Şimdi Ara

2016-2017 STSL SEYİRCİ REKORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray-Antalyaspor maçında 40.812 taraftar ile rekor kırdı. Daha önceki rekor ise Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynan 37.396 seyircili derbi maçıydı.

Bende maçtaydım müthiş bir atmosfer vardı. Bir çok kişide ilk yarıyı izleyemedi bende dahil. Passolig makineleri kartlarımızı okumadı. (Rize maçında sorunsuz girmiştim) 45 dk sıraya girerek tek geçişlik kart aldık. Anadolu maçında 40 bin yaptıysak derbi de rahat 50 bini buluruz.

• ts maçından itibaren kapalı gişe olur 50 bin taraftara oynarız
  • Özlenen tablo seyirci mükemmeldi . 90 dk susmadi. Her mac böyle olirsak ben kendi evinizde maç kaybedecegimizi düşünmüyorum
  • Taraftar müthis süperdi cok begendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Taraftar müthis süperdi cok begendim
    Fiyatlarında etkisi var, umarım bozmazlar fiyatları.
  • Bilet fiyatları ucuz.
    Leş sezonun ardından toparlanma var.
    Avrupa yok , içeride 14 tane lig maçı kaldı , millet mümkün olduğunca gitmek istiyor.
  • havalar soğuyunca ne yazık ki gitmez bu kadar taraftar derbi olmadıkça
  •  2016-2017 STSL SEYİRCİ REKORU

Pek sanmıyorum
  • Dün maçı çeviren etmenlerden biriydi taraftar
  • Bizim alanya biletleri de 60tl. Yurrru bee. Ful cekecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Bizim alanya biletleri de 60tl. Yurrru bee. Ful cekecez
    Geçen sezon kaç bindi rekor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Geçen sezon kaç bindi rekor ?

Alıntıları Göster
    Bizim arkadaş Antalya maçına 40 TL ile girmiş. Fiyatlar böyle devam ederse full çekeriz.

Yönetim her demeçte taraftarı çağırıyor ,destek olsunlar diyor. Store ürünleri olmuş asgari ücretin üçte biri bari bilet fiyatları insin.
  • Gündüz maçı olmasının da etkisi var diye düşünüyorum, umarım bir daha gündüz maçı verirler, atmosfer daha güzel oluyor.
  • Ne kadar güzel bir haber. İnşallah bilet fiyatlarını makul bir seviyeye çekerler ve her tribün böyle dolar.
  • Maça zevk katan en büyük etmen taraftar gerçekten.
  • Bu rekorun bir parçası olmaktan mutlu ve gururluyum ses tellerim daha yeni yeni kendine geliyor. Ha bu arada derbi de 35 bin yapıp sıradan bir maçta 40 bin küsür "gerçek taraftar" a ulaşan bir takıma kem küm yapmak anca beşiktaşlılara yakışır zaten. Aga bunların rakipliği de ( pek rakip sayılmazlar ama) çekilmiyor! Eh be fenerbahçe niye bu hallere düştünüz de bizi bu 8.sınıf takım olan beşiktaş ile yarıştırıyorsunuz yazık size :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 5 Ekim 2016; 1:05:46 >
  • 33 Bin kombineli var hepsi gelmiyor ki neyin kafası bu geriye kalan biletler en ucuzu 150 lira da olsa bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

33 Bin kombineli var hepsi gelmiyor ki neyin kafası bu geriye kalan biletler en ucuzu 150 lira da olsa bitiyor

İlk derbide bile stad dolmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

33 Bin kombineli var hepsi gelmiyor ki neyin kafası bu geriye kalan biletler en ucuzu 150 lira da olsa bitiyor

İlk derbide bile stad dolmadi.

Alıntıları Göster
    Taraftarla yönetim arasındaki kopukluğunu, Jor'un sempatikliği ve yaptıkları biraz olsun kapatmayı başardı. Haliyle taraftarı tribüne çekmeyi başardılar...

Burada yönetimin akıllıca davranıp taraftarı stadyumda tutmayı başarmalı...

• quote:

Sezon da kaç tane derbi maçı oluyor kendi sahan da ? 20 tane mi? Ölüm kalım olmadğı sürece gitmemek neyn kafası? Bilet fiyatları biz de bu şekildeyse bu taraftarın yaptığı baskıdandır. Hani dünyanın en iyi taraftarısınız ya yapsanıza yönetime baskı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.