Şimdi Ara

2016 TS'den LYS'ye Gireceklere Tavsiyeler **

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet baylar bayanlar sorularınızı buradan yöneltebilirsiniz ..

• hocam kaçıncı oldun sen. nasıl çalıştın .aydınlat bizi rehber konusu olsun hep üstte tutalım. ben sorularımı editliycem şimdi
  • TS-2 de 5248. oldum . Açıkçası YGS ye çok düzenli çalışmadım . Son 2 ay kala çalışmaları yoğunlaştırmam yetti . LYS dönemi ise çok daha zorlayıcı ve önemli . İlk 1 ay Edebiyatı sonraki ay ise Tarihi bitirdim . Tarih sınavından sonraki 1 hafta süre var edebiyat için tekrar süresi orayıda edebiyat seminerleri sitesinde ki videoların hepsini izledikten sonra bu sıralamayı aldım . Felsefe bölümü için 1 hafta çalışma yeterli ben 25 net çıkardım 1 hafta bakmayla sadece psikoloji ve mantığa . Dine tek bi soru çözmeden full çektim . Coğrafyaya ise YGS döneminde sıkı çalışılmalı LYS döneminde pek vakit kalmıyor bana hiç kalmadı mesela hiç bakamadım . YGS döneminde iyi çalıştığım için LYS-3 te 18.25 net geldi . gerçi kolaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: kalesin

TS-2 de 5248. oldum . Açıkçası YGS ye çok düzenli çalışmadım . Son 2 ay kala çalışmaları yoğunlaştırmam yetti . LYS dönemi ise çok daha zorlayıcı ve önemli . İlk 1 ay Edebiyatı sonraki ay ise Tarihi bitirdim . Tarih sınavından sonraki 1 hafta süre var edebiyat için tekrar süresi orayıda edebiyat seminerleri sitesinde ki videoların hepsini izledikten sonra bu sıralamayı aldım . Felsefe bölümü için 1 hafta çalışma yeterli ben 25 net çıkardım 1 hafta bakmayla sadece psikoloji ve mantığa . Dine tek bi soru çözmeden full çektim . Coğrafyaya ise YGS döneminde sıkı çalışılmalı LYS döneminde pek vakit kalmıyor bana hiç kalmadı mesela hiç bakamadım . YGS döneminde iyi çalıştığım için LYS-3 te 18.25 net geldi . gerçi kolaydı

- hangi dersten çalışmaya başlamalıyım ve hangi sıraya göre gitmeliyim ?
    - derslere ne kadar süre ayırmalıyım tatilde
    - coğrafya da veya tarihte çok ezber çıkıyor mu ? ezber yapmalı mıyım ? sayısal öğrencisiyim sözelleri çok umursamalı mıyım ( çalışıcam tabiki ama çok üstüne düşüp ezberlemeli miyim ? )
    - lys başlamalı mıyım ?
    - matematiğim ve geometrim biraz kötü ne yapabilirim ? elimde femin tüm videoları var onlar işe yarar mı ?
    - okul başladığın da ne yapmalıyım tam olarak ?
    - ygs yi ne kadar kısa sürede bitirebilirim ?
    -elimde femin konu anlatım seti ve her dersten bitane soru bankası var yeterli olur mu ?
    - sbs ortalamam 80 k daymış. biliyorum o zamanla bu zaman bir değil ama genelde denemeler de 2. 5. falan oluyorum oda matematik ve geometri yapmadığım halde. bi fen lisesinde okuyorum. genelde 40 470 le gelen ve çalışan öğrencilerden oluşuyor.

• Şimdi sen sınava MF den mi hazırlanacaksın TS den mi ? Ona göre cevaplayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalesin

Şimdi sen sınava MF den mi hazırlanacaksın TS den mi ? Ona göre cevaplayayım

mf den gireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fikirist -- 2 Temmuz 2015; 4:29:59 >
  •  2016 TS'den LYS'ye Gireceklere Tavsiyeler **

ts-1 gireceğim de 315 puana çekmek için hangi kitapları bitirmeliyim? önerebileceğiniz konu anlatım kitapları var mıdır hocam?
  • 190 bin ts kaça çekebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.