Şimdi Ara

2001 COROLLA 1.6 SOL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİZİM 2001 MODEL TOYOTA COROLLA 1.6 SOL ( ABS+EBD, SÜRÜCÜ HAVA YASTIĞI, KLİMA) ARACIMIZ VAR. BOYASI DEĞİŞENİ YOK SAĞ ARKA TARAFTA Bİ RÖTUŞ VAR SADECE VE SATMAK İSTİYORUZ BU ARACIN PİYASASI NEDİR BİLEN VAR MI ACABA ?

BİLİYORUM ŞİMDİ BAZI TOYOTACI ARKADAŞLAR SATMA ONDAN SORUNSUZ VE AZ YAKAN ARABA BULAMAZSIN FİLAN DİYECEK AMA BEN ARABAYA BİR TÜRLÜ ISINAMADIM. ARABAYI ALALI 5-6 AY OLDU 5000 KM FİLAN YAPTIM VE UZUN YOLDA ARKADA OTURANLAR İÇİN YORUCU BİR ARABA KOLTUKLAR ÇOK ALÇAK BENCE. AYRICA ARABA DA YERE ÇOK YAKIN.

ALMAK İSTEDİĞİM ARABALAR 2002,2004 ARASI FOCUS VEYA CİVİC( BU OTOMATİK OLABİLİR) SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ACABA ??
    BU ARABALAR ŞEHİR İÇİ / DIŞI NE YAKAR ?

• Şimdiki arabandan memnun değilsen sat gitsin içine sinmeden arabaya binilmez bu benim fikrim tabi ...
  • BAŞKA FİKRİ OLAN YOK MU ?
  • "
  • Koltuklar, araba çok alçak filan diye satacaksan Civic hiç düşünme arkadaşım.Bence Meganın koltukları yeterince yüksek listene ekleyebilirsin.
  • Sevgili arkadaşım. Benim de daha önce 2000 model Corolla Sol arabam vardı. Memnunduk. 3 sene önce 2004 Model Megane II Hb 1.5 dci full ile takas ettik. Megane, Toyota dan daha konforlu. Hem de çok az yakıyor. Ancak, corolla 110 hp, megane 80 hp. Ama arada çok da bir fark hissettirmedi. Megane yi tavsiye ederim. Haaa.... Hala Meganeyi kullanmaya devam ediyoruz ve memnunuz....
  • 14-15 e rahat satarsin.

otomatic civic ve focus sehir ici rahat 10lt yakar...

eski focus alacağina eski civic al derim.
  • cat33 megane'nin dışı hoşuma gidiyor da içi bence hiç güzel değil onun için düşünmüyorum pek.
  • 16,000 - 17,000 filan olurmu acaba piyasası ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NERO START SMART

16,000 - 17,000 filan olurmu acaba piyasası ?

16 17 nereye edıyor abı etmez.benım arakadasta var aynmısının sıyahı tuplu bır ara satmak ıstedı en fazla 13 800 veren oldu.pıyasası boyle
  • İyide corollaların 96-98 modelleri bile 14-15.000 tl hatta daha fazla isteyen bile var. bu nası oluyo böyle ?
  • satıca degıl alıcının ne kadar verdıgı onemlıdır
  • orası öylede demek veren varki, satıcılarda istiyo 95- 98 corollalara 14-15000 tl. yoksa satan adam istediği kadar debelensin elinde kalır araba.
  • aracınız temiz ise ve hemen satmak istiyorsanız 15 binlira fiyat biçin.

ama yok ben uzun vadede satmak istiyorum diyorsanız 16-17 lere kadar çıkabilirsiniz.

bu konu ile ilgili toyota bölümünde toyota'da uzmanlaşmış kişilerden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

kolay gelsin.
  • Olur mu ya? 2001 Toyota Corollanın içi daha mı güzel? Benim ki Full olan Megane Hb. Ona göre söyleyecem. Otomatik klima var, 6'lı cd çalar var, kaset çalar var, yol bilgisayarı var, sunroof da var. İçeriden tavana bakmak da çok güzel oluyor. Bilmem artık. Güzellik göreceli kavram. Ben şahsen Megane'min iç görüntüsünü çok beğeniyorum. Ayrıca yakın zamanda cd çalar ve kaset çaları söktürüp,www.navera.com da bulunan 1210 d modelini taktıracağım. Şiddetle tavsiye ederim....:)
    quote:

cat33 megane'nin dışı hoşuma gidiyor da içi bence hiç güzel değil onun için düşünmüyorum pek.

• Haaaaa........ Bu arada benim Megane de bu. Umarım beğenirsiniz. Gerçi fazla aksesuar çalışmadık ya...........

2001 COROLLA 1.6 SOL
  • ben corollanın içi güzel demedim onunki de çirkin. megane'nın radyosu çok çirkin bazı modellerdeki radyolar güzelde bazıları çok çirkin güzel olanlar hangi model onları bilmiyorum . ayrıca renault'a karşı bi önyargı var bende bi türlü kıramıyorum. forumdanda takip ediyorum kimisi parçası pahalı diyo kimi, ucuz kimi çabuk arızalanıyo diyo yani kafam karışık anlayacağınız. ama yeni makyajlanan meganlar güzel görünüyo açıkçası.

2001 COROLLA 1.6 SOL

2001 COROLLA 1.6 SOL

• Benimkinin ön göğüs görüntüsü de ilk fotoğraftakine benziyor. Sadece üstteki mp3 çalar yerinde kaset çalar var. Altta da 6'lı cd çalar var....
    quote:

ben corollanın içi güzel demedim onunki de çirkin. megane'nın radyosu çok çirkin bazı modellerdeki radyolar güzelde bazıları çok çirkin güzel olanlar hangi model onları bilmiyorum . ayrıca renault'a karşı bi önyargı var bende bi türlü kıramıyorum. forumdanda takip ediyorum kimisi parçası pahalı diyo kimi, ucuz kimi çabuk arızalanıyo diyo yani kafam karışık anlayacağınız. ama yeni makyajlanan meganlar güzel görünüyo açıkçası.

2001 COROLLA 1.6 SOL

2001 COROLLA 1.6 SOL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.