Şimdi Ara

2010 Mazda 3 HB Touring Otomatik aracımı satıyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arkadaslar arac satıldı. Merak edenler için, arac 38500 e satıldı. Ben de iyi fiyata baska bir arac buldugum için bu fiyata daha onceden hayır dememe ragmen bu sefer kabul ettim. Burdan mazdanın degerini bilmeyen herkes sanırım cevabını almıştır.

Başka mazda 3 satmaya calisanlara da onerim şudur: aceleniz yoksa biraz sabırlı davranın, aracınızın degerini bilen, hak ettigi parayı veren birisi illaki çıkıyor. Satılmıyor diye panik yapıp fiyatı öldürmeye calisanlara kanmayın. 34-35 önerenlere gülüp geçin :) herkese iyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avadula

Arkadaslar arac satıldı. Merak edenler için, arac 38500 e satıldı. Ben de iyi fiyata baska bir arac buldugum için bu fiyata daha onceden hayır dememe ragmen bu sefer kabul ettim. Burdan mazdanın degerini bilmeyen herkes sanırım cevabını almıştır.

Başka mazda 3 satmaya calisanlara da onerim şudur: aceleniz yoksa biraz sabırlı davranın, aracınızın degerini bilen, hak ettigi parayı veren birisi illaki çıkıyor. Satılmıyor diye panik yapıp fiyatı öldürmeye calisanlara kanmayın. 34-35 önerenlere gülüp geçin :) herkese iyi günler dilerim.

Alana satana hayırlı olsun... Fiyat yerinde... 34-35 Bin bu kasalar için gerçekten komik kalır artık...
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.