Şimdi Ara

2000 e200 kompressor mü 2009 accord mu acil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • e 200 ün temizini zor bulursun, bulsanda uçuk olur fiyatı
  • bi süredir yoğun iş temposundan dolayı foruma takılamadım haliyle araç arama fırsatımda olmadı

öncelikle yazdıklarınız için tekrar teşekkür ederim

ben kıyasladığım bu iki aracın çok farklı kategoriler olduğunu farkettim segment ve doluluk olarak en önemlisi fiyat olarak benzer olsalarda yaşattığı his ve insanlar üzerinde bıraktığı etki çok başka

bikaç e200e bakabildim bu süre içerisinde ve malesef istediğim temizlikte değildi

sizde hak verirsinizki aldığınız araçta hiç bir problem olmamalı ve direk keyifle kullanıma başlamalısınız uygun alayım yaptırayım olayına kesinlikle karşıyım ister istemez araca karşı olan hevesiniz ilginiz sarsılacaktır

bi benmi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama araçta çalışmayan aksam olunca sanki o araç temiz kullanılmamış sahibi üzerine titremiyor gibi bir düşünce oluşuyor bende ve otomatik olarak soğuyorum

sadece e200 düşünmeye başladım desem yanlış olmaz. farklı bir araç alırsam eğer içimde kalacak bunu farkettim

içine bindiğinizdeki o yaşattığı farklı his bambaşka birşey ve kaliteyi konforu çok iyi farkediyorsunuz

özellikle ben gibi genç yaşta kullanacaksanız çok daha dikkat çekeceğinizden emin olabilirsiniz

herkes genç adamsın hatchback veya daha spor görünümlü araç al diye tavsiyelerde bulunuyor(insignia,astra turbo,accord,bmw gibi)

haklılar belki ama ben zaten farklı olmayı sevdiğim için böyle bir araç düşünüyorum. bu arada yaşım 23 babamın arabası zannedecekler genelde ama sorun değil hatta farklı güzel bişey bu:))

yaşadığım en büyük sorunda istediğim renk ve donanımı bir arada yakalayamamam. beyaz ve avantgarde içi bej max 250.000 km bulmak oldukça zor ama bulana kadar aramaya devam. herşeyiyle içe sinmeli ve keşke dedirtmemeli demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin__003 -- 22 Kasım 2013; 21:36:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hocam 13 yaşındaki arabayla 4 yaşındaki aracı kıyaslıyorsun, o mercedesin ahı gitmiş vahı kalmıştır zaten, yarın bi sorun çıkartır adamı borca sokar maliyeti, al temiz temiz kullan accordunu bence

İşte mercedes konusunda bilgisiz birisi. Ahı gidip vahı kalırmış. :) Benim 9 yaşındaki araçta tık yok, liftte 6 aylık araç gibi altı hala, mercedes e serisine ise hiçbirşey olmaz. Yeterki temiz kullanılmış, bakımı yapılmış olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hocam 13 yaşındaki arabayla 4 yaşındaki aracı kıyaslıyorsun, o mercedesin ahı gitmiş vahı kalmıştır zaten, yarın bi sorun çıkartır adamı borca sokar maliyeti, al temiz temiz kullan accordunu bence

İşte mercedes konusunda bilgisiz birisi. Ahı gidip vahı kalırmış. :) Benim 9 yaşındaki araçta tık yok, liftte 6 aylık araç gibi altı hala, mercedes e serisine ise hiçbirşey olmaz. Yeterki temiz kullanılmış, bakımı yapılmış olsun.

b5 passatım var teyzemin 2004 vtec i kullanınca kendi aracımın kullanışı kalitesi konforu daha iyi geldi bana sonuçta yaş farkı olsada arada üretim amacı farkı var buda segment oluyor ..

• bu aracın beyaz rengi neden bu kadar az

ya iyi bişey aslında nadir olması daha özel kılıyor ama bulmak mesele bu seferde

ama aramaya devam bıkmadan

[2000-2001 E200 KOMPRESSOR Avantgarde beyaz/bej]
  • 40-50 bin TL arasıdır tahminen fiyatlar temiz bir Mercedes bulundu mu neden alınmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam accord alırım o yaştaki araba mercedes de olsa ne olacağı belli olmaz.Ki geçmişini çok iyi bilmek gerekir
  • en sinir bozucu yanının da 10-15 bin arası fazla para verip yinede makyaj kasa olmayan 96-99 modellerle karıştırılmak olmalı

herkes kedigöz mercedes işte hepsi herkesin gözünde oysa sizde biliyorsunuzki 96 e200 elegance ile 2001 e200 kompressor avantgarde bambaşka araçlar
  • 2009 model accord "acura tsx" 2000 model e serisinden daha güvenli "iihs" "ncap" isteyen bakabilir. duygusallığa gerek yok bence w211 düşünülüyor ise accord yerine tercih edilebilir.

w210
    http://www.euroncap.com/tests/mercedes_benz_e_class_1998/50.aspx
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/mercedes/e-class-4-door/2000

Accord "tsx"
    http://www.euroncap.com/results/honda/accord/2009/351.aspx
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/acura/tsx-sedan/2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkanxp -- 2 Aralık 2013; 10:49:10 >

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    +1907
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.