Şimdi Ara

[b]2010 opel corsamı 2010 Honda Jazzmı[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 2010 model otomotik honda jazzmı 2010 model otomatik opel corsamı araç almak istiyorum karar veremedim.
    Kullanılar yorum yaparsa sevinirim .
    Kaydırma yapıyormu, Yakıt tüketimleri nasıl.

• kullandım corsayı. ancak jazz hakkında bır bılgım yok.ancak corsa cok cekıcı bır arac.jazz hıc sevmedıgım bır model.
  • Honda Jazz derim.

Bildiğim kadarıyla sorunsuz otomatik vitese sahip. Benzinli araçlar arasında en az yakanlardan belkide en az yakanı. Ayrıca çok geniş bir araç ve bagajıda 400 litre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Honda Jazz derim.

Bildiğim kadarıyla sorunsuz otomatik vitese sahip. Benzinli araçlar arasında en az yakanlardan belkide en az yakanı. Ayrıca çok geniş bir araç ve bagajıda 400 litre

Otomatik alacaksanız Honda derim. Fakat kalıp olarak corsa çok daha iyi. Eski kasasına göre çok daha iri yaptılar ve C segmentine yanaşan bir araç ürettiler. Fakat Jazz'ın çok sorunsuz bir araç olduğu aşikar. İç hacimlerini kıyaslamak lazım tabi kalıp büyükte hacime yansımışmı bakmak lazım.

Edit : Ayrıca konuyu Araç Tercih-Kıyaslama başlığı altına açarsanız daha verimli yorumlara ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wurtz -- 10 Eylül 2010; 21:44:09 >

• jazz sadece dusuk yakit tuketimi icin tercih edilebilir onun disinda sekli kotu kaporta kotu yol tutus muhtemelen kotu. Corsa daha tok duruyor ve guven veriyor sanki. Ben olsam su diyemiyecem karar veremedim dogrusu.
  • ıkısının içine bındım,honda jazz daha geniş,daha sportif,ve ruhlu geldi, corsa nın ön konsol ferah yalnız şöle bı durum var,manuel alıcak olsaydınız kesınlıkle jazz her alanda gecer corsayı fakat i-shift tam otomatık olmayan robotıze manuel sanzımana alısmanız gerekebılır,30.000 km de bu yenı kasada balata bıtırenler oluyor,benım konfor arıyorsanız uzak durun,vıtes gecıslerı sarsar,keyıf alamazssınız,corsada ise sanırım klasık ootmatık vıtes 4 ileri yanılmıyorsam,oncekı kasada jazz da tam otomatık dı sımdı nıye bu vıtese gectıler bılmıyorum kı amerıka honda fit(jazz) klasık oto.viteslerı mevcut.
  • tabiki opel opeldeki konforu hondada bulamassın hondadaki motoruda opelde bulamassın kafanı karıştırmak istemem tavsiem kullanan arkadaşlara sor neler düşünüyorlar nelerinden şikayet ediyorlar saygılar.
  • Tabiki honda hondanın artıları : geniş iç mekan,bagaj,donanım(opelden daha fazla iyi katlanır ayna fun donanımında panoromik cam standart),şanzıman opele göre daha iyi,motor

gelelim opelin artıları : bnce sadece dış görünüş başka birşey yok arabada bnce honda jazz alın özellikle fun donanımını alın panoromik cam gerçekten çok ferah bn gidip bayiye baktım yok böyle araba yani kısaca jazz
  • Honda daha ıyı bır secım olabılır.Otomatık vıteste bır numara.sınıfının en az yakan benzınlı motoru.Ayrıca tasarımı daha yenı.Corsada cok ıyı ama ben olsam honda alırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.