Şimdi Ara

2000 e200 kompressor mü 2009 accord mu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 model E200 kompressör ya da 2009 accord düşünüyorum
    ikisinede LPG de binilecek ve otomatik olacak
    E200 186BG accord ise 156BG
    artıları eksileri neler olur hangisi tercih edilmeli sizce
    prestij ve sorunsuz binmek önemli daha çok
    şimdiden teşekkürler

• Eğer temiz ve donanımlı ise E200.Yoksa accord.Ayrıca kısa süreli binilecekse E200 daha çabuk elden çıkarılır.Ama temiz kullanılmamış boş bir E200 almayada gerek yok hak edecekki o parayı veresin 2000 model bir arabaya.2sininde öyle büyük sorunu yok.
  • öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkürler
    evet araçların ikiside en dolu olacak zaten accord türkiyeye tek seçenek getirdi dediğim modelde koltuk ısıtma sunroof full e200 de öyle
    kilometresel olarak düşünecek olursak accordunda yaşına göre az km yapmış olanını bulmak zor 100-130bin civarı geneli ve daha düşük olanların fiyatı uçuk
    e200 de ise 200bin civarı bulmak mümkün
    sizce yakıtları ne durumdadır hangisi daha ekonomik olucak beygirleri ve kasa ağırlıklarını düşünürsek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin__003

öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkürler
    evet araçların ikiside en dolu olacak zaten accord türkiyeye tek seçenek getirdi dediğim modelde koltuk ısıtma sunroof full e200 de öyle
    kilometresel olarak düşünecek olursak accordunda yaşına göre az km yapmış olanını bulmak zor 100-130bin civarı geneli ve daha düşük olanların fiyatı uçuk
    e200 de ise 200bin civarı bulmak mümkün
    sizce yakıtları ne durumdadır hangisi daha ekonomik olucak beygirleri ve kasa ağırlıklarını düşünürsek?
    hocam 13 yaşındaki arabayla 4 yaşındaki aracı kıyaslıyorsun, o mercedesin ahı gitmiş vahı kalmıştır zaten, yarın bi sorun çıkartır adamı borca sokar maliyeti, al temiz temiz kullan accordunu bence
  • yasin__003 kullanıcısına yanıt
    Konfor ve kalite olarak E serisi biraz daha iyi.Alırsanız Makyajlı kasadan almanızı tavsiye ederim.Accordun yakıtını bilmiyorum ama e 200 kompressor lpgli si korkutacak kadar çok yakmıyor.

Gelelim Accorda.Accordun daha fazla yakacağını sanmıyorum.Tasarım olarak mükemmel görünen bir araç.Ve E serisine göre daha modern.Konforu ve sessizliği de gayet iyidir.

Burada kişisel zevkleriniz ön plana çıkıyor.Kalbiniz hangisini söylüyorsa onu alın .Ben konforu sevsem de çok güzel ve modern görünen tasarımı için Acoord alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre356 -- 18 Ekim 2013; 16:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre356

Konfor ve kalite olarak E serisi biraz daha iyi.Alırsanız Makyajlı kasadan almanızı tavsiye ederim.Accordun yakıtını bilmiyorum ama e 200 kompressor lpgli si korkutacak kadar çok yakmıyor.

Gelelim Accorda.Accordun daha fazla yakacağını sanmıyorum.Tasarım olarak mükemmel görünen bir araç.Ve E serisine göre daha modern.Konforu ve sessizliği de gayet iyidir.

Burada kişisel zevkleriniz ön plana çıkıyor.Kalbiniz hangisini söylüyorsa onu alın .Ben konforu sevsem de çok güzel ve modern görünen tasarımı için Acoord alırdım.
    Vallahi Kıbrıs'ta 2001 model E serisine bindim taksiydi, nal toplatır bir çok araca.Aşırı derecede konforlu.Hala prestijli bir otomobil.Temizse E serisi derim.Ama Accord'ta alınmayacak araba değil elbette çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre356

yorumlarınız ve bilgilendirmeniz için teşekkürler

e200ü daha genç ve yıpranmamış görünmesi için beyaz düşünüyorum. tabiki mutlaka makyaj kasa yani 2000 2001 olmalı
    zaten siyah lacivert gibi koyu renkler hem mafyavi bir görüntü oluştururken bi yandanda makyaj kasa olduğunu pek belli etmiyor
    biliyorsunuzki makyaj e200ün sadece ön tamponu bile çok daha spor ve gösterişli ki görüntüyü baya bi değiştiriyor

accord daha modern bi görüntüye sahip ve daha az sorun çıkaracak gibi
    ikinci el olduğu için kaybedeceği kadar değeri kaybetmiş diye düşünmek çok yanlış, bi üst kasasının çıkmasıyla hatrı sayılır miktarlarda değer kaybı yaşatabilir
    fakat mercedes de bu durum yok hitap ettiği kitleler farklı olduğu için her kasanın ayrı bi değişmeyen piyasası var

ayrıca e200 ün çok daha fazla dikkat çektiğini düşünüyorum beyazda olunca bu dahada artıyor

şimdilik e200 daha çok ağır bassada hala tam bi karar verebilmiş değilim

• Mercedes o Accord'u 50 kere cebinden çıkarır. Hele ki performans olarak 2.0 Accord'lar tozuna bile yetişemiyor 186'lık Kompressorlerin. Ama Mercedes'in geçmişinin nasıl olduğundan emin olmak lazım. 13 yaşını bitirmek üzere çünkü. Bu nedenle Accord mantık yönünden daha ağır basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Mercedes o Accord'u 50 kere cebinden çıkarır. Hele ki performans olarak 2.0 Accord'lar tozuna bile yetişemiyor 186'lık Kompressorlerin. Ama Mercedes'in geçmişinin nasıl olduğundan emin olmak lazım. 13 yaşını bitirmek üzere çünkü. Bu nedenle Accord mantık yönünden daha ağır basıyor.
    Accord biraz daha yavaş kalıyor daha dün 2009 executive full accord inceleme şansı buldum. Donanım olarak da gayet yeterli. Konfor olarak da avantgarde w210 ile çok fark olmadığını söyledi sahibi kendisi 10 senedir w210 kullanıcısı 6-7 tane geçti elinden rahat. Ha bir de accord'a serviste lpg takılıyor sanırım garantiyi bozmadan. Ben de bir w210 kullanıcısı olarak accordu beğendim. Prestij ve sorunsuz binmek demişsiniz prestijde mercedes kesinlikle bir adım önde ama sorunsuzluk dedin mi işler aracın geçmişine bakar üstte arkadaşın dediği gibi. Yeni araç iyidir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Accord biraz daha yavaş kalıyor daha dün 2009 executive full accord inceleme şansı buldum. Donanım olarak da gayet yeterli. Konfor olarak da avantgarde w210 ile çok fark olmadığını söyledi sahibi kendisi 10 senedir w210 kullanıcısı 6-7 tane geçti elinden rahat. Ha bir de accord'a serviste lpg takılıyor sanırım garantiyi bozmadan. Ben de bir w210 kullanıcısı olarak accordu beğendim. Prestij ve sorunsuz binmek demişsiniz prestijde mercedes kesinlikle bir adım önde ama sorunsuzluk dedin mi işler aracın geçmişine bakar üstte arkadaşın dediği gibi. Yeni araç iyidir bence.

Alıntıları Göster
    birde e200 ne kadar olsa belli bir yaşın üzerinde
    geçenlerde 2000 e200 kompressör avantgarde kullanma fırsatım oldu yavaş yavaş teknik problemlerin başladığını gözlemledim tabi kullanımla alakalı durum bunlar ama ihtimal artıyor ne yazıkki
    far yıkamalardan birisi koltuk ısıtmalardan birisi göstergelerde devir saatinin altındaki ekran (sanırım vites göstergesiydi D N R yada tpiptonik kullanımda 1 2 3 gibi)
    bu tarz olası teknik problemlerle accorda karşılaşma ihtimali daha düşük gibi geliyor

fakat herşeye rağmen bir metrelik koca bir kaput ve ucundaki yıldızla yerinden homurdanarak kalkan bir canavarı kullanmak heyecanlandırıcıydı

içinde modern bir görüntü olmasada o kalabalık tuşlar, ahşap kaplama ve köşeli hatlar ayrı bir tat katıyor araca ve o düğmelerdeki milyonlarca kez basmaya rağmen bozulmayacakmış hissi gerçekten hoş

accordun da önden görünüşü gerçekten etkileyici çok güçlü, kaslı ve asil duruyor
    makyaj kasanın içindeki ekranın büyük olması en büyük fark fakat 60bin üzerinde 2011 makyaj accordlar ve başka bir farkta yok hemen hemen

• Hocam her turlu e200k.. neden ? Soyleki bu aracin temizini bulursan insani ihya eder. Disi bej ici bej renk bulursan vede temizse parayi bastir al 5 yil bin 5 yilda 5 bin veya 6 bin tl zararin olur oda maksimum. Ayrica full e2 paket olan bi w210 la konforun prestijin performansin dibine dibine vurursun. Saygilar sevgiler. Mbclubtr forumuna bekleriz orada daha daha fazla bilgi edinirsin. Haa bu arada yedek parcasi sanilanin aksine ucuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azasio

Hocam her turlu e200k.. neden ? Soyleki bu aracin temizini bulursan insani ihya eder. Disi bej ici bej renk bulursan vede temizse parayi bastir al 5 yil bin 5 yilda 5 bin veya 6 bin tl zararin olur oda maksimum. Ayrica full e2 paket olan bi w210 la konforun prestijin performansin dibine dibine vurursun. Saygilar sevgiler. Mbclubtr forumuna bekleriz orada daha daha fazla bilgi edinirsin. Haa bu arada yedek parcasi sanilanin aksine ucuzdur.
    davetin içinde ayrıca teşekkürler hocam

sanırım çocukluktan beri gelen yılların mercedes tutkusunu iki günlük yeni nesil araçlar yenemicek

ama sokakta spor yaylı bir accord görüncede acaba demeden edemiyorum birazda mantığım o tarafa çekiyor
  • quote:

davetin içinde ayrıca teşekkürler hocam

sanırım çocukluktan beri gelen yılların mercedes tutkusunu iki günlük yeni nesil araçlar yenemicek

ama sokakta spor yaylı bir accord görüncede acaba demeden edemiyorum birazda mantığım o tarafa çekiyor

Alıntıları Göster
    Accord al hocam
  • Mercedes her türlü acord u
  • quote:

Orijinalden alıntı: jony___

Mercedes her türlü acord u
    accord almak daha mantıklı. sonuç olarak donanımları hemen hemen aynı çok fazla farklılık olucağını sanmıyorum. 2009 model araba almak daha mantıklı. kronik arıza durumu hakkında bir bilgim yok ama.
  • quote:

sorunsuz binmek önemli daha çok

cevabı kendin vermişsin zaten,accord.
    Eğer mercedes istiyorsan daha yüksek model c 200 komp'lere bakıcan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

sorunsuz binmek önemli daha çok

cevabı kendin vermişsin zaten,accord.
    Eğer mercedes istiyorsan daha yüksek model c 200 komp'lere bakıcan.
    ya tuttu arkadaşın biride makyaj kasa 2006 falan s60 2.0 T 180 BG al çok memnun kalırsın dedi
    onunda ayrı tadı prestiji var ne yapıcağımı şaşırdım iyice
  • quote:

ya tuttu arkadaşın biride makyaj kasa 2006 falan s60 2.0 T 180 BG al çok memnun kalırsın dedi
    onunda ayrı tadı prestiji var ne yapıcağımı şaşırdım iyice

Alıntıları Göster
    selam..dediğin araçların hepsini kullanan birisi olarak söylüyorum kesinlikle temizini bulursan E200 Kompressor.şu anda içi dışı bej arka koltuk ısıtmasına kadar full E2 paket 2001 prins lpg li bir aracım var ve her binişimde kullanmaktan ayrı zevk alıyorum benim ki 163 beygir ancak 2000 model 186 bg ile 2001 163 bg arasında aman aman bir gidiş farkı yok sadece 186 olanın motor sesi daha fazla ancak daha çok sorun çıkarma ihtimali olan bi kompressor 163 olanları tercih et derim hem de modeli 1 yıl yeni olur ama mutlaka dolu bir araç olsun mercedes de boş araç her zaman kaybetmeye bir mahkumdur dolunun ise ölüsü bile para eder.kafan dahada karışmasın ama bir diğer aracımda 2004 5.20i 170 bg benzinli kullanıyorum onuda aynı sınıf olduğu için söylüyorum bu aracıda düşünebilirsin çok keyifli bir araç ama yıldızın verdiği tadı o bile vermiyor bunuda bil...
    mercedes in tüpdeki yakıtıda şehir içi 36-39 krş arası (peformanslı-normal)

• quote:

Orijinalden alıntı: MCY 06

selam..dediğin araçların hepsini kullanan birisi olarak söylüyorum kesinlikle temizini bulursan E200 Kompressor.şu anda içi dışı bej arka koltuk ısıtmasına kadar full E2 paket 2001 prins lpg li bir aracım var ve her binişimde kullanmaktan ayrı zevk alıyorum benim ki 163 beygir ancak 2000 model 186 bg ile 2001 163 bg arasında aman aman bir gidiş farkı yok sadece 186 olanın motor sesi daha fazla ancak daha çok sorun çıkarma ihtimali olan bi kompressor 163 olanları tercih et derim hem de modeli 1 yıl yeni olur ama mutlaka dolu bir araç olsun mercedes de boş araç her zaman kaybetmeye bir mahkumdur dolunun ise ölüsü bile para eder.kafan dahada karışmasın ama bir diğer aracımda 2004 5.20i 170 bg benzinli kullanıyorum onuda aynı sınıf olduğu için söylüyorum bu aracıda düşünebilirsin çok keyifli bir araç ama yıldızın verdiği tadı o bile vermiyor bunuda bil...
    mercedes in tüpdeki yakıtıda şehir içi 36-39 krş arası (peformanslı-normal)

Alıntıları Göster
    Eğer temiz ve bakımlı ise kmsine çok takılmadan E200 alınmalı. O yaşta mercedesin az km yapmışını zor bulursun.

Tüplü Mercedes E200 abartılı yakmıyor. Tecrübeyle sabit.

• Hangisi temizse, az kullanılmışsa o.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.