Şimdi Ara

2010 Mazda 3 HB Touring Otomatik aracımı satıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asagıda linkini verdigim aracımı satıyorum. İlgilenenler ulassınlar lütfen. içimi bir hüzün kapladı ya

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-tertemiz-siyah-mazda-3-hb-otomatik-183123842/detay/

kafanıza takılan birsey varsa sorabilirsiniz, ilanda bütün detayları vermeye çalıştım. arac başında illaki biraz pazarlıgı olacaktır.

• hiç mi yorum yok
  • bende mazda3 sattım geçenlerde ama fiyatın çok yüksek en fazla 35satarsın. bence de 40 etmeli yanlış anlama ama , maalesef piyasa belirliyor fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackwalsh

bende mazda3 sattım geçenlerde ama fiyatın çok yüksek en fazla 35satarsın. bence de 40 etmeli yanlış anlama ama , maalesef piyasa belirliyor fiyatı
    Touring olunca iş değişiyor... Benim şahsi düşüncem o fiyata yeni kasa touring almaksa, bir alt kasa Dynamic (full) olanı almayı tercih ederim... Sağlıcakla hayırlı satışlar...
  • Bende kafama koydum mazda 3 almayı :) fiyat olarak ne düşünüyorsun en son.
  • jackwalsh J kullanıcısına yanıt
    35 e satacagıma hiç satmam hocam ya :) aracım canavar gibi masallah :) 2-3 yıl daha binerim
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    dostum yapma gozunu seveyim.. bir alt kasanın karizması ile bu bir mi :) touringde ne donanımlar var bilmiyor musun? yeni kasa golfun highline ı kıvamında mazdanın touringi bile. impressive e gecişte işe yarar bir hız sabitleyici var bence, onu da istersen serviste 400 e takıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avadula

dostum yapma gozunu seveyim.. bir alt kasanın karizması ile bu bir mi :) touringde ne donanımlar var bilmiyor musun? yeni kasa golfun highline ı kıvamında mazdanın touringi bile. impressive e gecişte işe yarar bir hız sabitleyici var bence, onu da istersen serviste 400 e takıyorlar.

Sunroof'u unutma...
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    oldum olası sevemedim sunroofu ya :) ama dogru seveni cok
  • quote:

Benim için en başta gelen şeyler;

Güvenlik ekipmanları (abs, asr, ebd, dsc vs.vs.)

Dijital Klima

Sunroof

Hız Sabitleyici

-----------------------------

Maalesef Hız Sabitleyicim yok işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Benim için en başta gelen şeyler;

Güvenlik ekipmanları (abs, asr, ebd, dsc vs.vs.)

Dijital Klima

Sunroof

Hız Sabitleyici

-----------------------------

Maalesef Hız Sabitleyicim yok işte...

Alıntıları Göster
    kuzen 2009daki ötv indiriminde 37.5 a almştı sedanını

vay anasını fiyatlara bak

• jackwalsh J kullanıcısına yanıt
    Ben Sedan impresiive bakıyorum ancak , internette fiyatlar 40-45 arası. 35 e keşke mümkün olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthbl

Ben Sedan impresiive bakıyorum ancak , internette fiyatlar 40-45 arası. 35 e keşke mümkün olsa

2004 Model Honda'nın 250 bin kilometredeki otomatik aracına 32 bin lira isteniyor, sen İmpressive için 35 mümkün olsa diyorsun, KEŞKE mümkün olsa da; bende kendi Mazda'mı İmpressive ile takas etsem...

40 bine bulursan havada kap derim...
  • quote:

quote:

2004 Model Honda'nın 250 bin kilometredeki otomatik aracına 32 bin lira isteniyor, sen İmpressive için 35 mümkün olsa diyorsun, KEŞKE mümkün olsa da; bende kendi Mazda'mı İmpressive ile takas etsem...

Alıntıları Göster
    ilan güncel mi ...

• mazda_ozan kullanıcısına yanıt
    güncel hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazda_ozan

ilan güncel mi ...

İşin uzmanı da geldi...

Sizlere hayırlı işler, hayırlı satışlar.
  • quote:

quote:

Kesinlikle 40 bile süper fiyat, bir arkadaş 35 eder demiş de ben aslında ona ironi yaptım

• quote:

quote:

quote:

Kesinlikle 40 bile süper fiyat, bir arkadaş 35 eder demiş de ben aslında ona ironi yaptım

İroni olduğunu anlayamamışım özür...

• quote:

quote:

quote:

quote:

İroni olduğunu anlayamamışım özür...

Alıntıları Göster
    Hocam hem hatchback hem touring hem mazda hem 2010 hem 41000:) Hayırlı satışlar, bi kaç sene daha kazasız belasız binersiniz in. arabanıza. 35000 e satarsın demiş bir arkadaş. İn. satarsın diyorum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: umuteşiyok

Hocam hem hatchback hem touring hem mazda hem 2010 hem 41000:) Hayırlı satışlar, bi kaç sene daha kazasız belasız binersiniz in. arabanıza. 35000 e satarsın demiş bir arkadaş. İn. satarsın diyorum bende.

sagol bu cok faydalı tavsiyen için. araca 38.5 veren vardı, ona bile beni ugrastırma dedim. 35 e inmek için ciddi sıkışmış olmak lazım. kusura bakmayın da mazdayı ve araba fiyatlarını pek bildiginizi sanmıyorum. Hatchback olması dezavantajmış gibi yazmışsınız o da ayrı bir konu. bu aracın hatchbackini degil de sedanını begeniyorsanız yaşınız 40-45 lerde sanırım. size hayırlı gezmeler forumda..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.