Şimdi Ara

2004 model opel vectra comfort u nasıl bilirisiniz??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
79.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

24-25 eder en fazla

biraz bekle elegance alırsın o paraya olmadı biraz üstüne
  • Arkadaşım gerçekten alacaksan arkadaşım satıyo.2004 vectra elegance 22000 km de çok temiz almak istersen bence kaçırma istanbuldayız.
  • araba bence çok güzel,kapıyı açınca konfor fışkırıyor zaten koltuğa oturunca resmen gömülüyorsun,1.6 düşük kalıyor ama üst devirlerde seni kesinlikle üzmez ama o oranda benzin yer..Arkadaşımın abisinde var ordan biliyorıum,Alanyada sehiriçi 330 bin lira yakıyor diyor ama kısa mesefeler olduğu için diyor,devirli kullanımlarda yakacağı en fazla 100 km/10 litre olur tahminimce..bence çok iyi bir seçim olur..
  • bence 25 26 vectra ya vereceğine passata ver daha memnun kalırsın emin ol
  • araba pıyasasını yakından takıp eden bırısıyım. bı fıyat o araba ya gore bıraz fazla. ne kadar temiz olursa olsun. eğer 28000 ytl verecksen sana ben toyota avensis al derım. sorun yaşamazsın. arabadan inmek te istemezsın bence.
  • kardeş opel rahattır güzeldir performansı zayıftır bu aracı alırken öncelikle ne istediğine bi karar verecen konforuma düşkünüm rahatımı severim yolda ağır ağır gitmek beni sıkmaz zaten ailemle kullancam bagajıda geniş olsun ailemi güvenle taşıyayım dersen gerçekten iyi bir seçimdir ama o fiyata comfort alınmaz ki ben kendi aracımı şuan satıyorum boyasız kazasız bi araç elegance olamsına rağmen 26,500 istiyorum o fiyata alınmazzz
  • Bravo üzerinden 2 yıl geçmiş konuyu hortlatıp üstüne bide yorum yapmışsınız.Tebrikler.

Biraz dikkat KASIM 2006'nın konusunu hortlatıp yorum yapmaktaki mantık nedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bebeto85

Bravo üzerinden 2 yıl geçmiş konuyu hortlatıp üstüne bide yorum yapmışsınız.Tebrikler.

Biraz dikkat KASIM 2006'nın konusunu hortlatıp yorum yapmaktaki mantık nedir.

bu seni neden rahatsız etti anlayamadım moderatörmüsün???
  • horttlatmışsınız 2 yıl geçmiş adam arabayı alıp belkide değiştirmiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

horttlatmışsınız 2 yıl geçmiş adam arabayı alıp belkide değiştirmiştir

öyle olsaydı adam açıp teşekkür ederdi ama ben değiştrdim fln derdi değilmi??
  • Forum kirliliğini önlemek için moderatör olmak gerekmiyor.

Tarihlere göre güncel yorum yapılmaması,foruma yeni girmiş ve bilgi almak isteyen birisi için yanlış bilgiye sebep olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karleone

quote:

ne yani hala tavsiyemi bekliyor?...
    belki yanlıslıkla yazdınız
    2 yıl öncesinin heleki fiyatla ilgili bir konunun tekrar gündeme getirmedeki mantığı anlamıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: karleone

quote:

adam topiğinin olduğunu unutmuştur bile
  • arkadaşlar bu konu eski bir konuymuşl niye hortlamış bilmiyorum ama iyiki de hortlamış?

Ben de avensis mi? vectra mı? (2003 -2006 kasalar ) arası gidip geliyorum. aralarında yol tutuş, konfor ve her iksinin de 1.6 motorlarında performans olarak fark var mı?LPG YE HANGİSİ DAHA YATKIN.Lütfen yardımcı olun.

Bu ay almayı düşünüyorum.Şu an megane kullanıyorum. Hanıma verecem megane ı artık uzun yolda daha konforlu bi şey almak istiyorum.Günlük 200 km yol yapıyorum ve her dereceden virajlar var yolumda ( ısparta-antalya, ısparta-afyon)

Son bir sorum olacak DR RIZA arkadaşım avensis al vectra alma demiş tam olarak ikisini de kullandı mı acaba?
  • ÇOK ÖZÜR DİLERİM DR-ZÜHTÜ arkadaşım.
  • ya arkadaşlar mevzuyu kim hortlattıysa çok iyi yapmış.
    benim de aklımda vectra 1.6 elegance var. lpg desteğiyle tabii ki :)
    ancak burda bi de avensis kelimesi geçmekte.
    aklım karıştı. bana bi yardımcı olun Avensis mi yoksa vectra mı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecz_mel

arkadaşlar bu konu eski bir konuymuşl niye hortlamış bilmiyorum ama iyiki de hortlamış?

Ben de avensis mi? vectra mı? (2003 -2006 kasalar ) arası gidip geliyorum. aralarında yol tutuş, konfor ve her iksinin de 1.6 motorlarında performans olarak fark var mı?LPG YE HANGİSİ DAHA YATKIN.Lütfen yardımcı olun.

Bu ay almayı düşünüyorum.Şu an megane kullanıyorum. Hanıma verecem megane ı artık uzun yolda daha konforlu bi şey almak istiyorum.Günlük 200 km yol yapıyorum ve her dereceden virajlar var yolumda ( ısparta-antalya, ısparta-afyon)

Son bir sorum olacak DR RIZA arkadaşım avensis al vectra alma demiş tam olarak ikisini de kullandı mı acaba?

avensisler lpg ye yatkın değil diye biliyorum ama ben olsam avensis alırım nasıl olsa uzun yolda kullanıyorsunuz fazla yakmaz benzinle binin bence

• muhaha 2006 yılında bile en fazla 24-25 eder demişler biz sattık 50binde 23bine..

Arac ck temizdi..İnşallah gsl sahibi olur
  • herkes yok sunu yakar yok servise cok parayla git yok sunu yap yok bunu yap tamam haklısınız ama vectraya biniyosan katlanacan o kadarınada az yaksın diyosan servisi ucuz olsun diyosan git fiat al yada renault al yanı bu arabalar bakarsan oda sana bakar hesabından .. nerden böyle konusuyon dersenız 93 vectra gl var bizdede bizde cok masraf ediyoz ama Opel bu borumu
  • Herkese selam arkadaşlar .
    Ben 2003 veya 2004 model opel vectra comfort almak istiyorum . ve sürekli araştırma içindeyim benim için aracın boyalı olması önemli değil motoru ve yürürü iyi olsun masraf açmasın yeterli. internette 18-19-20 binlireya istediğim araçlar görüyorum. İmkanlarımancak bukadarına el veriyor.ayrıca bu ilk arabam olacak .tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.