Şimdi Ara

2004 model opel vectra comfort u nasıl bilirisiniz??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
79.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kubilay_06

herkes yok sunu yakar yok servise cok parayla git yok sunu yap yok bunu yap tamam haklısınız ama vectraya biniyosan katlanacan o kadarınada az yaksın diyosan servisi ucuz olsun diyosan git fiat al yada renault al yanı bu arabalar bakarsan oda sana bakar hesabından .. nerden böyle konusuyon dersenız 93 vectra gl var bizdede bizde cok masraf ediyoz ama Opel bu borumu

yoruma bittim kendinizi güzel avutuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay_06

herkes yok sunu yakar yok servise cok parayla git yok sunu yap yok bunu yap tamam haklısınız ama vectraya biniyosan katlanacan o kadarınada az yaksın diyosan servisi ucuz olsun diyosan git fiat al yada renault al yanı bu arabalar bakarsan oda sana bakar hesabından .. nerden böyle konusuyon dersenız 93 vectra gl var bizdede bizde cok masraf ediyoz ama Opel bu borumu

yoruma bittim kendinizi güzel avutuyorsunuz

1-vw,
    2-opel
    galiba bu konuda

birde çok yakacağını düşünüyorum bu arabaların ben
    saygılar

• dün aldım arkadaşlar......http://www.araba.com/3164737/Opel%20Vectra%201.6%20Comfort

linkteki aracı..25000 e anlastık...arac ı aldıgım arkadasıma cok teşekkür ediyorum..aracı böyle titiz ve güzel kullandığı için...bende 1600 marea motorlu palio vardı..performansını bilen bilir...cok korkmuştum performans konusunda palioyu aratacağı için..ama arac beni şaşırttı dogrusu...lpg montajındanmıdır nedir performans sıkıntısı yaşamıyorum.....cok titiz bir lpg ustalığı var...brc takılı aracta...valla çok memmnunum...boya yok aracta...sinyal ampulunun faturasına kadar her fatura saklanmış...tekrar emin abiye teşekkürler...

• Ohaaaa..!! afedersiniz. Yuhhhh...!!!! tekrar afedersiniz. 28 bine makyajlısı alınır yahuu. Temizse kazası belası yoksa maksimum 23-25 bin arası ederi var. Sakın almayın 2 yıl içinde 6-7 bin lira zarar ettirir.

Ancak genel bir değerlendirme yapacak olursak çok konforlu araba. Motoruna göre yürümesi de fena değil. Alt kat komşumuzda var 7 yıldır sıkıntısız biniyor. Arabanın içinde tıkırtı mıkırtı da yok hâlâ.

Pardon son mesajınızı görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Yalçın -- 2 Aralık 2010; 23:20:15 >
  • Valla ben de almayı düşünüyorum arkadaşım.Ama 28,000 tl çok geldi.
    Şuanda 2004 model comford sahibi ile pazarlık aşamasındayım.Araç orjinal 28000 km de bakımları yetkili servis yapılmış.Boya,çizik yok.Yalnız sağ marşpiyelde biraz hasar var(10 cm).Önemli bir şey değil.ilk sahibi doktordan ;benim ki 27,000 tl diyor başka bir şey demiyor.Ben yaptığım araştırmalara göre bu özellikteki bir aracın ederi.26,000 tl.ben 25,750 teklif verdim bekliyorum.
    Bakım masraflarına gelince ilk aracımda opel astra G ydi.Bakımları gerçekten sabit gelirli insana gerçekten ağır geliyor.Ama bu araçlara değer mi değer.Linea da alsan artık ucuz tamirci yok.ucuz parçada yok.Nasıl derler hamama giren terler misali.
    Opellerde öyle kritik arızalar yok.İçini ferah tut.
  • arkadaşlar bende opel vectra comfor almayı düşünüyorum ama araştırdıgım forumlar beni tedirgin etti ne bilim yağ yakma problemi elektronik aksam arızsı vs vs acaba doğrumudur yoksa herkez bişimi uyduruyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: opel ci

arkadaşlar bende opel vectra comfor almayı düşünüyorum ama araştırdıgım forumlar beni tedirgin etti ne bilim yağ yakma problemi elektronik aksam arızsı vs vs acaba doğrumudur yoksa herkez bişimi uyduruyor ...

temizini bulmanız lazım yağ yakma problemi genel olarak var bu araçlarda. ama tabi hepsi değil temizini bulursanız tadına doyulmaz bir araçtır.
  • slm arkadaşlar, ben opel vectra almayı düşünüyorum. piyasa da 98 modeller var 15000-16000 civarında almak için uygun mudur?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.