Şimdi Ara

22.000TL ile 27000TL arası tam otomatik araç tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

toyota corolla 2004 sedan en sorunsuzu bu bence bizde var bikere bile sarsıntı olmadı

Yakıt tüketimi nedir peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whocares

quote:

toyota corolla 2004 sedan en sorunsuzu bu bence bizde var bikere bile sarsıntı olmadı

65 tl ye. 170 km gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • honda city ya da civic. araştırın göreceksiniz
  • Honda Citylerdeki CVT,Civiclerdeki 5 ileri tam otomatik ikisi de sorunsuz şanzımanlar.

Bunların dışında Toyota Corolla benzinli 4 ileri tam otomatik şanzıman var o da sorunsuz bir şanzıman yarı otomatiğin hiç bulaşmayın.

Mitsubishi Lancer var o da 4 ileri tam otomatik ve sorunsuz bir şanzıman.

Subaru Impreza 4 ileri tam otomatik 4x4.

Bunların arasından seçim yapardım ben. Mitsubishi ve Subaru'nun 2.eli Honda ve Toyota'ya göre daha yavaş.
  • quote:

quote:

quote:

65 tl ye. 170 km gidiyor

baya az gidiyor o zaman...

Yakıyor yani... Bu benzinle herhalde... Gaz ile sonuç nedir...

Honda 5 ileri otomatik için bahsettiğim paralara temiz birşey bulamadım....
  • quote:

Merhabalar ,
    dizel veya benzinli farketmez. Sedan olabilirse daha iyi olur. Kesinlike otomatik vites olmalı.

En önemli faktör , şanzumanda sıkıntı olmaması. Corsa 1.3 dizel yarı otomatik aracımın şanzumanda sıkıntılar vardı. İllallah getirtmişti. Vites geçişleri sarsıntılı , vurmalı , hata mesajları vs. vs.

Belirttiğim fiyat aralığında , otomatik viteste sorun yaratmayacak olan hangi araçlara bakabilirim.

Fikirleriniz benim için değerli.

Teşekkürler...

2006—2007 model lpg li hyundai sonata bakabilirsiniz... tam otomatigi sorunsuz, rahat, d sinifi, kullanimi rahat, genis bir aractir... temizini bulursaniz sahibinden ustunden bir bakin derim...

• 2011 + chevrolet aveo 1.4 otm benzinli atmosferik , bazı lpgler ile uyumlu olan bu aracı öneririm.
    bu araç corsa motoruna sahip olsa da 6 ileri sarsıntısız vites geçişleri sunması ile ekonomik ve konforlu bir araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-orjinal-ilk-sahibinden-degisensiz-chevrolet-aveo-1.4-se-at-128502631/detay

özellikle şu ilanda özellikleri listelenmiş. ne dediğimi anlayacaksınız. fiyat pahalı gelirse ltz yerine lt veya ls e bakın. güvenlik donanımlarınmndan feragat etmeden , bazı keyfi donanımları çıkarmış olursunuz. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-prestij-motors...2011-model-chevrolet-aveo-1.4-ltz-otom-1452-km-128411235/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 19 Haziran 2013; 10:38:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Merhabalar ,
    dizel veya benzinli farketmez. Sedan olabilirse daha iyi olur. Kesinlike otomatik vites olmalı.

En önemli faktör , şanzumanda sıkıntı olmaması. Corsa 1.3 dizel yarı otomatik aracımın şanzumanda sıkıntılar vardı. İllallah getirtmişti. Vites geçişleri sarsıntılı , vurmalı , hata mesajları vs. vs.

Belirttiğim fiyat aralığında , otomatik viteste sorun yaratmayacak olan hangi araçlara bakabilirim.

Fikirleriniz benim için değerli.

Teşekkürler...

2006—2007 model lpg li hyundai sonata bakabilirsiniz... tam otomatigi sorunsuz, rahat, d sinifi, kullanimi rahat, genis bir aractir... temizini bulursaniz sahibinden ustunden bir bakin derim...

Hocam selamlar ,
    Sonata ya baktım sahibinden de... Motor 2.000 motor gözüküyor. 2000 motor bu devirde alınmaz diye düşünüyorum. Vergisi dehşet yüksek. Lpg de olsa sonuçta 2000 motor büyük bir motor. O yüzden ne yazık ki eledim. Teşekkür ederim fikrin için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

2011 + chevrolet aveo 1.4 otm benzinli atmosferik , bazı lpgler ile uyumlu olan bu aracı öneririm.
    bu araç corsa motoruna sahip olsa da 6 ileri sarsıntısız vites geçişleri sunması ile ekonomik ve konforlu bir araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-orjinal-ilk-sahibinden-degisensiz-chevrolet-aveo-1.4-se-at-128502631/detay

özellikle şu ilanda özellikleri listelenmiş. ne dediğimi anlayacaksınız. fiyat pahalı gelirse ltz yerine lt veya ls e bakın. güvenlik donanımlarınmndan feragat etmeden , bazı keyfi donanımları çıkarmış olursunuz. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-prestij-motors...2011-model-chevrolet-aveo-1.4-ltz-otom-1452-km-128411235/detay

Merhaba ,
    İlk linkteki araç fena değil. Kriterlere uygun bir araç aslında. Ancak bunların lpg ile uyumu nasıldır bilmiyorum. Birde biliyorsun pek tutulmadı bu araçlar... Satışı daha sonra zor olur.
    Ancak düşünülebilir araçlardan.. Oto vitesinde de sıkıntı yok diyorsunuz. Bir araştırmak lazım.

2.linkteki araç biraz limitlerimin üstünde.

Teşekkürler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

2011 + chevrolet aveo 1.4 otm benzinli atmosferik , bazı lpgler ile uyumlu olan bu aracı öneririm.

Merhaba ,
    İlk linkteki araç fena değil. Kriterlere uygun bir araç aslında. Ancak bunların lpg ile uyumu nasıldır bilmiyorum. Birde biliyorsun pek tutulmadı bu araçlar... Satışı daha sonra zor olur.
    Ancak düşünülebilir araçlardan.. Oto vitesinde de sıkıntı yok diyorsunuz. Bir araştırmak lazım.

2.linkteki araç biraz limitlerimin üstünde.

Teşekkürler...

Hocam bu arabalarin 2. Eli ucuz gidiyor. Ama zaten aldiginiz arac 2. El oldugu icin deger kaybina ugramaz. Cunku 0 km si 40 bine yakin ve bu araclar kaybedecegi degeri zaten kaybetmis. 30 a alirsiniz 30 a satarsiniz. 0 km 40 bine alsaniz da 30 a satardiniz. Anlatabildim mi bilmiyorum.

Arac konforlu bir arac. Genis bagaj hacmi var. Biraz buyuk arac bakacak iseniz de cruzr oneririm.

Lpg ile beraber gaz ile calisan lpg kitlerinde sorun olmadigini duydum. Olsa da 100 bin km de 1000 tl subap seti masrafi oluyormus. Bu da elde ettiginiz kar yaninda devede kulak. 2011 + bir arac alirsaniz garantisi de devam ediyor olur. Kafaniz rahat olur. Tum opel servisleri de araciniz ile ilgilenir. Servis sikintisi cekmezsiniz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

65 tl ye. 170 km gidiyor

baya az gidiyor o zaman...

Yakıyor yani... Bu benzinle herhalde... Gaz ile sonuç nedir...

Honda 5 ileri otomatik için bahsettiğim paralara temiz birşey bulamadım....

valla bizim arabada tüp yok benzinle böle yani fazlada yakmıyor ama hondaya göre pahalı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ogretmenden-orjinal-2004-corolla-1.6-vvt-i-terra-otomatik-lpg-li-128500001/detay

bu bence sizin için üretilmiş :) otomatikte kusursuz

• Merhaba, tekrar tavsiyemi yineliyorum. Aradığınız araç toyota corolladır. Ne kullanırken ne de satarken başınızı ağrıtmaz. Lpg ye %100 uyum sağlar. kronik bir rahatsızlığı yoktur, otomatik vites geçişlerini hissetmezsiniz. Tıkırtı tukurtu yapmaz ama 120 den sonra içeri ses almaya başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

Merhaba, tekrar tavsiyemi yineliyorum. Aradığınız araç toyota corolladır. Ne kullanırken ne de satarken başınızı ağrıtmaz. Lpg ye %100 uyum sağlar. kronik bir rahatsızlığı yoktur, otomatik vites geçişlerini hissetmezsiniz. Tıkırtı tukurtu yapmaz ama 120 den sonra içeri ses almaya başlar.

Teşekkürler..

Evet tavsiyeler üzerine Toyota Corolla lara yönelmeye başladım zaten..

22.000TL-26.000 TL arası otomatik , km si az modellere bakmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.