Şimdi Ara

2000 POLA CLASİC 1,6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aracım 80.000 de trigeri değiştirmeyi düşünüyorum maliyeti hakkında bilgisi olan var mı?

• Bende de polo classic variant 2000 var geçtigimiz gün bosch car serviste komple bakım yaptırdım (4 filtre- bosch buji- yağ -bilgisayarlı arıza kontrolü- ön fren balataları 4adet yenilendi ve ön fren kanpanaları freze oldu) toplam 245 ytl verdim .Bu arada triger kayışı -rulmanı v kayışı ve rulmanı parça işçilik 200 ytl anlaştım ileriki günlerde yaptıracagım.aynı iş için doguş oto 800 ytl fiyat verdi taktir sizin ....
    saygılarımla

^^^^ ---------- VOLSWAGEN KULÜBÜ-----^^^^

• kardeş bu fiyatı hangi ilden aldın...ankaraysa bende baktırayım.97 polo cls var bendede.bu arada sıralı lpg taktırdım voltran marka .ama km de 202 ytl yakıyo bunu nasıl yapıp düşüreceğiz yaa kafayı yicem valla
    tavsiyeleriniz için: bacaksiz1973@hot....
  • quote:

Orjinalden alıntı: falconxxx

kardeş bu fiyatı hangi ilden aldın...ankaraysa bende baktırayım.97 polo cls var bendede.bu arada sıralı lpg taktırdım voltran marka .ama km de 202 ytl yakıyo bunu nasıl yapıp düşüreceğiz yaa kafayı yicem valla
    tavsiyeleriniz için: bacaksiz1973@hot....

Gazı taktırdığın yere git ayar yapılsın düzelir.
  • kardeş ayar yaptırdım.aynı yede ama rolantide sorun var dediler kelebekleri temizlet dedilir yaptırdım tekrar ayar yapıldı.ama yine olmadı.bi kaç depo kullan normale döner diyolar. dönermi acabaaaaa....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.