Şimdi Ara

2014 VW dolu yagması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet bu olay dogru, kartaldaki ve şekerpınardaki araçların tavanları doludan dolayı zarar görmüş, yoğun bir şekilde tamir ediyolarmış, tabi tavan döşemesi felan sökülüp takılıyomuş, ben olsam böyle işlem görmüş arabayı 1500 - 2000 tl indirim için almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

İstanbul'dan sıfır araç alacaklar

Şaka bir yana çok ciddi bir konu, eğer doğruysa VW indirim yapar mı, yoksa çaktırmadan çakar mı acaba?

çakar da laf mı köküne kadar yaslar

Tamam da bu konu VW'ye özgü değil, Mercedes'in bile sıfır olan ama TIR'dan indirilirken hasar alan araçları boyayarak sattıklarını bile duyduk. Opel, Ford, Chevrolet ve diğer markalara girmiyorum bile.

orası kesin hocam..biz makara yapıyoruz burada..

mercedes te yapar bmw de yapar...

• Bir dolu da bugun mu yedi araclar sanki?

Istanbul Avrupa yakasina ogleden sonra yagmurla birlikte saglam dolu yagdi. Anadolu yakasinda nasildi acep durum.. Sekerpinar civarina yine yagdiysa yil sonuna kadar bir suru firma dolu hasarli arac satmaya devam eder..

Ilerde 2. el arac alacak olursam, markasi ne olursa olsun 2014 modeller uzerinde ozellikle killanacagim..
  • Arkadaşlar ben bu işi yapan biri olarak şunu söyleyeyim usta iyi ise dolusu yapılmış aracı anlamanız zor
    Bende sekerpinar da bir bayinin araclarinda çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsım adına konuşayım. Ford Metinlerden 10'a yakın araç aldık aldırdık hiç sorun çıkmadı çok şükür diğerlerini bilmem ama yapan firmalar kesinlikle vardır

• Doğrudur, forumda da bu konu hakkında çok şey konuşuldu ama kimse bayi adı vermez. Karalama suçu yüzünden mahkemeye verme hakkı doğar.
  • Çaktırmadan satması muhtemel ama bilemiyorum tabi ki

• Bursa'da Oyak-ranault fabrikasından emekli birisi ile tanıştım. Arkadaş fabrikada boyasız göçük düzeltme işlemi yapıyormuş , yani o diye aldığınız tüm araçlarda bu işlem yapılmış olabilir. Şimdi Bursa oto-koop'da göçük düzeltme işi yapıyor, işinin ehli, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Arabanın yarısı yok dense,olsun bir şey olmaz, amblemi yerinde duruyor alırım diyen bir sürü tanıdığım var :))
    Bende wv kullanıyorum ama bazıları neden tapıyor bu markaya hala çözemedim.

Akp hala neden %50 oy alıyorsa tam da o yüzden. " Stockholm sendromu"

• Fabrikalarda boyasız göçük düzelten elemanlar mevcuttur.Bunlara repair man denir.Uretilen aracı düzeltip illa ki satacaklar.Sonucta koskoca bir arabadan bahsediyoruz.

• 2014 vosvos yazınca ne oluyor? Neyse geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.