Şimdi Ara

2016 Bmw 5 Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Munihde tren garinin yakınlarında yasiyorum. Her sabah fakülteye giderken Bmw 5 serisinin kamuflajli test araclari ile karsilasiyorum. Yakinlasip birkac fotografini cektim. İci biraz 7 serisine benzesede ( klima, radyo, vites ) havalandirma izgaralarindan ayrisiyor. Hergun goruyorum neredeyse birdahaki gordugumde daha yakindan cekmeye calisacagim ozellikle ic tarafini.
     2016 Bmw 5 Serisi 2016 Bmw 5 Serisi 2016 Bmw 5 Serisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yeni kareler aldıkça güncelle konuyu.

• Olmamis bmw cok siradanlasti butun modeller birbirine benziyor o konsol cok kotu e serisi daha iyi tasarimini begenmedim arka stoplar komedi olmus

Evet troller biliyorum agir kamuflajli arabaya bu yorumlari yapicaktiniz ama ben sizden once yaptim hepsini size bisey kalmadi gecmis olsun

• bu resimleri başka sitelere yollasan baya reklamı yapılır
  • sadece kamuflajlı direksiyonu görsem mercedes derdim
  • Hocam okulda sınavlar yaklaşıyor. Zamanım pek yok. Kırmızıda durdukça yapışıp fotoğraf çekerim arada kahve molası veriyolar o arada arabanın kapılarıda açık oluyor denk geldıkçe çekmeye çalışacağım. İç havalandırma ızgaralarının plastiği hoşuma gitti yanlız.
  • Direksiyon mercedes değil mi yauv

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha çok yeni Bmw 7 serisinin direksiyonuna benziyor.
  • Arkasında hafif liftback görünümü izlenimi var sanki

• Şimdi bu premium araçlarla ilgili şöyle bir sıkıntı gözlemliyorum, aracın yeni kasası ortaya çıkıyor ama, yok m paket, yok amg paket, yok s line bilmem ne paket, bir de arada sport paket vesaire yüzünden zaten aracın standart yüzünün ne olduğunun bir önemi kalmıyor.

Yani görüntülendi ama hangi paket tasarımı görüntülendi onun da bilmek lazım
  • Yalnız bmw'nin işi iş değil mercedes parçalıyacağa benziyor satışta ulan bmw
  • Yeni E yi ve 5 kasayı bekliyorum. Bakalım fiyat aralığı, donanım seviyesi kalite güç etmen olacak benim için şuanlık kafam E de ama bi görelim de 5 i belki fikrimiz değişir

• içi yüzde 99 7 serisiyle aynı olcak.dışı biraz değişcek gibi eski 5 serisine göre.
  • dışıyla ilgili bir örnek.
     2016 Bmw 5 Serisi
  • Dış kısmında kamuflajlardan dolayı pek birşey anlaşılmasa iç mekan görüldüğü kadarıyla 7 serisine yakın ve bence gayet başarılı olmuş. Mercedes-Benz satış rakamlarında geçse de Bmw'nin her zaman apayrı bir taraftarı vardır.
  • Eleştiri yapmakta trollemek olmuş artık,ağzınıza yapışmış troll lafı beğenmediğiniz herşeye yapıştırın geçin.
    Şu an ki kasasından hiçbir farkı yok gayet sıradanlaştı artık.Fotoğrafı çeken arkadaşa teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.