Şimdi Ara

2014 de ehliyet alanlar stajyer mi sayılacak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Stajyer geyiği bir bitmedi ya.Yok öyle bir şey.
  • biride çıkıp demiyor ki 2013 te adamın arkadaşı almış , 2014te alanın yanında oturuyor sanki neyine karışacak zaten arkadaşı :) kes dese biter olay :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

biride çıkıp demiyor ki 2013 te adamın arkadaşı almış , 2014te alanın yanında oturuyor sanki neyine karışacak zaten arkadaşı :) kes dese biter olay :D

Ne dediğini anlayan anlatsın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Stajyer geyiği bir bitmedi ya.Yok öyle bir şey.

Uzun zamandır böyle bir söylenti var ama bu sene kararlı görünüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert CaN...

quote:

Her sene öyle diyolar ama hikaye öyle bir şey olsa ohoo forum yıkılırdı.
  • anlatmaya çalışsam uzun olcak diye en kısa halini yazdım neyse uzatayım :)

şimdi 2014te ehliyet alanlar araba kullanırken yanında eskiden ihtiley alanlardan birini bulundurması gerekiyormuş ya... (bu hangi mantıkta öne sürülmüştür? İşte onun hatalarını söylesin aman yavaş , aman soldan araba geliyor:D vs) Diyorum ki bu yan da oturan eski ehliyetli eleman şöforun arkadaşıysa? yani herşey biter... Zaten diğerininde kanı kaynıyor... Aradaki 6 aylık süreyimi başa kakıyolar:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mert CaN...

quote:

Her sene öyle diyolar ama hikaye öyle bir şey olsa ohoo forum yıkılırdı.

inşallah olmaz diye ümitleniyorum piyango bize vurmasın
  • Ben bu sistemin yapacağı düzenlemeleri anlamıyorum stajyerlik bir halta yaramaz arkadaşlarimin dediği yaninda arkadaşı olur olay biter, bence olmasi gereken sürücü kurslarının ciddiyeti adami alsinlar direksiyon 1 saat şehir içi-dışı farklı farklı bütün etaplara soksunlar adamı test etsinler o sınavla versinler ehliyeti yani, çarşıda iki tur attirmakla ehliyet mi verilir

• Bende B var da yaza dogru A2 almayi dusunuyorum nasil olcak o?

• Yok kardesim sinavdan kalmazsam subatta alicam ben sonum benden sonrakiler yani subat sonrasi stajter

• Hocam ben bu yaz samsuna girdim ehliyet sınavına. O dediklerinizin neredeyse tamamını yaptırdılar bize. 30 dakika kadar sürüyor parkur.(Süre biraz az olabilir). Işık, sinyal direksiyon hakimiyeti bunların hiçbirine hata lüksü yok artık, araba ile ilgili sorular soruyor sana komisyon. Yokuştan kalkış yaptırıyorlar aynı zamanda geri geri gitme ve park yaptırıyorlar. Eskisi gibi değil artık sistem git 2 tur dön gel yok yani. Benim gireceğim dönem yeni değişmişti sistem artık hep böyle. Çıkarken sinyal mi vermedin? Yokuşta arabayı stop mu ettirdin? Emniyet kemerini takmadın mı? Aynaları kontrol etmedin mi? Bunlara taviz yok direkt arabadan indiriyorlar. Bir sonraki sınava kalıyorsun. Tabii biraz de komisyona bağlı anlayışlı birilerine denk gelirsen git heyecanını yen öyle gel diyorlar hemen yollamayanlar da var aralarında. Bunları nereden mi biliyorum ben de bu yaz girdim sınava aynı zamanda babam da komisyon başkanı olarak sürekli görev yapıyor ehliyet sınavlarında. Özellikle MEB son dönemde müfettişlerle denetim yapmaya başladı eskisi gibi gevşeklik yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.