Şimdi Ara

2023 yks 10 ayda günde 12 saat çalışmayla mf 10k gelir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
2.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır 10 saat civarı çalışıyorum, TYT netim 50 civarı çok kötü , dahada kötü olabilir , çok konu eksigim var. Matematikte soruları anlamıyorum beynim yetmiyor, matta 10 net civarı geliyor, ama 2022 YKS de 22 net yaptım matematikten, AYT kısmım da çok kötü, sadece apotemi trigonometri faskülünü bitirdim. TYT ve AYT de her konuda 0 degilim bilgi birikimim var. Sadece konu ve pratik eksikligim var. Yıldız teknik bilgisayar istiyorum 10k, OBP 97 şu an. 9-10-11. sadece sınavdan sınava çalıştım. 12 de açıga geçecegim., bir konudan kaç soru çözmeliyim gibi , bir konu çalışıyorum o konuyu 3 kaynaktan bitiriyorum sanki fazla soru çözmezsem konu oturmamış gibi hissediyorum. Yardımınızı bekliyorum. @RamseyBolton.

• Madem biliyorsun gidip çalışsana abim kusura bakma bu iş motivasyon işi falan değil 10 ayda günde 12 saat çalışmayacağını buradan bilmeyen yoktur herhalde sadece böyle bir iddia ortaya atarak bile baştan büyük hata yapıyorsun yolu yordamı belli bu işin gerçekten istiyorsan öyle böyle az çok demeden başlayacaksın o kadar işte buraya gelip ne cevap almayı bekliyordun ki ben seni gaza getirsem neye yarar 2 gün çalışırsın sonra yaz sıcağında salarsın 3-5 ay sonra gelir görürsün bu konuyu için acır otur güzelce düşün planını programını yap kaba taslak günde 12 saat çalışmaya ihtiyacın yok 97 OBP yazmışsın 97 OBP yapmak yoldan yürüyen herkesin yaptığı bir şey değil belli ki oluru var bu işin başkasına ihtiyacın yok senin sen otur düşün benim ne düşündüğümü önemseme hadi bakalım bol şans. son olarak discord grubumuz var 2023 için yüksek net yapan kişilerde var günlük çalışıyorlar ders hakkında konuşuyorlar falan gelmek istersen yazarsın özelden alırım seni gelmediysen eğer belki orada zaman geçirmekte ders hakkında sorularını sormana vs yardımcı olur.

• Ytü bilgisayar 10k da kalmaz ki 2023de hocam
  • Geçmiş olsun hocam
  • 5-6 K düşer gibi :(.

• çeka1 kullanıcısına yanıt

İmkansız mı , o kadar :((.

• Sınavdan çıktım, istediğim okulu da kazandım ama hala konu eksiğim var

• olmaz 5 ayda günde 24 saat çalışman daha doğru olur
  • Dr.Hogwarts kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam benim durumum sizinle aynıydı günde 5 saat çalışıyordum 10323 geldi 2017 lysde
  • Ömür biter tyt bitmez diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: çeka1

Öyle hocam benim durumum sizinle aynıydı günde 5 saat çalışıyordum 10323 geldi 2017 lysde

peki yaklaşık kaç k gelir çünkü zibilyon tane çok iyi durumda mezuna bırakan var, birde yaşıtlarım da var. 90-100 yapan.

• yıldız teknik seneye 3k ile kapatır gibi  

• Ytu bilgisayar su an zaten 10k degil. Ayrica kendine guven daha iyisini yaparsin
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim moral verdigin için.

• Gelir ama muhtemelen böyle abuk subuk sorular soran birisi yapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nopervA

Gelir ama muhtemelen böyle abuk subuk sorular soran birisi yapamaz.

Ama dan sonrasını görmedim farz ediyorum, yapamaz yerine :( konu açacagına git çalış demeni beklerdim.

• Dr.Hogwarts kullanıcısına yanıt

Madem biliyorsun gidip çalışsana abim kusura bakma bu iş motivasyon işi falan değil 10 ayda günde 12 saat çalışmayacağını buradan bilmeyen yoktur herhalde sadece böyle bir iddia ortaya atarak bile baştan büyük hata yapıyorsun yolu yordamı belli bu işin gerçekten istiyorsan öyle böyle az çok demeden başlayacaksın o kadar işte buraya gelip ne cevap almayı bekliyordun ki ben seni gaza getirsem neye yarar 2 gün çalışırsın sonra yaz sıcağında salarsın 3-5 ay sonra gelir görürsün bu konuyu için acır otur güzelce düşün planını programını yap kaba taslak günde 12 saat çalışmaya ihtiyacın yok 97 OBP yazmışsın 97 OBP yapmak yoldan yürüyen herkesin yaptığı bir şey değil belli ki oluru var bu işin başkasına ihtiyacın yok senin sen otur düşün benim ne düşündüğümü önemseme hadi bakalım bol şans. son olarak discord grubumuz var 2023 için yüksek net yapan kişilerde var günlük çalışıyorlar ders hakkında konuşuyorlar falan gelmek istersen yazarsın özelden alırım seni gelmediysen eğer belki orada zaman geçirmekte ders hakkında sorularını sormana vs yardımcı olur.

• Hocam yanlış nlamada o kadar yüksek obpye o net nasıl oluyor brnim obpem90 beni sıralamada 2 bin ileriye attı

• nerden bilelim gelir mi gelmez mi 

daha sınava bir yıl var otur çalış net saymayı bırak önce

şahsen o kadar kitap çözmeni tavsiye etmem tyt adına

beynim yetmiyo ne olum daha deneme çözmedin etmedin yılın başındayız sakin ol

• 10 ay 12 saat çalışabileceğini sanmıyorum. 10k yapar mısın bunu kimse bilemez belki daha iyi yaparsın yapman gereken çalışmak. Ne olursa olsun çalış sadece. Tyt de 3 kaynak bitirme. Hiçbir zaman tam oldu hissi olmuyor zaten. Denemelere önem ver, konularda kusursuzlaştırır seni. Hedefini geniş tut sadece ytü ceng olarak belirleme. Kolay gelsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.