Şimdi Ara

2.tercihime Cerrahpaşa'yı mı Ankara tıp'ı mı yazmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.tercihim Hacettepe türkçe olacak ama ucu ucuna kaçırıyorum sanırım kontenjan azalttıkları için. O yüzden %90 ihtimalle 2. terchime yerleşirim çünkü Cerrahpaşa türkçe da Ankara tıp'ın hem ing hem tr'si de rahatlıkla tutuyor. Okulların tanıtım günlerine gittim ve hala net bir karar vermiş değilim - dünyanın en kararsız insanı olduğum için belki de . Ayrıca şehir açısından hangisi daha öğrenci için daha mantıklı bir şehir emin olamadım. Cerrahpaşa'da yurt konusu sıkıntı gibi erkekler için o biraz canımı sıkıyor sadece. Eğer Cerrahpaşa ve Ankara tıpta okuyan arkadaşlar varsa genel olarak okulu, okulların imkanlarını anlatırlarsa ve konaklama ile ilgili bilgiler verirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• Cerrahpaşa yaz git hocam yurt murt bulunur önemli olan ekoldür cerrahpaşayı herkes bilir yurtdışında ankara daha az bilinir.
  • vay seni cerrahpaşa...
  • Cerrahpaşa ve Hacettepe adları yeter dünyaca ünlü tıp fakülteleri.
  • Cerrahpaşa tıp be sırf ismi icin yazilir bak.
  • İyi bir derece yapmışsınız tebrik ederim hocam . Sorunuza gelecek olursak tabi ki Cerrahpaşa
  • GTÜ yazın hocam
  • Uygulamaya önem veriyorsanız Ankara derim. Cerrahpaşa'nın adı olabilir ama Ankara laboratuvar uygulamalarına daha çok önem veriyor.
  • cerrahpasa ya ekoldür kendisi
  • Ben de tamı tamına aynı durumdayım muhtemelen ankarayı tercih edeceğim hem şehir olarak hem de uygulama açısından
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.