Şimdi Ara

2016-2017 STSL SEYİRCİ REKORU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

33 Bin kombineli var hepsi gelmiyor ki neyin kafası bu geriye kalan biletler en ucuzu 150 lira da olsa bitiyor

İlk derbide bile stad dolmadi.

Yok yok onlar stadı doldurup taşırdılar hatta 2bib Galatasaray lı susturmadı onları yav :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Senin Beşiktaş taraftarı ile ne alıp veremediğin var en son bizim taraftara laf atacak sizlersiniz bu takım göçebe gibi gezerken her stada gitti bu taraftar full dolu muhabbeti felan yapmayın bence bizle . Siz daha geçen sene stadı boş bırakıp Dursun Özbek başkanınıza küfür ediyordunuz( çapsız diyenleriniz vardı) aynı başkan varken bu sene stada gidiyorsun sonra ahkam kesiyorsun protesto edin diye. Kendin iki yüzlü olma önce sonra yargılarsın başka takım taraftarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

Senin Beşiktaş taraftarı ile ne alıp veremediğin var en son bizim taraftara laf atacak sizlersiniz bu takım göçebe gibi gezerken her stada gitti bu taraftar full dolu muhabbeti felan yapmayın bence bizle . Siz daha geçen sene stadı boş bırakıp Dursun Özbek başkanınıza küfür ediyordunuz( çapsız diyenleriniz vardı) aynı başkan varken bu sene stada gidiyorsun sonra ahkam kesiyorsun protesto edin diye. Kendin iki yüzlü olma önce sonra yargılarsın başka takım taraftarını.

Benim alıp veremediğim felan yok. Sadece her anlamda maddi manevi felan fener ve galatasaray dan üstün görüyosunuz ya o yüzden haddini bildirme çabası içersindeyim. Eski inönü yü tüpçüye rağmen küfür etmenize rağmen takımı desteklemedinizmi? İlk quaresmaları felan getirdiğin de büyük başkan tezahuratlarını felan başkasımı yaptı? Geçin bu ayakları.

• Umarım derbi maçlar harici fiyatlar değişmez. Hrm taraftar hem takım olarak kenetlenmeye ihtiyacımız var ve taraftarı stada çekmekte bunun en iyi yolu. Yönetimin geldiğinden beri yaptığı en iyi iş bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

Benim alıp veremediğim felan yok. Sadece her anlamda maddi manevi felan fener ve galatasaray dan üstün görüyosunuz ya o yüzden haddini bildirme çabası içersindeyim. Eski inönü yü tüpçüye rağmen küfür etmenize rağmen takımı desteklemedinizmi? İlk quaresmaları felan getirdiğin de büyük başkan tezahuratlarını felan başkasımı yaptı? Geçin bu ayakları.

Sen kim oluyorsun ki millete haddini bildirme çabasına giriyorsun??????

Birkaç tane trol yüzünden herkesi bir tutma. Troller dışında saçmalayan yok zaten. Geçen sezon çoğu anlamda sizden iyiydik. Apaaçık bir gerçek zaten bu. Geçen sezon sizleri çok iyi gördük zaten neler söyleyip söylemediğinizi kimlere sövüp saydığınızı.

O yüzden bence de geçin bu ayakları.

• quote:

quote:

33 Bin kombineli var hepsi gelmiyor ki neyin kafası bu geriye kalan biletler en ucuzu 150 lira da olsa bitiyor

Sezon da kaç tane derbi maçı oluyor kendi sahan da ? 20 tane mi? Ölüm kalım olmadğı sürece gitmemek neyn kafası? Bilet fiyatları biz de bu şekildeyse bu taraftarın yaptığı baskıdandır. Hani dünyanın en iyi taraftarısınız ya yapsanıza yönetime baskı...

Sen okuduğunu anlamıyorsun ki.Kombine harici 7-8 bin bilet en ucuzu 150 lirada olsa satılıyor zaten sorun yok. Ama 33 bin kombinelinin hepsi gelmiyor devretmiyor da 42 bin 2 bin deplasman kaldı 40 bin 2.500 ü gelmemiş işte

• quote:

quote:

quote:

Sezon da kaç tane derbi maçı oluyor kendi sahan da ? 20 tane mi? Ölüm kalım olmadğı sürece gitmemek neyn kafası? Bilet fiyatları biz de bu şekildeyse bu taraftarın yaptığı baskıdandır. Hani dünyanın en iyi taraftarısınız ya yapsanıza yönetime baskı...

Sen okuduğunu anlamıyorsun ki.Kombine harici 7-8 bin bilet en ucuzu 150 lirada olsa satılıyor zaten sorun yok. Ama 33 bin kombinelinin hepsi gelmiyor devretmiyor da 42 bin 2 bin deplasman kaldı 40 bin 2.500 ü gelmemiş işte

Kim kimi anlamıyor acaba? Ben de diyorum ki kombinesi olanlar gelsin beni ne ilgilendirir gelmiyorlarsa? Biz gelenlerden bahsediyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kim kimi anlamıyor acaba? Ben de diyorum ki kombinesi olanlar gelsin beni ne ilgilendirir gelmiyorlarsa? Biz gelenlerden bahsediyoruz

Niye gelmediği seni de beni de ilgilendirmez zaten anlasaydın bilet fiyatlarına baskı yapın demezdin neyse

• quote:

Bu rekorun bir parçası olmaktan mutlu ve gururluyum ses tellerim daha yeni yeni kendine geliyor. Ha bu arada derbi de 35 bin yapıp sıradan bir maçta 40 bin küsür "gerçek taraftar" a ulaşan bir takıma kem küm yapmak anca beşiktaşlılara yakışır zaten. Aga bunların rakipliği de ( pek rakip sayılmazlar ama) çekilmiyor! Eh be fenerbahçe niye bu hallere düştünüz de bizi bu 8.sınıf takım olan beşiktaş ile yarıştırıyorsunuz yazık size :(

sen mesajını yazmadan önce Beşiktaşlıların attığı 3 yorum var:

1- "havalar soğuyunca ne yazık ki gitmez bu kadar taraftar derbi olmadıkça"
    2- "Dün maçı çeviren etmenlerden biriydi taraftar"
    3- "Ne kadar güzel bir haber. İnşallah bilet fiyatlarını makul bir seviyeye çekerler ve her tribün böyle dolar"

3 ü de gayet düzgün yorum ama bunların ardına sen: Beşiktaşa "8.sınıf takım", "kem küm yapan Beşiktaşlılara yakışır" "çekilmiyor" gibi lafları söylüyorsun

Şimdi burda kim haklı? Bence sen kafayı Beşiktaşla bozmuşsun

Biri yorum yazsa da -içeriği önemli değil- Beşiktaşa çamur atsak diye mi bekliyorsun bilmiyorum ki?

• Ben bu konu için demedim bizim stadı doldurmamızı ve bir derbi maçında kendi sahasını dolduramamasına rağmen hala bjk şöyle böyle diyip kem küm yapanlar anlamnda bu konuyu kastetmedim çeşitli sosyal medya ve gerçek yaşam da bu tip bjk liler var!

Neyse daha fazla bu konuda yorum yapmayacağım yakın da fener toparlanırsa herşey eski günler de ki gibi olur ve birileri üçüncülük kovalamaya devam eder :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 5 Ekim 2016; 11:16:10 >
    o zaman şöyle izah edeyim

Beşiktaşlılar söyledir, Fenerliler böyledir...
    Adanalılar şöyledir, Türkler böyledir, Araplar öyle, İngilizler böyle....

bütün genellemeler yanlıştır bu dahil diye bir söz var.
    iyi insan vardır, kötü insan vardır.

yoksa tüm beşiktaşlılar, kötü tüm gs liler iyi diye bir şey olamayacığını sen de biliyorsundur.

iyi-kötü, objektif-subjektif, ...vs tüm bu zıt kavramlar insanın şahsına özeldir. yoksa bjkli, fbli, gsli veya akpli, chpli, mhpli olduğu için değil.

1 galatasaraylı 1000 fenerliyi yok eder. diyen gs li vardı. ne diyelim şimdi? gs lilerin hepsi palavracı, serseri, abartan mı diyelim.
    sosyal medya veya çevrenizdeki insanlar böyle diye herkes dediğiniz gibi olmak zorunda değil.

burada herkes rakip taraftarın tuttuğu takımı dalga geçip, eleştirirse o da aynısını ona yapıyor. özeti bu. her takımın taraftarı aynı yoksa.

Bu takım her maç q7 de gelse yete Yıldırım Demirören yeter dedi maddi manevi beni ilgilendirmiyor klubünüz sizde fazla takmayın kafaya, bizim toparlanmamız nasıl zorunuza gittiyse feneri bile yanınıza alıyorsunuz düşün yani .

• Konu nerden felsefeye geldi :))) bugünleri özleyeceksiniz iyi günlerinizin son zamanları tadını çıkarın. Son sözüm!

• Bende cok begendim taraftari keske her takimin taraftari boyle gelse ozaman birazda olsa fazla zevk aliriz maclardan. Umarim galatasarayli taraftarlarin yaptigi bi baslangic olur diger tum taraftarlar icin.

• Maç günü oturduğum semtte Galatasaray formalı bir çok kişi gördüm bu şampiyonluğun habercisidir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.