Şimdi Ara

2004 chevrolet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model sıfır chevrolet aldım.Hala bu arabaya ısınamadım gitti.Böyle giderse satacağım.Araba sınıfına göre konforlu ama benzin çok yakıyor.Sözde 1400 motor aldık az yaksın diye.ama nafile.Birde arka tarafından bir ses geliyor ve sinirimi bozuyor.2 sefer aynı şikayetten gidiyorum ama aracınızda birşey yok diye geri gönderiyorlar.gıcır gıcır ses geliyor ve bir süre sonra kesiliyor.
    Chevrolet kullanıcı arkadaşlarımdan böyle şikayetii olan oldumu ve ne gibi çaresi bulundu?Bu ses nedir anlam veremedim.Bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum.Teşekkürler.

• Zaten bildiğin gibi bu araçlar Amerikan Chevy değil, öyle olsa zaten sorun var diye yazmazdın ama, bu araçlar daewoo yapımı ve çoğu kişide eski chevy'dir diye güvenip aldı tabi.

Sonuçta kullandığın araç çok kaliteli bir şey değil, sorunların olması normal bence.

Bende zaten bu chevrolet'lere hiç ısınamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Zaten bildiğin gibi bu araçlar Amerikan Chevy değil, öyle olsa zaten sorun var diye yazmazdın ama, bu araçlar daewoo yapımı ve çoğu kişide eski chevy'dir diye güvenip aldı tabi.

Sonuçta kullandığın araç çok kaliteli bir şey değil, sorunların olması normal bence.

Bende zaten bu chevrolet'lere hiç ısınamadım...

bende ısınamadım bu yeni chevroletlere eskilerinin yaptığı ad sayesinde ayakta duruyorlar.yoksa alınacak araba değil.
  • Katılıyorum.Chev.adına kandım.sağlamdır dedik aldım ama beni sinir ediyor artık.
  • Benim anlayamadığım bu arkadan gelen sesi servisinde bulamayışı.Yoksa servisdemi geşigüzel bakıyor bu araçlara...
  • haberleri fln iyi taip etseydiniz bu hataya düşmezdiniz ama olan olmuş artık artık birçok büyük marka aynı taktiği kullanıyor küçük markaları alıp kendi adıyla satıyor değişen tek şey arabanın sembolü oluyor
  • hocam yapacagın tek sey o arabayı tadına çıkara çıkara kullanmaktır.şimdi sat desem o kadar para verdin 2. el piyasa da yok zarar edecen.sen en iyisi iyice kullan 1-2 sene sonra satarsın
    yapılacak en mantıklı iş bu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huka Sampos -- 23 Ekim 2006; 20:14:09 >
  • merhaba bende 2005'de 1.2 SE Kalos aldım,valla ben memnunum zaten 25-30 milyar vermedim mevcut arabamı takasa verdim kuş serisi (Serçe) servistende memnunum baya ilgileniyorlar şu anda 13.500 km yaptım öyle çok bir sorunu olmadı ,periyodik bakım harici dersen ki çok iyi mi hayır,ama fiyat/performans normal seviyede...
  • Şİmdilik bende onu yapmaya çalışyorum.Tadı çıkarmayı zorunlu olarak zevk almaya çalışıyorum.Oda olmuyor.Satsam para eder ama öldüm fiyata.
  • Bu marka sanırım milli piyango gibi.bazılarının şikayeti yok bazı arkadaşlarımın da yorumlarını okuyorum illahlah ettirmiş artık.Benim şansım yok anlaşılan.Bi arada motorda her ne hikmetse paslanmalar başladı.Şİmdi azaldı ama anlam vermekte güçlük çekiyorum artık.
  • fazla zararınızın olmaması lazım ben 2004'te alanların aldıkları fiyattan takasa verdiklerini duymuştum...
  • Kalos'dan ziyade kalas kelimesini hak eden bir arac bu... daewoove chevrolet ortakligi ile uretilmis, daha da dogrusu daewoo'nun ustune bir chevrolet damgasi yapistirilmis ve piyasaya surulmus...

top gear programinda jeremy abi bu konuda bir yorum yapmisti...

"ben de adimi george clooney diye degistirecegim ve butun kadinlar benimle yatmak isteyecek."

ardindan da pis bir gulus atmisti... bu arada tanimayanlar bilmeyenler icin jeremy abi boyle saci sakali agarmis, gotlu gobekli cirkin ama sempatik bir amcadir. aslinda jeremy amcanin "adimi george clooney olarak degistirecegim" esprisi daewoo'nun yaptigi arabalarin ustune chevrolet damgasi basmak ile bire bir benzesiyor. gerci jeremy abi adini degistirdiginde kendisi ile yatacak kadin bulamaz ama daewoo adini degistirdiginde kendi altina yatacak musteriler bulmus gibi gozukuyor...

bu arada gene top gear'dan gideyim. iste pacific rim denilen malezya ve kore menseili araclari test ettikleri bir bolum vardi. o bolumde bu araclar icin ortak bir sekilde pogo sopasi alin, yuruyun, tatile gidin ama sakin bu arabalari almayin, alirken ucuz diye sakin kullanirken de ucuz sanmayin diye bas bas bagirmislardi...

bu arada bana kalsa chevrolet'in kendisini de almam ki... zati amerikan arabalarinin hepsi kalitesiz... ayrica guvenlik ve ekonomi dendiginde japon ve avrupa menseili arabalarin yanina bile yaklasamazlar...

Alıntıdır.

• benim golf 5 2004 arabam vardı geçenlerde sıkıştım 25,5 asattım 12000 kmdeydi araba galeride adam yeni chevroletin şu ufakları varya ondan almış araba sıfır 23 milyara görünce benim arabayı dövündü bu arabalrı sıfır alacağınıza ne arabalar var 2. el kız gibi hey gidi golfüm
  • 2004 yılında söylediğiniz gibi araştırmadan girdik bu yola.Baktık hesap kitap tutuyor markada cehv.tmm kaliteli arabayı Tr yeni girdiği için ucuza alıyoruz diye düşündük.Gelgelelim şikayetitlerim düşüncelerimden hiç çıkmaz oldu.
  • MAviBodrum arkadaşım ne kadar güzel ifade etmiş.Teşekkür ederim.Reklamlarla İnsanları kandırmak ne kadar kolaylaştı artık.Birde bizim gibi araştırmadan girenlere vay haline.........
  • Haaaaaaaa.birde + en fazla olan araçmış.....Sadece gülüp geçiyorum artık.Şöyle gayrimankul ile takas eden falan bulsam-görsem takas etmeyi bile ciddi ciddi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.