Şimdi Ara

2015 İLE KIYAS (iyimser değil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam az önce 2017 lys baktım harbiden 75 dk sınavdı o bu olsa tamam 2010 gelsinde her bir soru tipi yepyeni piyasada benzer bir tane yayın var mıydı bize bu soruları gösteren isterse 300 dk olsun mat 2 de bilmedikten sonra zor olduktan sonra hadi tyt 180 dk olsa tamamda yani ayt bilgi ölçen bir sınav 2010 gibi gelirse 110+ 75+ diş tıp gider gidecekler mesele kapanır burada hiçbirimiz sıralamayı tam tutturamayız geçen sene 2017 sınavından sonra herkes yazdı 2016dan kolaydı diye koter çıktı dedi ki 2014 e yakın gelecek adama demediklerini bırakmadılar ygs sonrası 2010 2016 havada uçuşuyordu geçen senede sonuç koter bildi o görüşürüz sınav sonrası diyen 2010 cu 2016 tayfasınıda bir daha görmedim 2016 büyük trajediydi çünkü sorular çok klasikti hangi soru bankasını açsam net soru bulurum kolaydıda herkes yüksek yaptı sınavdan sonrada hiçbir eğitimci zordu demedi zaten gayet basitti dedi bu senede zor değil özgün bir sınavdı hadi varsayalım en kötüsü gelsin tüm foruma diyorum o kadar çalıştık emek verdik zaten bu çalışmaya kazandık burada birbirimizi kırmaya gerek yok benim görüşüm 31 temmuz günü her türlü süpriz olacak 2010 mu 2015 mi bilemem onu hep beraber göreceğiz.

• Kantırdaki Kanascı kullanıcısına yanıt
    Birde şöyle bir surum var sınav çıkışı hemen yazıp zordu yazanlar buradaki yorumları görüp iyi geçtiğini görünce ibreyi yok yok kolaydı gibi bir duruma çevirdi normal 3 hafta var bu gelgitler olacak ama keşke olmasa
  • dark_knight97 D kullanıcısına yanıt
    Dostum belki yanılıyorumdur ama heriflerde şu mantık var : ben 2010 gibi gelse de tutturuyorum o zaman kendimi en kötüye 2010 a hazırlayım , millete de bunu kabullendireyim.
  • Hocam hatta 2018 tyt fen>2015ygs fen ciddi sekilde böyle
    2015 ygs fen asrın en kolay feniydi.
    Termometre sorusu vs öğrencilere yapılan hakaretti bence ama Türkcede geçirdiler.
    Ben hep tyt için 2015 ile aynı gelecek diyorum beni dinleyen yok aytyi bilemem.
    Mat ve fenin 2018 deki halijin 2015 parcalamasi
    2018 Tuekceninde bence kolay degil hatta orta da degil 2015 yakin olduğunu düşünüyorum
    2015 ygs den çıkanlar Türkçeye zor mu dedi sanıyorsunuz foruma bakın herkes 140-150bekliyormuş aynı bu seneki gibi 40 isaretleyip 10-15 yanlis çıkarttılar belki bu sene 5-10 olur o yanlış sayısı ama cok yakın gelecek sıralama tyt için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kantırdaki Kanascı kullanıcısına yanıt
    Trol hocam o blokla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eline sağlık hocam gayet güzel açıklamışsın
  • İki Direk Arası İ kullanıcısına yanıt
    Niye yapamasin ? Katsayısı sosyal den düşüktü hedefi 5k olmayan mf 3 cu çalışmıyordu iste kardesim

• Sure fazla olsun ayt mat bence coook zordu hepsine gore

• Letonya L kullanıcısına yanıt
    Kardeş bırak 15e benzemeyi sonuçlar 17den de kötü gelecek kesin 16 dan 1 2 k iyi sıralama gelir anca

Ona yorum yapmıyorum geo ya yaptım ben geo çalışan mf 3 cu çok azdi

• Letonya L kullanıcısına yanıt
    100 k olanlar için dediğin doğru 10k nin hepsi geo çalışıyordu sınavda yapamadı çoğu

uplayalım 31 Temmuzda kimin dediğine yakın gelecekmiş.
  • Peki sizce sonuçların 2014-2016 arasında 2014'e biraz daha yakın gelme ihtimali var mı ?

• Sayısallar 14 e yakın gelebilir tmler için net bir durum yok büyük süpriz olacak tmde ya çok iyi ya çok kötü.
  • dark_knight97 D kullanıcısına yanıt
    Bence TM sonuçları MF sonuçlarından biraz daha iyi gelebilir.

• bu olabilir , benim tahminim 2014 den kötü gelmemesi yönünde ama bu da olabilir.
    Hayır çalışmıyordu yüzde 5 etki icin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.