Şimdi Ara

200-350 civarı nokia tavsiye... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonun dokunmatik olmasiyla donup takilmasinin ne alakasi var onu cozemedim ben
  • Dokunmatiklerde ekran donma sıkıntısı var diye duydum. Hatta samsungun önünde wifi yazan dokunmatik bi modelini bizzat denedim çok sık ekran takılıyor. Modeli corby oluyor sanırım tam bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051
    Dokunmatiklerde ekran donma sıkıntısı var diye duydum. Hatta samsungun önünde wifi yazan dokunmatik bi modelini bizzat denedim çok sık ekran takılıyor. Modeli corby oluyor sanırım tam bilmiyorum ama.

kardesimde samsung star wifi var donma sorunu yasamadi suana kadar
    genelde nokia nin symbianli dokunmatik telefonlarinda donma sorunu var
  • Doğrudur..Telefon olsun tuşu olsun kapaksız kızaksız olsun benim olsun :)
  • arkadas nokia fanatigi anlayin işte
  • AYNEN DOSTUM
    quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

arkadas nokia fanatigi anlayin işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

AYNEN DOSTUM
    quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

arkadas nokia fanatigi anlayin işte

istedigini söyle anlamaz cünkü hocam
  • quote:

İnternetten taksitle telefon almayı düşünüyorum...Fiyat 350 tlye kadar...
    Marka: Nokia olsun...
    Şarjı 6-7 gün gitsin...(6-7 gün içinde 15-20 dk toplasan konuşmam attığım mesajda 100 ü geçmez)...
    Mp3-bleatooth-hafıza kartı vs. bunlar zaten standart özellikler haline geldi...
    En önemlisi sar değeri 0.7 den az olsun...
    150 tl lik telefonlar gibi durmasın azcık kendini belli etsin malzeme kalitesi (:
    Dokunmatik telefonları sevmiyorum donmasıyla takılmasıyla uğraşamam...Normal klasik telefon olsun...
    Araştırdım bu özelliklerde telefon bulamadım sar değeri beni en çok düşündüren...

EDİT: Kızaklı, kapaklı telefonları da istemiyorum.Normal telefon olsun..Piyasada pek telefon kalmamış sanırım nokiada..

hocam 6303 var yalnız sar değeri 1.10 tam aradığın özellikler var sar değeri en önemsiz şey bence benim başımı ağrıtmıyordu.

• Evet nokia fanatikliği var diğerleri boş gelior. Beğenmedim beğenemedim birtürlü diğer telefonları..
  • nokianin o fiyata pekde ozellik kaynayan masaya koyunca kendini belli eden telefonu yok 2. elde 6700 yada 8600 luna alinabilir. Sifir isterden 6303den baska secenek yok gibi. Bu arada telefonlarla pek hasir nesir degilsin galiba samsung bayagi gelisti monte olsun wave 525 olsun sarjlari yogun kullanimla 2-3 gun gidiyor wave525 de tema destegide var gonlunce menusunu degistirebiliyosun ben kullaniyorum memnunum dusunursen tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

nokianin o fiyata pekde ozellik kaynayan masaya koyunca kendini belli eden telefonu yok 2. elde 6700 yada 8600 luna alinabilir. Sifir isterden 6303den baska secenek yok gibi. Bu arada telefonlarla pek hasir nesir degilsin galiba samsung bayagi gelisti monte olsun wave 525 olsun sarjlari yogun kullanimla 2-3 gun gidiyor wave525 de tema destegide var gonlunce menusunu degistirebiliyosun ben kullaniyorum memnunum dusunursen tavsiye ederim.

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merty. -- 17 Şubat 2011; 1:13:53 >
  • ericson j108 de fena alet gibi durmuyor
  • Nokia dedim..Nokia dışında ne marka model varsa önerisini aldım
  • quote:

Nokia dedim..Nokia dışında ne marka model varsa önerisini aldım

hocam buraki arkadaslarin bir cogu teknolojiyi yakindan takip ediyor
    telefondan anlamayan nokia dan sasmam der
    ama teknoloji takip edenler gördügün gibi nokia demiyor sadece diger markalarida öneriyor lar
  • Telefondan anlamayan adam nokiadan şaşmam der gibi bi yorumda bulunamazsınız bu yanlıştır.Model fiyat özelliğe göre tercih değişebilir.Her insanın bir telefondan beklentisi farklıdır.Doğrudur aynı özellik başka markada daha ucuz olabilir.Siz bu yüzden nokianın kötü olduğunu iddia edemezsiniz.Bunu duymak sizi mutlu edecekse buyrun ben telefondan teknolojiden anlamıyorum nokia istiyorum, nokia fanatiğiyim.Başka marka bilmem.
    Başlıkta gayet açık ne istediğim yardımcı olmak isteyen varsa olur. Konuyu saptırmanın bi manası yok.
  •  200-350 civarı nokia tavsiye...

200-350 civarı nokia tavsiye...

Bu tarz bi anket benim fikrime göre saçma olsa da sizin dediğinize cevap olarak veriyorum bunları..Nokia iyi demişler ama hepsi mi iyi tabi yanlış onunda kötü çıkan modelleri, tutulmayan modelleri var.Ama müşteri genel olarak memnun.Ben en iyi markayı falan aramıyorum. Nokia kullandım memnun kaldım yine Nokia olsun istiyorum..Etrafımda Nokia kullanan kişiler oldukça fazla olmasına rağmen nedense sıkıntı yaşayanların kullandıkları telefonlar daha çok diğer markalardandı. Tekrar söylüyorum aynı özellik başka markada daha ucuz olabilir.

• ben nokia kötüdüur berbattir demedim zate hocam senide kastedmedim o mesaji yazarken
    dûsûk ve orta segmentte nokia cihazlari elbette alinabilir farkindaysan ilk olarak ta 6700 onerdim sana
    ama üst seviye cihazlari rakiplerinin gerisinde özellikleriyle
  • hocam bilmiyorum ama.benim kardeş ikinci el 6310i aldı.sanırım bu model tekrar toplanıp üretilmeye başlanmış.araç telefonu olarak.kardeşim 80 tl ye aldı.şarjı 6-7 gün gidiyor.zaten efsane telefon.biraz büyük sadece.basit,sade takılma donma yok.bluetoothu en iyi tellerden biri.gayet de mutlu. :) saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.