Şimdi Ara

2015 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ BİRLİĞİ (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
6
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaancan97

quote:

Orijinalden alıntı: Epranzer96

Ege üni

*en potansiyelli bilg müh adayıyım.(3 yabancı dil + programlara yeteneği).
    *bu arada programlama öğrenmenin bir önemi yok.zaten üni hayatı boyunca bol bol uğraşacaz zaten.

Artistlik yapmaya çalışmışsın sana cevap ereyim dostum. Çankaya Üniversitesini kazandım bilg müh. C# C++ C Dillerini biliyorum ve google playde sayısız oyunum var yeter bu sana galiba programcı adam ;)

Nickinin sonundaki 97'den süphelenip baktim da profiline 97liymissin hakkaten bir konunda da yazmissin. Sen nasil üniversite mezunu oluyorsun sakin lise olmasin o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

quote:

Ege üni

*bu arada programlama öğrenmenin bir önemi yok.zaten üni hayatı boyunca bol bol uğraşacaz zaten.

Artistlik yapmaya çalışmışsın sana cevap ereyim dostum. Çankaya Üniversitesini kazandım bilg müh. C# C++ C Dillerini biliyorum ve google playde sayısız oyunum var yeter bu sana galiba programcı adam ;)

Nickinin sonundaki 97'den süphelenip baktim da profiline 97liymissin hakkaten bir konunda da yazmissin. Sen nasil üniversite mezunu oluyorsun sakin lise olmasin o

1 dakka ? Üni mezunu oldugumu kım soyledi? Üniye bu sene girdim ve bunları yapıyorum kendı kendıne hikaye uydurma :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ege üni

1 dakka ? Üni mezunu oldugumu kım soyledi? Üniye bu sene girdim ve bunları yapıyorum kendı kendıne hikaye uydurma :)

O zaman baska tabi Uydurma degil de dikkat etmeme diyelim

Paylassana yaptigin seylerden madem hosumuza giden olursa destek oluruz hem senin de isine gelir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ege üni

O zaman baska tabi Uydurma degil de dikkat etmeme diyelim

Paylassana yaptigin seylerden madem hosumuza giden olursa destek oluruz hem senin de isine gelir

Tabiki paylaşırım.

• Hacettepe
  • Celal bayar bilgisayar whatsupp grubu kuruyom sadece bilgisqyar muhendisleri pm atin

• İTÜ
  • kaancan97 K kullanıcısına yanıt
    hahaha ulan kaancan ne yalancı insansın la :) terket burayı....

c++ uygulama yazıyormuş. çok merak ettim yollasana uygulamaları.. :D

benim bildiğim 10 senede anca uzmanlaşırsın programlama dilinde :D

boy 7 diye film yazmışsın izledim. berbat bi filmdi.kodlamayla alakalı birşeyde pek yoktu. yani .zamanım boşa gitti.

c++ ile ekrana adını yazabilen adam kendini uzman diye anlatıyor.sonrada bilg müh iş yok diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

Erciyes

Hocam hayırlı olsun bende erciyes kazandım iö. mi sizin?

Sağol sana da. Yok İÖ değil.

• Benimde bilgisayar mühendisi. C# c++ C Java .js vb.net vb6 dillerini normal seviyede biliyorum. Server-client bağlantısı yapıp SQL e bağlanıp şifreli byte gönderecek kadar... Ayrıca reverse engineer de de geliştim. Kendi obfuscator U mu Yaptım, kernel32 i dump ladım. Ayrıca pc konusunda birşeyler bilen yazılımcılar hep birbirlerini kıskanır ben daha iyiyim demek için sürekli atışırlar. Adam odtü, İTÜ kazanmıştır, hiçbirşey bilmiyordur ama öğrenecek tabiki ben 5. Sınıfta başladım vb6 ile bu işe. Dediğim gibi üniversite önemli değil siz kendinizi geliştirin yeter isteyin... Ben mezun olup eğer forum kapanmazsa ya da konu bu mesajımı gördüğümde sevineceğim, ayrıca yapım aşamasında olan oyunum da var server tarafı Yazım aşamasında 2 aydır tek Başıma geliştiriyorum yapay zeka yazılıyor şuan mesela. Sıralamam 130 bin. Umarım herkese bir öneri olur, iyi forumlar...

• kaancan97 K kullanıcısına yanıt
    Anlamadim da, C#, C++, C demissin sonra google play dedin. Java bilmeden Android'e mi gectin? Muthis bir zeka var sende. Birakin su sacma sunu sunu biliyorum boyle yaptim islerini, ben de Bilgisayar Muhendisligini kazandim bu sene, yaptigim birkac sey var tamam ama ne gerek var buraya dokmeye. Sacmalamayin, kazandim diyip gecin iste artistlik yapacaginiza.
  • odtü bilgisayar kazandım hiçbir şey bilmiyorum sonuçta öğrenicez :)
  • TOBB

• Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.