Şimdi Ara

2015 YILI EKONOMİK VE KALİTELİ HD UYDU RECEIVER TAVSİYESİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba. Uydu receiver almaya uğraşıyorum ancak 3 cihaz arasında kaldım, fiyatlarıyla birlikte yazıyorum, acil tavsiyeniz olursa sevinirim.. Lutfen tavsiyeleri gerçekten kullanmış veya test etmiş arkadaşların yapmasını bekliyorum. Tahmini yada fiyat ve özelliklerine bakıp yorum yapmazsanız herkeze faydanız olur düşüncesindeyim..

1- atlanta hd box neo ---- 170 tl
    2- atlanta hd diamond ---- 200 tl
    3- neta 6400 ---- 190 tl

• neta 6400 görüntü kalitesi mağlum ,çoğu kişi tarafından beğenilmiş durumda..atalanta markası ve cihaz özellikleri hakkında birçok yorum var ancak özellikle "hd box neo" modeli ile ilgili yeterli bilgi bulamadım. " Atlanta hd diamond box" için birçok yorum var ancak cihazın özellikleri ile ilgili kendi resmi satış sayfasında bile yeterli açıklama bulunmuyor. Örneğin cihazda cccam desteği var ancak dlna yada biss key ile ilgili hiçbir satış sitesinde bu cihazda bu özellikler vardır diye yazılmamış.. 70-80 tl lik cihazlar için bir tam sayfa özellikleri ile ilgili tüm ıvır zıvırları yazmışlar ancak bu "altanta diamond" cihazı ile ilgili 10-12 satır genel birtakım özelliklerini yazıp geçmişler. Yorumlarda ise diamond'un bol özellikli herşeyi yapabildiğiniz bir cihaz olarak bahsedilmiş..vs.vs.vs.
  • şuan en ucuz kart paylaşımı düzgün çalışan hd makine nedir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.