Şimdi Ara

200-250 TL ye Kadar Multifonksiyonel Yazıcı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ev için 200-250 tl ye kadar Multifonksiyonel Yazıcı almak istiyorum. Daha önce ev ortamında bu tür bir makina kullanmadım. En ucuz maliyetli, zahmeti az ve verimi yüksek bir yazıcı almak istiyorum. Sadece yazıcı için en fazla 200-250 TL ayırabilirim. Üniversite öğrencisiym çogunlukla düzenli olarak çıktı almam gerekiyor. Ben göz gezdirirken Canon MX 455 i beğendim. Sizinde önerebileceğiniz modeller ve aldıktan sonraki önerilerinizi bekliyorum. ( Örn; cihazla bitmeyen kartuj sistemini bi arada alma ayrı al daha ucuza gelir gibi).

• bitmeyen kartuşlu canonlara hiç bulaşma derim. medimarkt'ta 239 liraya brother mfc j220'yi tavsiye ederim. yazıcı, tarayıcı,fotokopi, fax özellikleri var en güzeli kartuşları çipsiz kolay dolan kartuşlarıda son derece ucuz bu kartuşları doldur doldur kullan xl dolan kartuşları var 70 ML mürekkep alıyor. bitmeyen kartuş ta 100 ML alıyor ama bu sistemde hortum hava yaptı kartuşun ağzı bozuldu falan uğraşmazsın. şunuda belirteyim pek hızlı bir yazıcı değil hatta gayet yavaş. dakikada 5-6 civarı siyah 2-3 civarıda renkli basıyor ama hız gereksinimin yoksa bitmeyen kartuş sisteminden çok daha sorunsuz olduğu için bunu öneririm.
  • cevap için çok teşekkür ederim :)
  • selamlar..

eğer tasarruf etmek istiyorsanız bitmeyen kartuşlu yazıcı modellerine bir göz atmanızı öneririm. bahsedildiği gibi sorunlu makineler değildir. oluşan problemlerin çoğu kullanıcı kaynaklı ( mürekkep tankının tıpaları açmama uzun süre kullanmama ) oluşuyor. aşağıda ki linkten ürünleri inceleyebilirsin. kafana takılan konularda yardımcı olmaya hazırım.

http://www.biribenibitirsin.com/urunler/bitmeyen-kartuslu-yazicilar/q?ana_kategori=1718
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.