Şimdi Ara

2003 veya üzeri, Opel Vectra almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da yazdığım gibi 2003 veya üzeri Vectra almak istiyorum. Bütçeme göre karar kıldığım model 2004. Bu model Vectra nın standart ve full opsiyonları nelerdir. İlanlara baktığımda aynı model araçlarda bile birkaç farklı başlık türü, fiyat vs. gibi unsurlar var. Belirttiğim model araç hakkında detaylı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Model fiyat kıyaslama imkanı bulurken aracın sahip olduğu donanımları da fiyat dahilinde gözden kaçırmamış olurum. Şimdiden çok teşekkürler.

• Vectra 1.6 Comfort alabilirsin.Ama bütçenin ne kadar olduğunu ve ne tür bilgiler almak istediğini yazarsan daha sağlıklı cevaplar alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbistan 46

Vectra 1.6 Comfort alabilirsin.Ama bütçenin ne kadar olduğunu ve ne tür bilgiler almak istediğini yazarsan daha sağlıklı cevaplar alabilirsin.
    Elegance al derim şahsen imkanın varsa ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Elegance al derim şahsen imkanın varsa ...

Alıntıları Göster
    o paraya git primera tekna al herşey var arabada hemde daha az yakar daha çok kaçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

o paraya git primera tekna al herşey var arabada hemde daha az yakar daha çok kaçar

Alıntıları Göster
    Sıfırı üretilmeyen ve ikinci eli vectradan kötü olan primera'yı önermem
  • quote:

Sıfırı üretilmeyen ve ikinci eli vectradan kötü olan primera'yı önermem

Alıntıları Göster
    primera bittimi
  • quote:

primera bittimi

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşım yani düşüncemi yanlış anlama o yüzden vectra alması çok daha iyi olacaktır
  • quote:

Evet arkadaşım yani düşüncemi yanlış anlama o yüzden vectra alması çok daha iyi olacaktır

Alıntıları Göster
    Vectra çok konforlu ve güvenli ayrıca sağlam arabadır ...
  • quote:

Vectra çok konforlu ve güvenli ayrıca sağlam arabadır ...

Alıntıları Göster
    2004 model Opel Vectra Comfort'lar 23.000-24.000 Ytl arasında satılıyor.Acaba piyasası bumu gerçekten,yoksa dahamı ucuz olmalı ?
  • quote:

2004 model Opel Vectra Comfort'lar 23.000-24.000 Ytl arasında satılıyor.Acaba piyasası bumu gerçekten,yoksa dahamı ucuz olmalı ?

Alıntıları Göster
    Aşağı yukarı bu civarlarda geziyor ama internette malesef 2004 model comforta 27-28 elegance a da 30 veya üzeri isteyen angamozlar da yok değil ...
  • quote:

Aşağı yukarı bu civarlarda geziyor ama internette malesef 2004 model comforta 27-28 elegance a da 30 veya üzeri isteyen angamozlar da yok değil ...

Alıntıları Göster
    O fiyatlari verenler çok
  • quote:

O fiyatlari verenler çok

Alıntıları Göster
    Fikirlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkürler. Öğrenmek istediklerimi şöyle sıralayayım. 2. el ilanlara baktığımızda 2003-2004 vectra fiyatları ortalama 22000 ile 25000 tl. arası değişiyor. Fakat ikileme düştüğüm konulardan biri, ilan başlıkları. Örneğin 2004 vectra, ... vectra 1,6 , vectra 1,6 comfort, vectra 1,6 comfort NB, vectra 1,6 comfort elegance, Opel Vectra 1.6 16V Comfort AC, Opel Vectra 1.6 Elegance SR, Opel Vectra Design Edition 1.6, Opel Vectra 1.6 NB Edition vs. vs. (daha uzatmayayım). Bunlara bakılınca hangi başlıktaki aracın hangi donanıma sahip old. nasıl anlayacağız? Fabrika çıkışı bu kadar çok model var mı? Yoksa satıcılar mı aracın albenisi olsun diye bu başlıkları yazıyor. Elbette ki çoğumuz araç alırken aynı modelin en uygun fiyatlı olanını ve en fazla donanıma sahip olanını tercih ederiz. Bu kadar çok seçenek içinde, fabrika standarlarını bilmiyorum, nasıl karar vereceğiz. Ya da satıcılar araçlarını satmak için olmayan donanımları var gibi bildirirlerse o modele ait aracın olması gerekn donanımlarını nerden bileceğiz?

Bulunduğum yerde 2004 Opel vectra var. Araç 141000km, 1,6 benzinli sıralı lpg var ruhsata işlenmiş. Fakat Sol ön çamurluk, sol ön kapı, sol arka çamurluk, ön kaput ve sağ ön çamurluk boyalı, kazalı olmadığını çizikten boyalı old. söylüyorlar. Ve yeterince donanıma sahip. 20000 tl. fiyat istiyorlar. Bu araç için ne düşünürsünüz?

Darbesiz boyasız 23000-24000 tl ye alıp tüp taksak masraf 25000 i geçecek. Boyalı ve lpg li bu fiyat uygun mudur sizce?

Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: sdijitall

Fikirlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkürler. Öğrenmek istediklerimi şöyle sıralayayım. 2. el ilanlara baktığımızda 2003-2004 vectra fiyatları ortalama 22000 ile 25000 tl. arası değişiyor. Fakat ikileme düştüğüm konulardan biri, ilan başlıkları. Örneğin 2004 vectra, ... vectra 1,6 , vectra 1,6 comfort, vectra 1,6 comfort NB, vectra 1,6 comfort elegance, Opel Vectra 1.6 16V Comfort AC, Opel Vectra 1.6 Elegance SR, Opel Vectra Design Edition 1.6, Opel Vectra 1.6 NB Edition vs. vs. (daha uzatmayayım). Bunlara bakılınca hangi başlıktaki aracın hangi donanıma sahip old. nasıl anlayacağız? Fabrika çıkışı bu kadar çok model var mı? Yoksa satıcılar mı aracın albenisi olsun diye bu başlıkları yazıyor. Elbette ki çoğumuz araç alırken aynı modelin en uygun fiyatlı olanını ve en fazla donanıma sahip olanını tercih ederiz. Bu kadar çok seçenek içinde, fabrika standarlarını bilmiyorum, nasıl karar vereceğiz. Ya da satıcılar araçlarını satmak için olmayan donanımları var gibi bildirirlerse o modele ait aracın olması gerekn donanımlarını nerden bileceğiz?

Bulunduğum yerde 2004 Opel vectra var. Araç 141000km, 1,6 benzinli sıralı lpg var ruhsata işlenmiş. Fakat Sol ön çamurluk, sol ön kapı, sol arka çamurluk, ön kaput ve sağ ön çamurluk boyalı, kazalı olmadığını çizikten boyalı old. söylüyorlar. Ve yeterince donanıma sahip. 20000 tl. fiyat istiyorlar. Bu araç için ne düşünürsünüz?

Darbesiz boyasız 23000-24000 tl ye alıp tüp taksak masraf 25000 i geçecek. Boyalı ve lpg li bu fiyat uygun mudur sizce?

Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

Alıntıları Göster
    comfort desigin edision bide elegance vardır 2003 2005 model arasında 2006dan sonra ise design adision kalktı yenine sıra ile essentia comfort ve elegance olarak devam etti. bahsettiniz araba ise çok kmli yahu

• quote:

comfort desigin edision bide elegance vardır 2003 2005 model arasında 2006dan sonra ise design adision kalktı yenine sıra ile essentia comfort ve elegance olarak devam etti. bahsettiniz araba ise çok kmli yahu

Alıntıları Göster
    dkerem, zaten ilanlardaki bir çok aracın km'si 100.000'in üzerinde. Bu fiyata bu araç alınır mı? Aynı model darbesiz boyasız düşük km'li bir vectra ya 24000 tl vermek daha mı cazip?
  • quote:

dkerem, zaten ilanlardaki bir çok aracın km'si 100.000'in üzerinde. Bu fiyata bu araç alınır mı? Aynı model darbesiz boyasız düşük km'li bir vectra ya 24000 tl vermek daha mı cazip?

Alıntıları Göster
    Bu boya olayı bizim ülkemize has bir şey galiba.

Adamın araba komple boyandı diyelim.En kral usta boyasa da alıcılar hemen fiyat kırmaya çalışıyor.

100.00 km çok.Ya boyalı aracı alacaksın.Ya da bütçeni birazcık daha zorlayıp boyasız,düşük km. almaya çalışacaksın.

İyi bir ustaya gösterirsen arabayı,kaza yapıp yapmadığını anlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    http://www.araba.com/1497302.html
    http://www.araba.com/787535.html
    http://www.araba.com/1262387.html
    http://www.araba.com/1342556.html
    http://www.araba.com/1505631.html

arkadaşım sana 4 tane örnekseç beğen al lpgli değil ama lpgli olanlar 100bin üzeri olabilir doğrudur benzinli al kendin taktır tüpü umarım beğenirsin saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 20 Eylül 2008; 1:12:41 >

• quote:

http://www.araba.com/1497302.html
    http://www.araba.com/787535.html
    http://www.araba.com/1262387.html
    http://www.araba.com/1342556.html
    http://www.araba.com/1505631.html

arkadaşım sana 4 tane örnekseç beğen al lpgli değil ama lpgli olanlar 100bin üzeri olabilir doğrudur benzinli al kendin taktır tüpü umarım beğenirsin saygılar...

Alıntıları Göster
    dkerem2 öneriler için teşekkürler, araçları incelemeye başladım.
    deserthawk, düşüncene katılıyorum. Aracın boyası solabilir, çizilebilir vs. gibi sebeplerden boyanabilir. Ama biz toplum olarak dürüst ticaret ahlakına sahip değiliz (olanları da bu kategoriye almayalım) Bu nedenle kazalı bir aracı dahi renk soldu komple boyadık gibi söylemlerden dolayı toplum böyle bir refleks geliştirmiş sanıyorum. Benim kafama takılan soru şu (tabii ki düşüncelerim havanda su dövmek gibi bişey)
    Piyasası 24-25000 tl olan bir modelin, boyalıda olsa hem de lpglisi 20000 tl olursa bunda bir sorun düşünmeli mi?

• quote:

dkerem2 öneriler için teşekkürler, araçları incelemeye başladım.
    deserthawk, düşüncene katılıyorum. Aracın boyası solabilir, çizilebilir vs. gibi sebeplerden boyanabilir. Ama biz toplum olarak dürüst ticaret ahlakına sahip değiliz (olanları da bu kategoriye almayalım) Bu nedenle kazalı bir aracı dahi renk soldu komple boyadık gibi söylemlerden dolayı toplum böyle bir refleks geliştirmiş sanıyorum. Benim kafama takılan soru şu (tabii ki düşüncelerim havanda su dövmek gibi bişey)
    Piyasası 24-25000 tl olan bir modelin, boyalıda olsa hem de lpglisi 20000 tl olursa bunda bir sorun düşünmeli mi?

Alıntıları Göster

Darbesiz oldukdan sonra sorunsuz boyalı olması bence pek problem değil..

Vectra dışında başka tercihin olursa kesinlikle Mondeo lara bakmanı tavsiye ederim..+ LPG uygulayarak..

Burda ki ilana bakabilirsin..

Örnek teşkil etsin diye verdim yoksa araştırarak daha uygunu bulunabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

Darbesiz oldukdan sonra sorunsuz boyalı olması bence pek problem değil..

Vectra dışında başka tercihin olursa kesinlikle Mondeo lara bakmanı tavsiye ederim..+ LPG uygulayarak..

Burda ki ilana bakabilirsin..

Örnek teşkil etsin diye verdim yoksa araştırarak daha uygunu bulunabilir..

Alıntıları Göster
    mRcOLL linkte verdiğin araç da oldukça konforlu, fakat motor hacminden dolayı hem vergisi yüksek hem de özellikle şehir içi kullanımda yakıt sarfiyatı fazla olur. Büyük motorlu araçlar uzun yolda hem konforlu hem de yakıt açısından düşük motorlularla hemen hemen eşdeğer tüketimde olurlar kanısındayım.

• quote:

mRcOLL linkte verdiğin araç da oldukça konforlu, fakat motor hacminden dolayı hem vergisi yüksek hem de özellikle şehir içi kullanımda yakıt sarfiyatı fazla olur. Büyük motorlu araçlar uzun yolda hem konforlu hem de yakıt açısından düşük motorlularla hemen hemen eşdeğer tüketimde olurlar kanısındayım.

Alıntıları Göster

1.6 Vectra var çok yakın bir tanıdığımda ve şehir içi tüketiminden sürekli şikayetçiydi..

Mondeo + Lpg sistem ile şehir içi 200 ykrş civarı yakıcağınızı düşünüyorum..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.