Şimdi Ara

200-250 TL'yi Geçmeyecek Şekilde Monitör?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi 200-250 TL'yi geçmeyecek şekilde monitör arıyorum. Son zamanlarda yeni çıkan ekranların hangi teknolojiye sahip olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Yalnız deli gibi oyun oynayan ve film izleyen birisi olarak önerilerinizi bekliyorum.

Teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ENlGMA

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi 200-250 TL'yi geçmeyecek şekilde monitör arıyorum. Son zamanlarda yeni çıkan ekranların hangi teknolojiye sahip olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Yalnız deli gibi oyun oynayan ve film izleyen birisi olarak önerilerinizi bekliyorum.

Teşekürler.

Düzgün bir ürün olsun diyorsan;

AOC 21.5" E2250Swdnk GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR 271 TL
    http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2250swdnk-215-e2250swdnk-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65452

• AOC bu markayı ilk defa duyuyorum.. Daha farklı önerilerde bekliyorum teşekkürler kardeşim.
  • quote:

AOC bu markayı ilk defa duyuyorum.. Daha farklı önerilerde bekliyorum teşekkürler kardeşim.

AOC ilk defa duyman şüphe yaratabiliri hiç şüphen olmasın aoc çok kaliteli monitörleri vardır arkadaşın tavsiye monitörü öneriyorum
  • quote:

AOC bu markayı ilk defa duyuyorum.. Daha farklı önerilerde bekliyorum teşekkürler kardeşim.

alman markası monitorde çok iyi ve köklü bir marka düşünmeden alabilirsin 250 tlye o kadar büyük ve iyi monitorde bulamassın
  • quote:

Yukarıda kardeşlerim açıklamaları yapmışlar zaten. Ama illa birinden daha duyayım dersen ben de onların yazdıklarının altına imzamı atarım.

AOC alman teknolojisi ve sağlamlığıyla üretiliyor. Şuana kadar sana önerdiğim ürünün aynısından 6. ürünü aldım(ev + ofis) Biri bile olsun beni yarı yolda bırakmadı çok şükür.

21,5" olması, DVI portuna sahip olması bu fiyat aralığında en önce çekiyor bu modeli.

Tasarımı da çok hoş. Göz yormuyor çerçeveler falan.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi 200-250 TL'yi geçmeyecek şekilde monitör arıyorum. Son zamanlarda yeni çıkan ekranların hangi teknolojiye sahip olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Yalnız deli gibi oyun oynayan ve film izleyen birisi olarak önerilerinizi bekliyorum.

Teşekürler.

AOC 21.5" E2243FW GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    270 TL
  • Teşekürler arkadaşlar. Ozaman daha fazla düşünmeden AOC diyoruz :)
  • Arkadaşlar link attığının benzer bir modelini kullanıyorum.
    250 TL civarına, 21.5", full HD ve dijital bağlantı portuna sahip başka alternatif bulmak zor zaten.

1 tane ölü piksel var, rahatsız ediyor beni bazen ama kalite anlamında en ufak bir sıkıntısı yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • o birtane ölü piksel beni delirtir işte bu konuda biraz hastalıklı biriyim sen yine iyi dayanıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.