Şimdi Ara

2000 TL ekran kartı + Power

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD Phenom II X4 955 3.6 GHZ işlemcim var. 2+2 ram
    Anakart :https://www.asus.com/Motherboards/M4A78LTM_LE/

Beyler üniversiteye başlicam bana ekran kartı ve power önerir misiniz 2000 tl bütcem var. ilerde anakart ve ram de değiştiricem ama ilerde. şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmk123 -- 30 Temmuz 2015; 11:29:16 >

• Dostum 2k TL sadece ekran karti ve psu icin fazla olur. Benim sana tavsiyem bunun 200 TL'si ile 8 GBlik RAM al 2+8'den 10GB RAM olur. Ekran kartinada 1600-1700 civari kalir ama gene fazla bir ekran karti icin. Arkadaslar sana ekran karti onersinler titan diyebilirler veya anakartin destekliyosa çift kartta olabilir.750W PSU yeterli olur. Fakat dedigim gibi sen 2000 TLye sadece ekran karti alir isen pc çöp olur ram olmadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya hocam işte 4 gb ram var eski bi ekran kartım avrdı yandı o. ben şimdi üniversiteye bgiderken ekran kartı ve power alim diyorum. orda iş bulur çalışır önce anakartı sorna bide ram alırım oh ne güzel :D. tek derdim şimdi alacağımız yeni ekran kartları r9 390 yada 970 980 vs bunlar benim anakarta uyacakmı. almışkende bir sefer alim diyorum
  • o islemciye 390 970 980 takamazsin madem paran var sistemi yenile ekran karti arti psuya 2000 lira verilmez sistemin eski uymaz.
  • Kardeşim Ben Senin Yerinde Olsam Yeni Sistem Toplarım 2000 TL Ye
  • tek derdim oyun oynamak son ayarda. Madem öyle ben şimdi bu eski kasayı 500 e satsam. 2500 e bi kasa ayarlayalım bana daha. Sonradan yeni parçalar ram ekran akrtı falan değiştireceğim için ilerde sıkıntı oluşturmicak bir şeyelr ayarlasak süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmk123

tek derdim oyun oynamak son ayarda. Madem öyle ben şimdi bu eski kasayı 500 e satsam. 2500 e bi kasa ayarlayalım bana daha. Sonradan yeni parçalar ram ekran akrtı falan değiştireceğim için ilerde sıkıntı oluşturmicak bir şeyelr ayarlasak süper olur

Dostum sen simdilik sadece cok guclu bir ekran karti alirsan yeni islemci ram anakart vb. alana kadar bunun etksini goremezsin. Sana tavsiyem biraz daha para biriktir bikac ay sonra guzel bir sistem toplariz sana. Hem dolar düşer belki daha ucuza alirsin :)

• Eylülde okul başlicak işte. bide erzurum a gidiyorum sıkıntı ya
  • quote:

Eylülde okul başlicak işte. bide erzurum a gidiyorum sıkıntı ya

Selam kardeşim 2.000 tl bütcen varmış sana 1.800 e Sapphire r9 290x satabilirim , 200 lirayada rahatlıkla güç kaynağı alırsın . Sıfır ve hiç kullanılmamış ürün aşağıdakidir.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-290x-gddr5-4gb-512bit-amd-radeon-dx-112-ekran-karti.html#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daracablack -- 31 Temmuz 2015; 14:36:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daracablack

quote:

Eylülde okul başlicak işte. bide erzurum a gidiyorum sıkıntı ya

Selam kardeşim 2.000 tl bütcen varmış sana 1.800 e Sapphire r9 290x satabilirim , 200 lirayada rahatlıkla güç kaynağı alırsın . Sıfır ve hiç kullanılmamış ürün aşağıdakidir.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-290x-gddr5-4gb-512bit-amd-radeon-dx-112-ekran-karti.html#ozellikler

O kartın özel soğutuculu modelinin sıfırı bile 1200e satılırken senin referans soğutuculu ve garantiden değişmiş modele 1800 istemen takdire şayan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.