Şimdi Ara

200-350 civarı nokia tavsiye...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten taksitle telefon almayı düşünüyorum...Fiyat 350 tlye kadar...
    Marka: Nokia olsun...
    Şarjı 6-7 gün gitsin...(6-7 gün içinde 15-20 dk toplasan konuşmam attığım mesajda 100 ü geçmez)...
    Mp3-bleatooth-hafıza kartı vs. bunlar zaten standart özellikler haline geldi...
    En önemlisi sar değeri 0.7 den az olsun...
    150 tl lik telefonlar gibi durmasın azcık kendini belli etsin malzeme kalitesi (:
    Dokunmatik telefonları sevmiyorum donmasıyla takılmasıyla uğraşamam...Normal klasik telefon olsun...
    Araştırdım bu özelliklerde telefon bulamadım sar değeri beni en çok düşündüren...

EDİT: Kızaklı, kapaklı telefonları da istemiyorum.Normal telefon olsun..Piyasada pek telefon kalmamış sanırım nokiada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 15 Şubat 2011; 14:08:28 >

• 6700 Slide veya C5.
  • 6700 tarif etmissin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 15 Şubat 2011; 13:43:14 >
  • 6700 slide olur hocam sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

6700 tarif etmissin
    Nokia 6700s (Type RM-576) 1.06 W/kg.
    Nokia 6700s (Type RM-577) 0.91 W/kg.
    Nokia 6700 (Type RM-470) 0.43 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-645) 1.34 W/kg
    Nokia C5 (Type RM-688) 0.96 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-697) 1.36 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-719) 1.18 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-720) 1.18 W/kg.

Bu aralar fiyatlarda biraz uçuk sanırım...6700 tam aradığım özellikte bir telefon fakat artık bi telefonr 500 tl gibi bi rakam vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Nokia 6700s (Type RM-576) 1.06 W/kg.
    Nokia 6700s (Type RM-577) 0.91 W/kg.
    Nokia 6700 (Type RM-470) 0.43 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-645) 1.34 W/kg
    Nokia C5 (Type RM-688) 0.96 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-697) 1.36 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-719) 1.18 W/kg.
    Nokia C5 (Type RM-720) 1.18 W/kg.

Bu aralar fiyatlarda biraz uçuk sanırım...6700 tam aradığım özellikte bir telefon fakat artık bi telefonr 500 tl gibi bi rakam vermek istemiyorum.

Alıntıları Göster
    O fiyata alınabilecek en iyi nokia,

c5 veya 6303i ama sar değerleri biraz yüksek...

• quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

O fiyata alınabilecek en iyi nokia,

c5 veya 6303i ama sar değerleri biraz yüksek...

Alıntıları Göster
    Sar değerleri işin içine girince olay değişiyor. Piyasada pek seçenek kalmamış Nerde bu nokia mühendisleri artık insanlar telefonlara fazla para vermek istemiyor öncedendi o günler :)
  • o fiyata alabilecegin bir sürü samsung modelleri var illa nokiadan sasmam demiyorsan samsungun modellerini incele senin icinde degisiklik olur
  • quote:

o fiyata alabilecegin bir sürü samsung modelleri var illa nokiadan sasmam demiyorsan samsungun modellerini incele senin icinde degisiklik olur
    sar degerleri yüksekmiş hocam baya
  • quote:

o fiyata alabilecegin bir sürü samsung modelleri var illa nokiadan sasmam demiyorsan samsungun modellerini incele senin icinde degisiklik olur
    Samsung kullanamıyorum. Elime aldığımda bi sağlamlık hissi uyandırmıyor menüsünü beğenmiyorum nedense birtürlü alışamadım samsunga.
  • quote:

Samsung kullanamıyorum. Elime aldığımda bi sağlamlık hissi uyandırmıyor menüsünü beğenmiyorum nedense birtürlü alışamadım samsunga.

Alıntıları Göster
    Hiç telefon yok mu başka önerebileceğiniz
  • quote:

Hiç telefon yok mu başka önerebileceğiniz

Alıntıları Göster
    hocam fiyat düsük olunca ister istemez kısıtlı oluyor secenekler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

hocam fiyat düsük olunca ister istemez kısıtlı oluyor secenekler :)

Alıntıları Göster
    Artık telefona verilen parayı gereksiz buluyorum.Sürekli yenisi çıkıyor hızına yetişilmiyor. Ayrıca özelliklerinin çoğunu kullanmadığım telefona para vermenin bi anlamı olduğunu da düşünmüyorum.
  • quote:

Artık telefona verilen parayı gereksiz buluyorum.Sürekli yenisi çıkıyor hızına yetişilmiyor. Ayrıca özelliklerinin çoğunu kullanmadığım telefona para vermenin bi anlamı olduğunu da düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Niye ille nokia? Şuan en kötü telefonları en pahalıya satan firma kendisi. Eskiden ben de nokia'dan başka telefon almazdım. Geçen bir samsung aldım 189 liraya ve 350 liralık nokia verseler değişmem. Biraz geniş düşünün. İlle şu marka demek sizi dar alana hapseder. Nokia'nın farkı nedir ki ille nokia diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Niye ille nokia? Şuan en kötü telefonları en pahalıya satan firma kendisi. Eskiden ben de nokia'dan başka telefon almazdım. Geçen bir samsung aldım 189 liraya ve 350 liralık nokia verseler değişmem. Biraz geniş düşünün. İlle şu marka demek sizi dar alana hapseder. Nokia'nın farkı nedir ki ille nokia diyorsunuz?

aldıgınız model nedir hocam ?
  • quote:

kesinlikle katiliyorum
  • quote:

quote:

kesinlikle katiliyorum

Alıntıları Göster
    Diğer markaların telefonları nedense daha uyduruk geliyor...Nokia daha bi sağlam...Menüsü tuş takımı daha kullanışlı bana göre...Samsunglarda şarj süresi de pek uzun gitmiyor galiba..

Ayrıca aldığınız modeli bende merak ettim hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 16 Şubat 2011; 16:14:40 >

• quote:

Diğer markaların telefonları nedense daha uyduruk geliyor...Nokia daha bi sağlam...Menüsü tuş takımı daha kullanışlı bana göre...Samsunglarda şarj süresi de pek uzun gitmiyor galiba..

hocam cok on yargilisin bence
    samsungun sarji nokiadan daha uzun gidiyor
    kardesimde samsung star var 5 gun rahat gidiyor kurcalamasina ragmen
    bende de sony ericsson j105 var cok mesajlasmama ragmen 3 gun yetiyo
  • quote:

quote:

hocam cok on yargilisin bence
    samsungun sarji nokiadan daha uzun gidiyor
    kardesimde samsung star var 5 gun rahat gidiyor kurcalamasina ragmen
    bende de sony ericsson j105 var cok mesajlasmama ragmen 3 gun yetiyo

Alıntıları Göster
    Kimde samsung gördüysem şarjı az gidiyordu :) zaten genelde telefonları ya dokunmatik yada kızaklı bi çekiciliği yok nedense bana göre.

• quote:

Kimde samsung gördüysem şarjı az gidiyordu :) zaten genelde telefonları ya dokunmatik yada kızaklı bi çekiciliği yok nedense bana göre.

eski modelleri oyledir ama artik oyle degil iyi dayaniyor sarji yeni modellerin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.