamın sebebi arkadaşımıza yapmış olduğun haksızlık bence bizimde karşı komşu telekomda çalışıyo adı fedayi 30 ytl 3 kişi kullanıyo modemi komşularına aldırdı hiç para vermio hem interneti beleşe kullanıyo hemde diğer komşuları 15 ytl ye internete giriyo bence bunda hiç bir kötülük yok. eğer şikayet etmk istiyorsan adreste verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 28 Mayıs 2006; 15:33:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: casual

bu nasıl beleşe verme ! pek anlamadım.? komşulardan 15 er ytl alıyor diyosun.. bu durumda kendisinin cebinden 1ytl dahi çıkmıyor. ayrıca modemi de komşularına aldırmış.

beleşe geliyor dediğim telekom elemanı para vermiyor telekom elemanına beleşe geliıo diğerleine para verdiriyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.